MUCİZE

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
zaferimiz

MUCİZE

Mesaj gönderen zaferimiz »

Arkadaşlar ben zamanında sosyal fobi ile çok ağır koşullarda boğuşmuş bir fobiktim.Bu savaş sırasında sosyal fobi ile ilgili çok şeyler öğrendim.İlk başlarda kendim sorunumu çözmeye çalışıyordum ama baktım olacak gibi değil.Sonunda doktora gitmeye karar verdim .Doktor bana prozac isimli bir ilaç yazdı bu ilacı 7 ay düzenli kullandım.Ve 7 ayın sonunda çok büyük bir yol katettiğimi anladım.Sosyal fobili insanların beyninde seratonin isimli hormonun seviyesi azdır.Bu horman mutluluk hormonu olarak adlandırılır.Seratonin beyinde geri emilen bir hormondur.Prozac isimli bu ilaç seratoninin geri emilimini bloke eder ve seratonin düzeyini bu sayede arttırmış olur.Bu ilaç şu an pek çok psikolojik rahatsızlığın tedavisinde başarı ile kullanılan nobel ödüllü bir antidepresandır.Bu ilaç yeşil reçeteye tabi bir ilaçtır ve doktora gitmeden bu ilacı kullanmanızı kesinlikle önermem.
Ben size bu ilacın doğalı olarak kabul edilen tamamen bitkisel ve yeşil reçeteye tabi olmayan bir antidepresan önereceğim.St john's wort veya türçesi ile sarı kantaron.Bu bitkselde prozac gibi sosyal fobililerde eksik olan seratonin miktarını arttırıyor.Ve sizi doğal dengenize kavuşturuyor.Bu ilacı belki araştırdığınızda sosyal fobi tedavisi başlığı altında bulamazsınız.Ama şunu da unutmayın depresyon ve sosyal fobi tedavisi aynı yöntemlerle yapılıyor.Bu belirttiğim bitkiselelin antidepresan özellikleri bitkisel olarak da kanıtlanmış.Almanya başta olmak üzere AVRUPA ve AMERİKA da da bu bitkisel yaygın olarak kullanılıyor.Almanya da her yıl doktorlar tarafından 3.000.000 reçeteye yazılıyormuş.Bu hafife alınmayacak bir rakam.
Eczanelerden bu bitkiseli st john' wort adıyla temin edebilirsiniz.Başlangıç olarak sabah ve akşam olmak üzere iki kapsül kullanın.Şu ana kadar yan etkisine rastlanmamış ama herhangi bir yan etki hissettiğinizde mutlaka bitkiseli bırakın ama bir yan etki olacağını sanmıyorum.İki kapsül zayıf kalırsa 2 ay sonra 3 kapsüle çıkarın dozajı ve bu şekilde düzenli olarak 6 ay kullanın.Düzenli kullanım çok önemlidir.Düzenli kullanmazsanız bir fayda alamazsınız.6 ay genelde tedavi için yeterlidir ancak kendinizi iyileşmiş hissetmiyorsanız.Tedaviyi 1 ay daha uzatın.İyileştiğinizi düşünene kadar bu süreyi birer ay uzatın.
Bu bitkiselleri kullanırken kendinizde bu hastalığı yenmek için mücadele edin daha önce yapmaya çekindiğiniz olayların üstüne gidin ve hiç bir zaman ben bu savaşı kazanamayacağım korkusuna kapılmayın.
Hpinize acil şifalar.
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

bu mesajın altına hemen şunu eklemek istiyorum:

"02 Şub 2007, Cum 12:32 Mesaj konusu: ÖNEMLİ!!

--------------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar bir arkadaş sf tedavisinde bitkisel otlardan bahsetmişti bir mesajında..Ben de araştırmaya başladım bunları nedir ne değildir diye..

Antidepresanlarla birlikte arı poleni ya da bazı bitkisel ürünlerin kullanılmaması gerektiğini biliyorum ama bunun ölümle sonuçlanabilicek kadar risk taşıdığını bilmiyordum..

Bakınız ne buldum:

==SARI KANTARON-St John’s Wort(Hypericum perforatum)Hiperisin, hiperforin==
-Antidepresan : MAO A-B inhibisyonu (Hiperforin)“Reuptake” inhibisyonu
-Opioid sigma reseptör uyarısı
-GABA reseptör uyarısı
Klinik çalışma : Orta-hafif depresyonda plaseboya üstün,bazı antidepresanlarla eşit etkin-ANLAMLI
-Antiviral, antikarsinojen (Fotoaktive edilmiş hiperisin)
HIV tedavisi (i.v.)
Bazal skuamöz hücre ca (lezyon içi)

ANTİDEPRESANLA BERABER KULLANILIRSA: SEROTONİN SENDROMU MAO KRİZİ:
ÖFORİ,SERSEMLİK,SARHOŞLUK HALİ,REFLEKSLERDE ARTIŞ,ADALE KASILMASI-GEVŞEMELRİ,TERLEME,ÜŞÜME-TİTREME,VÜCUT ISISINDA ARTIŞ,DİARE,BİLİNÇ KAYBI, ÖLÜM…

çok dikkatli olmalıyız arkadaşlar..
"
zaferimiz

Arkadaşlar bu bitkiselin tek dezavantajı bazı ilaçlarla etkileşiminin olması.Bu bitkiselin sindrim ilaçları,kalp ilaçları,antidepresanlar,sakinleştiriciler,doğum kontrol hapları,kan basıncını düşüren ilaçlarla kullanılmaması öneriliyor.Ayrıca alkol ve uyuşturucu gibi maddelerde kötü etkileşimler sebebiyet verebilir.
Hamilelerde bu bitkiseli kullanmamalıdır çünkü hamilelerle ilgili bir çalışma daha henüz mevcut değil.
Düzenli kullandığınız bir ilaç da etkileşime neden olabilir bu yüzden eğer herhangi bir ilaç kullanıyorsanız kantaronu önermem.
Mutlaka kullanmam gerek düye düşünüyorsanız bu konuyu eczacınıza danışın.
Kullanıcı avatarı
yavas

Mesaj gönderen yavas »

arkadaşlar bırada bilimsel ilaclar varken bitkilerle ugraşmanın bir anlamı yok
tehlikeli olma ihtimalide olabilir onun için doktorların tavsiyelerine uyun ben bu güne kadar türkiyede böyle bir ilac yazıldıgını duymadım ona bakarsanız paxil 4 modeli var ama piyada sadece tek modeli satılıyor onun için her yurtdışında kullanılan ilac iyi diyemeyiz saygılarımla.
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

yavaş..

artık tüm dünya bitkilere yöneldi..

ilaçla değil de doğal yoldan tedavinin yollarını arıyor insanlar..

çünkü ilaçların çok yanetkisi var..

oysa bitkiler doğal..
global

Mesaj gönderen global »

Evet sana katılıyorum lavinva. Çok basit bir rahatsızlık için alınan bir ilaç bile en azından mideyi olumsuz etkiliyor. Başıma geldi, ordan biliyorum.
Şimdi imkanım yok ama işe başlayıp para kazanınca bitkisel ilaçları deneyeceğim.
Ayrıca devlet hastanesinde tedavi olmaya karar verdim. Randevular telefonla alınıyor. Durmadan meşgul düşüyor. Randevu alabilirsem başlayacağım. O kalabalıkta doktorlar gerçekten ilgilenir mi, ya da ilgilenebilir mi bilmiyorum. Deneyeceğim. En azından ssk dan yararlanarak ücretsiz ilaç alabilirim. Artık ciddi bişeyler yapmalıyım. İyileşmek adına...
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

ben devlet hastanesine gidiyorum 2 yıldır..

insaflı bir doktora denk gelirsen ilgileniyor...

işin biraz şansa kalmış yani: (
Kullanıcı avatarı
jack nicholson

Mesaj gönderen jack nicholson »

İran Aids'e çare bulmuş diyolar.
İlaç virüsün gelişimini durduruyomuş.
Ve bahsedilen ilaç tamamen bitkisel bir ürünmüş.

dünya çözümü kimyasallarda arıyodu, oysaki çözüm hazırmış :)
Aryık yalnız değilim :)
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

grip virüsü ile kanserli hücrenin gelişimni durduruyorlar..

fareler üzerinde olumlu sonuç veriyor..

bakalım insanlar üzerinde ne olcak :|
Kullanıcı avatarı
Barbarian

Tuhaf

Mesaj gönderen Barbarian »

Xanax ilacı kullandım 2 kere , muthiş hissettim. Tam bana gore. Ne cekingenlik vardi ne sersemlik tam tersi zekam %100 performansla calisiyordu. Her soruya küt diye nında cevap, enerjik. Ben ilacimi buldum ama hic doktora gitmedim . Bu ilaca sahip olmam gerek!!!!!!!! Yurtdisindan siparis versem gumrukte bakarlar mi? Rezil olur muyum hapse atarlar mi? Asarlar mi? Hapci damgasi vururlar mi? Yoksa direkt adresime gelir mi? Cevap beliyorum. Nassı temin edilir xanax 1mg ?
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

doktor reçetesi ile..
Kullanıcı avatarı
Che Guevara

Mesaj gönderen Che Guevara »

barbar sen nerden bulup kullandınki?
zaferimiz

Arkadaşım senin bahsettiğin xanax isimli ilaç yeşil reçeteyle satılan bir ilaç.Bu ilaçta kendi başına doz ayarlaması yapman kötü sonuçlar doğurabilir.Bu yüzden bitkisel bir tedavi dene veya bir psikiyatriste muayene ol.Kimsenin sağlığından olmasını istemeyiz.
Kullanıcı avatarı
Barbarian

XANAX

Mesaj gönderen Barbarian »

Psikolojik sorunları olan bir arkadastan aldım. Bana ilaclarını gosteriyordu. Xanax'ı gorunce hemen bu forumdan hatırladım ve istedim 2 tane verdi. 2 kullandım. Dunyada yasadıgım en rahat 2 gundu. Kimseyi gebertmek istedmedim. Kimse ustume ustume gelmedi, terslenmedim hic. Kafama hic birs sey takmadım. Afallamadım. Yan etki ise hic gormedim.
zaferimiz

Arkadaşlar mucize adlı konunun başında ki yazımda prozac isimli ilacın reçete ile satılan bir ilaç olduğunu yazmışım.Ne hikmetse prozac reçetesiz satılan bir ilaçmış.Ben bu ilacı doktor kontrölünde kullandım ve hiçbirinize reçetesiz bu ilacı önermiyorum çünkü her ilaç gibi bu antidepresanında yan etkileri büyük...
SAĞLICAKLA KALIN