seroxat ile ilgili

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
arımaya

selam

Mesaj gönderen arımaya »

benim acilen bi ilaç kullanmam gerekiyor:(seroxat ı tavsiye ediyomusunuz?bi kaç gün kullansam yeter şu diploma sunumunu atlatayım ,psikiyatrise gidicem zaten.bi de doktor önerirseniz sevinicem
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

seroxat uzun vadeli bir ilaçtır..senin o anki heyecanını önlemeye yarayan bir ilaca ihtiyacın var..

passiflora önerebilirim...kendisi ilaç değil..bitkisel bir sedatiftir.
arımaya

passiflora kullandım:)

Mesaj gönderen arımaya »

şişeyi diksem bile fayda etmiyor.çarşamba hiç gelmesin istiyorum:(geçen sefer yaşadıklarım aklımdan çıkmıyor.resmen bu yüzden mezun olamıycam sanırım:)üstelik geçen sene bu ilk sunumda yaşadıklarım yüzünden vize sunumuna alkol alıp girdim,alkol kokusunu anlayanlar çıktığı gibi herhelimden bişiyler aldığım anlaşılıyodu tekrar resil oldum.zaten yıllardır sınav korkusu yüzünden yapmadığım kalmamıştır.ünv de bu yüzden 3.ş senemde kazanabildim.ben öliyim de kurtulayım diorum başka türlü kurtulamıcam:(
hoyrat

seroxat

Mesaj gönderen hoyrat »

bu gün bir PSİKİYATRİSTE gittim sf yi yenmek adına attığım bu ilk adımdı...
bana SEROXAT adlı ilacı verdi aslında bir anti depresan ama sosyal fobi nin tedavisindede çok sık kullanılan bir ilaç olduğundan bahsetti.. tabi hemen bir yan etkisinin olup olamadığını sordum uyku vs.. gibi kesinlikle bilinen hiçbir yan etkisi yokmuş... günde yarım tablet kullanırsam etkisini 3 ay içerisinde göstericekmiş tabi bir ilacı alıp hemen süpermen olmayı beklemiyoruz dimi :) bakalım bir neler olucak sizleride haberdar edicem...
tabi bende sf nin dışında herhangi bir rahatsızlık yok aşırı heyacan el titremesi yüz kızarması gibi belirtiler de yok...her bünyede farklı reaksiyonlar göstericeğinden kesinlikle eminim bu yazıyı okuyupta ilacı kullanmaya kalkmayın... bir doktara danışın KENDİNİZE İYİ BAKIN...
Kilitli