VÜCUDUMU ELEKTRİK ÇARPIYOOO

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
Kullanıcı avatarı
sahra öztürk

VÜCUDUMU ELEKTRİK ÇARPIYOOO

Mesaj gönderen sahra öztürk »

arkadaşlarım;
şu sıralar çok problemlerim var
eşimin başına gelenler, sonra yaşadığımız bölge göller yöresi 3 gündür beşik gibi sallanıyo bunların hepsi birleşince çok kötüyüm çok
5 gündür de kullandığım paxil i kestim gidip yeni kutuyu alamadım bu yüzden ilaç kullanımına 5 gündür ara verdim ve ne hissediyorum biliyormusunuz ; vücudumu sanki saniyelik elektrik akımına tutuyorlar yani şimşek gibi bir şey vücudumu yalayıp geçiyor
ilaç kullanan ve sonra ara veren arkadaşlarım böle bişey yaşadınızmı? (bir ara lavinya bahsediyordu ilacı bırakmak çok zor diye)
yarın gidip yazdırıp yeniden başlıcam ilacıma
sevgi ile kalın
Kimde ne varsa sende de var, sende ne varsa herkeste de var."
Kullanıcı avatarı
jack nicholson

Mesaj gönderen jack nicholson »

ben ilk defa böyle bişey duyuyorum. gerçi ben prozac kullanıyorum oda arada sırada..belki çok sıkıntıya girdiin için olabilir sahra abla.
Allah hepimizi bu hastalıın zararlarından korusun..
Aryık yalnız değilim :)
Kullanıcı avatarı
umutmelih

Mesaj gönderen umutmelih »

amın path kardesım ama sahra ablamız sanırım ılacın yat etkılerınden kaynaklanan bır olay yasıyor gecmıs olsun dıyorum ınsalah tamamıyle kurtulmasını dılıyorum
mutlu olmak için mutlu etmek gerekir
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

ablacım..paxili sakın aniden bırakma..ben ölüyorum sanıyordum....feci şekilde yan etki yapıyor...

hemen temin etmeye çalış...
Kullanıcı avatarı
naribeyza

Mesaj gönderen naribeyza »

Evet maalesef paxil tedavi bittiğinde bile çoook yavaş bırakılması gereken bir ilaçmış.Ben de maalesef deneyimleyerek öğrenmek zorunda kalanlardanım.2 gün içmedim.İlacım bitti hadi içmim ne olucak dedim ama ölüyorum sandım başım 2. gün feci halde dönmeye başladı.Yerdemiyim göktemiyim anlayamadım.Gerçekten ben de ölüyorum sandım ve biran evvel ilaca geri dönmek zorunda kaldım.İlaç kullandığım sürece kendimi çok iyi hiddediyorum .Bıraktığımda herşey kaldığı yerden beni yine alıyor ve al aşşağı ediveriyor.Nasıl olucak ilaçsız bir yaşam bilemiyorum.Artık bunları düşünmekden de bıktım.Düşünmek istemiyorum :cry:
Suya yazı yazmak gibi birşey zaman ve tutamazsın ömür bir nehir gibi akıp gider avuçlarından...
Naribeyza
Kullanıcı avatarı
crvena_zvezda

Mesaj gönderen crvena_zvezda »

Efexor ve anafranil i 2 gün içmiyeyim dedim...

Tansiyon fırladı... :roll:
DCC