paxil ne zaman etki etmeye başlayacak ?

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
Kilitli
redneck24red

paxil ne zaman etki etmeye başlayacak ?

Mesaj gönderen redneck24red »

Arkadaşlar 1 aydır paxil kullanıyorum, yani 1 kutu paxili bitirdim fakat henüz yan etkileri dışında faydalı bir etkkisini göremedim.Ne zaman etki etmeye başlıyacak bu ilaç?Bir sorumda şu paxil kullanıp yüz kızarmasından kurtulan arkadaşlar varmı aramızda?
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

antidepresanlar en az 1 aylık kullanım sonunda etkilerini göstermeye başlarlar...az sabır..

bende yüz kızarmasını büyük oranda azalttı ama çok istisna durumlarda yine ortaya çıkabiliyor..
dosteli71

Mesaj gönderen dosteli71 »

Arkadaşlar bende 4 aydır paxil kullanıyorum, biraz faydasını gördüm sanki :-)) Bugün yine doktora gidecem, ama farklı bir doktora, ne zaman brakacağımı bilmiyorum,,Sevgiler
Kullanıcı avatarı
Ricardus

Mesaj gönderen Ricardus »

1 aydır etkisini gösteriyor ama maksimum etkisine ulaşması 2 ay alabiliyormuş sanırım. birde paxilin görevi yüz kızarıklığını gidermek değil aslında dideral mesela o konuda daha etkili bir ilaç. dozun da düşük olabilir bende yeni başladım 20 mg alıyorum hedefim 60.
kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum...
realistboy

Mesaj gönderen realistboy »

ben yüzkızarması tedavisi için paxil kulandım. etkisini degil bir ayda dakikasında bile gösteriyordu. ama fazla uyku sersemlik takmamazlık yaptıgı için yada kıscası beni benlikten çıkartıcı için bıraktım
ßir gün Bizde Özgür olabilecekmiyiz..
Kullanıcı avatarı
Ricardus

Mesaj gönderen Ricardus »

uyku ve sersemlik etkisi uzun süre kullanırsan giden yan etkileri. takmamazlıkta güzel bir şey , yüz kızarmanı da giderdiğine göre bence devam edebilirsin sfyi yenene kadar.
kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum...
realistboy

Mesaj gönderen realistboy »

öss den snra tekrar kulanmayı düşünüyorum
ßir gün Bizde Özgür olabilecekmiyiz..
Kilitli