PAXİL-SEROXAT VB... UYARILAR-HABERLER

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
aurelia

Mesaj gönderen aurelia »

Bu ilaçtan iyice çekinmeye başladım. Hala daha savunanları var. Acaba diğer antid. hakkında da aynı derecede olumsuz haberler çıkıyor mu?
sahra

Mesaj gönderen sahra »

serotax benim de ilacım benim tek şikayetim uyutuyor olması uyanırsam intihari düşünürüm bilahare :lol:
feritilker

Mesaj gönderen feritilker »

Paxil 3 sene kullandım...Bence iyi bir ilac ama ilaç tavsiye etmem
life

Mesaj gönderen life »

ya tabiki bütün ilaçların bi yan etkisi olmak zorunda ama intihara teşebbüs ettirecek kadar insanı kendinden geçireceğini sanmıyorum bunu teeikleyen başka şeyler olmalı...ben seroxat kullanıyorum ve tek şikayetim evet uyku yapması ama bunun yanı sıra bana kattıkları gülen yüzüm ve kendinden emin olmaya biraz daha yakın olmam....ben mutluyum yaa seroxatla ömrümün sonuna kadar içmem gerekirse içerim...geçmişin izlerini silene kadar o benim tek yardımcım:))
benmişim kendimden bir korkak yaratmışım,
kendimi korurken en çok ben ürkütmüşüm,
benmişim kendimi savunurken en çok haçerleyen
bir meçhul olmuşum failim ben...
ama beni bana küstüren,beni bana kırdıran
sf'nin hiç suçu yokmu???
mustafakeman

Mesaj gönderen mustafakeman »

ben hamile kalmayı düşünmüyorum ama paxera kullanıyorum oda paxilin aynısımıki?
ANTİDEPRESAN İÇELİM KENDİMİZDEN GEÇELİM..
wasp

Mesaj gönderen wasp »

paxil kullandım. ilk kullandığım zmaanları hatırlıyorum. o kadar kötü yapmamıştı. sf için iyi bence..
Kullanıcı avatarı
Sf_Dem

Mesaj gönderen Sf_Dem »

Tırstım şimdi . Doktorların bunları takip etmesi lazım .
Kullanıcı avatarı
öfkeli

Mesaj gönderen öfkeli »

Bazı yan etkiler sıklıkla görülüyor bazıları ise nadiren. Seroxat ben de uyku hali yapıyor, uykuyu çok seviyorum. Ancak fazla uyumamam gerekli gün içinde sorumluluklarımız var, uyku yapmasını engelleyebilir miyiz?
Karar : Toplum sağlığını bozma ve insanları hayata karşı soğutma suçlarından tutuklu sanık "Sosyal Fobi" nin İDAMINA!........
sessizfırtına

Mesaj gönderen sessizfırtına »

uykunun ilacı tam tersi hareket bence. mesela akşam 7-9 arası imkanın varsa spor yap, yürüyüş gibi. Bana da ilaçlar uyku yapmıştı, ilk başlarda hep yattım, tabii kiloma da yansıdı bu durum. baktım olmuyo, yürüyüşe başladım, çok faydası oluyor bence..
morpheus44

Re: PAXİL-SEROXAT VB... UYARILAR-HABERLER

Mesaj gönderen morpheus44 »

paxil i doktora danışmadan kendim alıp kullandım. beş buçuk ay oldu hiçbir işe yaramadığı gibi birde cinselliği öldürdü. bırakmaya karar verdim. birer hafta arayla doz azaltarak bıraktım. bugün son kez aldım bakalım bi yan etki yapacak mı? tekrar söylüyorum özellikle erkeklere tavsiye etmem. illa ilaç kullanıcam diyosanız yanetkisi çok daha az olan LUSTRAL ı kullanın.
Kullanıcı avatarı
tabut

Mesaj gönderen tabut »

doktorunun sf için seroxat önerdiği arkadaşlar günde kaç mg kaç doz halinde alıyordunuz?
Kullanıcı avatarı
candy

Mesaj gönderen candy »

1 adet 20 mg
tanrının insan olması, insanın mutluluğu sonsuzlukta araması gerektiğini değil, cennetini yeryüzünde kurması gerektiğini gösterir ancak.
Kullanıcı avatarı
tabut

Mesaj gönderen tabut »

teşekkürler yanıt için peki 1 adet 12 saat aralıkla yarım yarım mı yoksa bir anda bir adet mi alıyor idiniz?
Kullanıcı avatarı
candy

Mesaj gönderen candy »

1 kerede yani 24 satte 1, tok karna. İlacı doktor kontrolünde kullanmanı öneririm yalnız, yan etkileri çok fazla çünkü.
tanrının insan olması, insanın mutluluğu sonsuzlukta araması gerektiğini değil, cennetini yeryüzünde kurması gerektiğini gösterir ancak.
Kullanıcı avatarı
tabut

Mesaj gönderen tabut »

saol kendimizin doktoru olmalıyız :p
Kilitli