Passiflora incarnata

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
ayla arman

Mesaj gönderen ayla arman »

İlgine çok teşekkür ederim lavinya. Gerçekten bir şekilde uyarılması gerekiyordu yazık ki ben geç anladım durumu, ilacın bağımlılık yaptığını. Neyse elimizden geldiğince etrafımızdakileri uyarmalıyız. Bu yaşananlar gerçekten kolay değil zanax kullanmak ta çocuk oyuncağı da değil. Çok ciddi boyutlarda ve insan sağlığını olumsuz yönde etkiliyor. Bu ilacın bırakılması da öyle kolay olmuyor. Lütfen herkes dikkatli davransın.
Kullanıcı avatarı
RIP

Mesaj gönderen RIP »

love.me artık atarax ı kullanmıyorum. baktım hiç bi etki yapmıyor (uykudan başka)
temenujka

Mesaj gönderen temenujka »

sevgili lavinya...
doktorunla ilgili bir sorun var sanırım. Aynısı benim de başıma geldi ve şuan tedavim yarım kaldı:( Ne yapacağımı bilmiyorum, halbuki iyiye gidiyordu durumum. 5aydır Cipralex kullanıyorum ve şuan doktoruma ulaşamama gibi bir sorunum var. Ne yapmalıyım acaba..? doktor kontrolünde olmadan nasıl kullanırım ki o ilaçları.. yoksa bırakmalımıyım? ne yapacağımı şaşırdım.
temenujka

Mesaj gönderen temenujka »

bu arada ben de passifloranın şurubunu birkaç kez denedim ve bende işe yaradı. Kaygım azalmıyor fakat biraz olsun sakinleştiriyor. Tabi esneme de yapıyor.Az oranda alkol varmış içerisinde,esneme de bu yüzden kaynaklanıyor demişti eczacı. Fakat bitkisel içerikli bir şurup olduğunu söylemişti. Hala da sunumlardan birbuçuk iki saat önce alıyorum.