seroxat ile ilgili

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
prizma

Mesaj gönderen prizma »

neyseki biraz kendime geldim.ama ilaçlarla ilgili anlatılanlara kesinlikle inanmayacağım artık.ve ilaç kullanmamış olanlarada bunu tavsiye ederim.sf derken azcık bi aklımız var ondan olacz:))))))))
herkese sağlık dolu günler.....
Kullanıcı avatarı
abdul rezzak

Mesaj gönderen abdul rezzak »

TMAM DOSTUM
UYARINI DİKKATE ALCAM
Kullanıcı avatarı
ceysun

Seroxtat ve faverin aynı etkiye sahip

Mesaj gönderen ceysun »

seroxtat ve faverin aynı etkilere sahip ilaçlar faverin cinsel isteksizlik üzerinde etki yapmayanı sadece insanda umursamazlık çok yapıolar hiç bişiye takmıosun kullandığın ilk 5 günü unutacaksın gerçek etkinlik değil çünkü ben 2 yıldır kullanıyorum faverin , çok umursamazım takmıyorum düşünmüyorum düşünsemde ilaç etkiye girip düşünmemei engelliyo. bundanda bi zaman sonra şikayetçi oluosun çünkü rahatsın tamam da bişiyler eksik hiçbişiyide kafana takmısun ama çoşku neşe heyecan yok buda kötü bu ilacın yanında enerji verici yada uyaran istek veren bişiy daha lazım yoksa ot gibi herkezle konuşabilir her ortama girebilir ama heyecan ve çoşkusuz nereye kadar olmak istedimizde bu değilki bizim hem rahat olup hemde paylaşımcı neşeli bi kişilik oluşturmak bu ilaçların yanında bu etkileri oluşturan bi ilaç kulanan varsa lütfen faylaşalım odun gibi olamaktan çok sıkıldımmmm
Düzelirsem sözz herkeze formülü vericem.
CeYbİ
sEnİ
çOoOk
SeViYoRuM.
HeRŞeYiM...
ank

seroxat ile ilgili

Mesaj gönderen ank »

selamlar bir arkadaşım seeroxat kulladığını dile getirdi.kendisinde ölmek kendine zara vermek gibi istekler vardı.ona doktor hastalığının ismini söylememiş henüz sizce ne olabilir.şizofren olabilir mi?
Kullanıcı avatarı
shoesalesman

Mesaj gönderen shoesalesman »

Herkese merhaba,
Bu sitenin varlığını daha 2 gün önce farkettim ve bundan oldukça pişmanlık duydum.Ben de bundan yaklaşık 4-5 yıl kadar önce seroxat kullandım.Gerçekten beklediğimden fazla etkisi oldu üzerimde.Tamam,daha önce yapmakta sakınca gördüklerimin hepsini yapma olanağı vermedi bana ama bazı arkadaşların da bahsettiği gibi bir umursamazlık,kaygılarımda bir azalma yarattı.Fakat inanılmaz şekilde kilo almama da neden oldu.Bırakmamın sebebi de buydu aslında.Esasında kilo almamın nedeninin bu olup olmadığından da emin değilim.Bu konuda bilginiz varsa paylaşırsanız çok ii olur.Artık bu siteyi sürekli takip etmeye calışıcam ve umarım hepimiz bu illeti yenmeyi başarıcaz.Sevgiler
Kullanıcı avatarı
ceysun

Mesaj gönderen ceysun »

kilo aldırmak mı yemek yedittirmiyo nerdeyse arkadaşım :arrow: :arrow: 54 kilo verdim :oops:
CeYbİ
sEnİ
çOoOk
SeViYoRuM.
HeRŞeYiM...
Kullanıcı avatarı
ceysun

Mesaj gönderen ceysun »

4 kılo pardon şua an 50 kiloyum :roll:
CeYbİ
sEnİ
çOoOk
SeViYoRuM.
HeRŞeYiM...
tarkan

Mesaj gönderen tarkan »

seroxtaı bende kullandım,etkisi ilk saatler çok iyiydi sonraları zayıflıyordu
Kullanıcı avatarı
bambidik

seroxat maceralarım

Mesaj gönderen bambidik »

merhaba
bu siteyi bulduğum için çok mutluyum
ben 1.5 yıl seroxat kullandım ve gerçekten sorunlarımı yendim hem özgüveni yüksek hem okulda başarılı umursamaz ve kendi hakkını koruyabilen biri oldum derken doktor ilacı azaltarak bıraktırsı ve bakın yine aranızdayım yine sokakta bile yürüyemeyen bi tip oldum çıktım yani geriye döneceksem o kadar ilacı boşa mı yuttum ayrıca ilaç çok kilo aldırdı, libidomu öldürdü ayrıca da santasal yaratı anlamında yaratıcılığımı üreticiliğimi hepsini öldürdü... yani bana yarardan çok zarar verdi
Health

.

Mesaj gönderen Health »

misafir yazdı:kemal doktor bana da buspon ve auroroix verdi önceki msjlarımda da yzadım acayip uyuyorum uyku düzenim tamamen bozuldu acaba ilaçlardan mı diye eğer sende de uyku yaptıysa demekki buspon yüzünden böyleyim bn ufff neyse ya sizden ricam buraya yazmanız o zmn insan kendini daha rahat hissedio:)
veda slm. doktor bana da aurorix verdi fakat sorna buspon u da ekledi. fakat ciddi hipertansiyon yapabiliyormuş beraber mao inhibitorleriyle kullanmayyın yazıyor. ne yapmalıyım. ??
;)
Health

.

Mesaj gönderen Health »

Çok yakın bir arkadaşım muadili olan paxil'i kullanıyor inanılmaz iğrenç yan etkileri var .. ilaca devamlı küfür ediyorum.. ama Sf ye ve anksiyeteye inanılmaz iyi geliyormuş.PAROKSETİN !!! araştırmalar öyle.. yanındakinizi pek takmıyorsunuz gibi oluyor. sadece kendinize yoğunlaşıyorsunuz..
;)
Kullanıcı avatarı
return_to_life

Mesaj gönderen return_to_life »

seroxatı ben de kullandım. panik atak tedavisi için vermişti doktor. xanax'la beraber. ilaçtan mıdır bilmiyorum ama panik atağım geçti. o zaman doktora sf li olduğumu da söylemiştim o da bana bunun da geçeceğini söylemişti. ama bu geçmedi. gün geçtikçe artıyor. bu ilacı bir yıl kullandıma ama sizin belirttiğiniz etkilerin hiçbirini görmedim. bu sf tedavisi kişinin kafasında bitiyor bence. daha bir ilacın kesin yaradığını burda değil dünyada duyamazsınız. bence ilaca fazla kapılmayın. topluma karışın. asıl tedavi orda. ben bunu bir türlü beceremiyorum, belki siz yaparsınız. çooook sıkılıyorum. :oops:
Kaderin amansız oluşu değildir sorun; çünkü insan birşeyi inatla isterse onu elde eder. Korkunç olan istediğimiz şeyi elde ettikten sonra ondan bıkmamızdır. O zaman sucu kaderde değil, kendi isteğimizde bulmalıyız.
yawrukus

Mesaj gönderen yawrukus »

arkadaşlar lütfen doktora danışmadan bu tür ilaçları satın almayın.Tavsiye ilaçla bir kimsenin iyileştiği nerede görülmüş?Herkesin bünyesi aynı mı?Herkesin bünyesi aynı ilaca aynı etkiyi verir mi?Hem nereden biliyorsunuz ki sevgili seroxat kullanan arkadaşım o ilacın tedavi edeceği bir hastalığınız olduğuna?Darılmayın ama lütfen böyle de çocukça davranışlar sergilemeyin.Ben sizin iyiliğiniz için diyorum umarım darılmazsınız.Bende seroxat kullandım.Ama bu maceram sadece 2gün sürdü.Aşırı ama aşırı uyku yapan bir ilaç bu.Sosyal faaliyetlerimi yürütemedim o gün.İnanın ki bütün gün uyudum hemde bütün gün....O yüzden hemen ertesi gün o ilacı bıraktım hemde doktor tavsiyesiyle kulanmama rağmen.En kısa zamanda doktora gitmenizi öneriyorum..Acil şifalar:)
Kullanıcı avatarı
motivasyon

Mesaj gönderen motivasyon »

Başka bir başlığa yazmıştım burayada yazayım;
Seroxatın içinde bize gerekli olan madde seratonin, panik atak için de faydalı olan seratoninin pek çok yiyecek maddesinde de bulunduğunu öğrendim, bunlardan aklımda kalan ikisi muz ve çikolata (sanırım kakaodan dolayı), ve 1 yıldır bu ikisini çok tüketiyorum,

yan etki yok, huzur ve özgüven var... 8)
Sonunda küçük prens, "İnsanlar nerede?" diye söze başladı.
"Çölde insan çok yalnız hissediyor kendini..."
"İnsanların arasında da yalnızdır insan," dedi yılan.
Kullanıcı avatarı
WillBeGood

Mesaj gönderen WillBeGood »

seroxatı doktorumun tavsiyesi üzerine kullanmaya başladım daha ilk aldığımda sanki etkisini göstedi 6 ay kullndıktan sonra günde 1,5 tane kullnmaya başladım ama giderek etkisi azalmaya başladı ve eski halime geri döndüm ben de ilacı kullanmayı bıraktım daha sonra doktorum daha etkili olduğunu söylediği Efexör XR adlı ilacı önerdi 20 gündür kullanıyorum ama henüz pek işe yaradığını söyleyemem aranızda Efexör XR'yi kullanan var mı?
insanlar kelimelerden çok
kelimeleri ifade şekilleri ve
niyetleriyle konuşurlar
Kilitli