Risperdal Kullananlar

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
Kilitli
Kullanıcı avatarı
bymasti

Risperdal Kullananlar

Mesaj gönderen bymasti »

Arkadaşlar bugün doktorum bana prozac'ın yanında risperdal verdi uyku için ama sf'dede kullanılıyormuş.Risperdalı İnternetten araştırdım Yan etkileri korkuttu beni.Bu ilacı kullanan arkadaşlar Etkisini veya Yan Etkisini yada bunlar hakkında bilgisi olanlar benimle paylaşabilirmi.
Yüzler Sahte Bu Yüzsüzler Benden Yüz Buldular Anladım, Ancak Güvendim Onlara Her Daimde Her Alim Der Babana Bile Güvenme...!
mistir_spak

Re: Risperdal Kullananlar

Mesaj gönderen mistir_spak »

risperdali cok kulllandım düsüncelerı bıraz düzenlıor vede alısınca uyku felan yapmaz kilo aldırabılır baskada bı yan etkısını görmedım
birkedigördümsanki

Mesaj gönderen birkedigördümsanki »

risperdali şizofrenlere veriyorlar genelde.
,doktorada sormuştum kendim için,durumu daha ağırlar olanlara yazılır demişti.
internettende çok araştırdım şizofren ilacı ve aşırı uçta mantıksız düşünen insanların ilacı.beyin kimyasını düzenliyor.bildiğim kadarıyla yan etkileri olsa bile tadavi edici bir ilaç.geçmiş olsun.
Kullanıcı avatarı
bymasti

Mesaj gönderen bymasti »

birkedigördümsanki yazdı:risperdali şizofrenlere veriyorlar genelde.
internettende çok araştırdım şizofren ilacı ve aşırı uçta mantıksız düşünen insanların ilacı.beyin kimyasını düzenliyor.bildiğim kadarıyla yan etkileri olsa bile tadavi edici bir ilaç.geçmiş olsun.
Saol ablacım :)
mistir_spak yazdı:risperdali cok kulllandım düsüncelerı bıraz düzenlıor vede alısınca uyku felan yapmaz kilo aldırabılır baskada bı yan etkısını görmedım
Valla bende tam tersine çok uyku yapıyo ölü gibiyim
Yüzler Sahte Bu Yüzsüzler Benden Yüz Buldular Anladım, Ancak Güvendim Onlara Her Daimde Her Alim Der Babana Bile Güvenme...!
birkedigördümsanki

Mesaj gönderen birkedigördümsanki »

bymasti yazdı:
birkedigördümsanki yazdı:risperdali şizofrenlere veriyorlar genelde.
Saol ablacım :)
birşey değil canım kardeşim
Kullanıcı avatarı
jack nicholson

Mesaj gönderen jack nicholson »

dün akşam 1 mg lik birtane risperdal kullandım. saat sabah 9 itibariyle halen uykum var ve vücudum biraz ağırlaştı. düşünceleri kontrol altına aldığı doğru. şizofren olmuş olabilirim, durup dururken haykırmalar bağırmalar oluyor..bu şizofrense eğer
Aryık yalnız değilim :)
feraye

Mesaj gönderen feraye »

risperdal gibi antipsikotikler sadece şizofren veya bipolar tedavisi için değilidir. yüksek dozlarda bipoları veya şizofreni tedavi eder. düşük dozlarda şizofren dışında sıkıntılarda düşük dozlar verilir. ayrıca şizofrenler, sflilerden daha etkin bir yaşam sürmektedir.
Kilitli