AURORİX+TOFRANİL

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
Kilitli
aggressive

AURORİX+TOFRANİL

Mesaj gönderen aggressive »

merhaba arkadaşlar bu iki ilacı beraber kullananlar var mı? doktor bana aurorix ilacını yazdı ancak çok sıkıntılı bir ruh haline sahip oldum. ama canlandırıcı etkisini de görmedim değil. yanında rahatlamak için tofranil aldım. bir zararı olur mu bu iki ilaç sosyal fobim üzerinde iyi etki gösterdi bende. yani sormak istediğim bu iki laç beraber kullanılabilir mi? site üzerinden ilaç hakkında yorum yapılmasına olumlu bakılmıyorsa bana pm den msj atabilirler.
var

Re: AURORİX+TOFRANİL

Mesaj gönderen var »

Merhaba agressive
Bunu bir eczacıya danışsaydın, buradan gelebilecek elli cevaptan daha faydalı olurdu. Tamam, hepimiz kullanıyoruz ilaç ama, tecrübelerimiz sadece kendimizden edindiklerimiz. Bu yüzden iyi bir eczacıya danışman, kendin için daha hayırlı olacaktır. Zira eczacılar, ilaç ve etkileri üzerinde yıllarca derinlemesine eğitim görüyorlar. Aşağı yukarı onbeş senedir ilaç kullanıyorum, Tofranil de kullandıklarımın arasında. Fakat bir eczacının yerini tutamam asla.

Geçmiş olsun.
aggressive

Mesaj gönderen aggressive »

merhaba 'var'. evet haklısın yazmamışım hata bende. eczacıya danıştım. etkileşim yaratmaz dedi. tam güvenemedim eczacının yorumuna. burdakiler inanıyorum ki eczacılardan daha çok bilgilere sahipler sosyal fobi konusunda. ondan soruyorum. yani asıl sorum bu. etkileşim olurmu diye sorarken ufak tefek yan etkilerden bahsetmiyorum, uzun süreli kullanımda vücutta birikip organlarımın tahrip edilmemesi için endişeleniyorum yoksa korktuğum yok. bu ilaçtan öldüğümde millet ilaçtan geberdi gitti demesin arkamdan :D zaten mutlu bir hayatım yok şimdiye kadar bir şey yaşamadan da ölmek istemiyorum. bilmem anlatabildim mi?
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

bende var'a katılıyorum. burda sağlıklı bir cevap bulamazsın. Bulsanda muhtemelen mesaj silincektir. En iyisi eczacıdır, bazı konularda doktordan bile çok bilir bunlar..velhasıl 3-5 kelam etmedende geçemicem.

Auroix denilen ilaç her şeyle etkileşir. peynir, zeytin ve süt'le bile dahil. 2 sene kullandım sevmediğim bi ilçatır, lakin ne söylesem boşa, doktor verdiyse bi bildiği vardır. etkileşir etkileşmez bize sormana bile gerek yoktur..
..............Resim.................~~Resim
mathricaria

Mesaj gönderen mathricaria »

aurorix mao inhibitörü bir ilaçtır. mao inhibitörleri tüm nörotransmitterlerin yıkımını durdurur ve beyinde miktarını arttırır. tofranilse zaten kendisi nörotransmitter benzeri bir maddedir direk uyarma yapar. ikisi bir arada son derece tehlikeli kombinasyon oluşturur.
sakın bu iki ilacı birarada kullanma.

sen doktora gitilaç yazsın gerekiyorsa. ilaç etki etmezse zatn deiştirir. ilaç bulmayada çalışma zaten doktorlaren güzelini biliyorlar. amerikayı yeiden keşfetmenin zahmetine girme. bu benim kişisel düşümcem. umarm en kısa zamanda br çözüm bulursun.
dagcilegi

Mesaj gönderen dagcilegi »

bende aurorix kullanıyorum ama nedendir daha defresif ve karamsar oldum...önceleri yanında konuştuğum arkadaşlarımın yanında bile susar oldum..sürekli acıkıyorum ve agresifleşiyorum..sadece uyumak istiyorum...kimseyi sevmediğimi ve ölümden korkmadığımı düşünmeye başladım..
Kilitli