en iyi ilaç başlangıcı paxilmidir ???

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
Kilitli
saribela

Mesaj gönderen saribela »

arkadslar ilaç kullanmaya başlicam da paxillemi başlasam ? doktora gtmeden paxil 20mg kullansam bişe olurmu ki =/ bide paxil kilo yapıyo diye duydum doğrumu acaba? kilo aldırıyosa bi de kiloyla uğraşamam.yardım please [smilie=close_tema.gif]
revnaknuma

Re: en iyi ilaç başlangıcı paxilmidir ???

Mesaj gönderen revnaknuma »

bişi olmaz ama paxil depresyon için iyidir ama sosyal fobide başarı şansı fazla değildir.
Kullanıcı avatarı
caferali

Mesaj gönderen caferali »

forumda ilaç önermek yasak ama şunu söyliyim. aynı türdeki ilaçlara göre paxil çok daha fazla denenmiştir ve yan etkileri diğerlerine göre daha belirgin ve sabittir. daha bilinen ve güvenilirliği daha fazla olan bi ilaç. tabi kendi türündeki diğerlerine göre.
de te fabula narratur
Kullanıcı avatarı
Bornfobik

Mesaj gönderen Bornfobik »

Öyle bişey yok.
--SF yi yenmeyi bir SONUÇ olarak beklemeyin bu bir SÜREÇ!
ağaç85

Mesaj gönderen ağaç85 »

Bu tür ilaçların çoğu kilo yaparmış. [smilie=unsure.gif]
Kullanıcı avatarı
Bornfobik

Mesaj gönderen Bornfobik »

Lit yazdı:Bu tür ilaçların çoğu kilo yaparmış. [smilie=unsure.gif]
İlaçlar iştah açar evet ama kimse sana silah zoruyla yemek yedirmez, kendine hakim olabilirsen kilo almazsın korkma ;)
--SF yi yenmeyi bir SONUÇ olarak beklemeyin bu bir SÜREÇ!
ağaç85

Mesaj gönderen ağaç85 »

Bornfobik yazdı:İlaçlar iştah açar evet ama kimse sana silah zoruyla yemek yedirmez, kendine hakim olabilirsen kilo almazsın korkma ;)
Hakim olunamıyor bazen. İnsan dertlendikçe bir şeyler yemek istiyor. :-)
Neden??

Mesaj gönderen Neden?? »

ben ilk cipralexle başlamıştım... benim için müthiş bir başlangıçtı ve bir sene içinde harika değişimler yaşadım...tabiki olumlu yönde

ikinci denememde tıptaki genç bayan doktor,sosyal fobide ilk başlangıcın paxil ve paxera ile yapılmasının doğru olduğunu söyledi.ama o ilacı kısa sürede bıraktım çünkü hiçbir faydası olmadı
saribela

ben tek sarı kantoron kullandım bitkisel diye,ilk 2 hafta fena baş ağrısı yaşadım sabah kalkıyodum btün gün başım ağrıyodu hatta 2 gün içmedim yne baş ağrısı devam etti,bide felaket uyku yapıyo anlatılmaz yani =)sonradan geçti ama ilaçta etki etmemeye başladı.kilo almaya müsaitim zaten bide iştahım açılırsa yandık :D ama kullanmam lazım muhakkak.cipralex yada paxil ikisinden birinde karar kılmam lazım
saribela

hmm pardon ilaç ismi verilmediğini bilmiyodum.
Kullanıcı avatarı
sıkıfobik

Mesaj gönderen sıkıfobik »

ilaçların hiçbir işe yaramadığını öğrendiğiniz gün sf yi aşmanın ne olduğunu öğreniceksiniz işte o gün pembe rüyalardan uyanıcaksınız. O an anlıcaksınız sf li olduğunuzu ve aşmanın ne kadar zor olduğunu .. o gün rüyalar sona erecek .... eskisi daha iyiydi umutlarım vardı daha güzeldi diyeceksiniz... bu bir sonraki aşama... sfli olduğunu sanan ergenlerden bahsetmiyorum. geriye baktığında ilk okuldan beri sfli olduğu gerçeğinin yüzüne vuran kişillerden bahsediyorum.. asıl onlar sf li .."bide paxil kilo yapıyo diye duydum doğrumu acaba? kilo aldırıyosa bi de kiloyla uğraşamam.yardım please " diyenler değil.

sf nedir ne değildir umrunda olmazdı kilo...
Kilitli