YÜz kızarması

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
sahalp

YÜz kızarması

Mesaj gönderen sahalp »

bu yüz kızarmasına bi çözüm yokmu ya ? aşırı kızarıyorum bıktım artık
feraye

Re: YÜz kızarması

Mesaj gönderen feraye »

sürekli bir kızarıklık varsa cilt doktoruna başvurmalısın. kılcal damarlarda genişleme olabilir.
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

sahalp yazdı:bu yüz kızarmasına bi çözüm yokmu ya ? aşırı kızarıyorum bıktım artık
bilmem benden fazla kızarabilir misin.? ve benim kızarmalar, sadece sf durumları ile sınırlı değil. basık hava, güneşli bir gün. 5-10 dakka yapılan spor, gülmek, tedavim için kullandığım ilaçlar, ve hatta sıcak bir çay bile yüzümün rengini değiştirebilir... [smilie=blush.gif]
..............Resim.................~~Resim
feraye

Mesaj gönderen feraye »

ne kadar çok ortak noktamız var mahsun.
neyzenilhan

Mesaj gönderen neyzenilhan »

ben utançtan değil öfkeden kıpkırmızı olurum. benim öfkemi feraye bilir. çok korkuncumdur.
evrim teorisine takıl hayatını yaşa!! :)
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

neyzenilhan yazdı:ben utançtan değil öfkeden kıpkırmızı olurum. benim öfkemi feraye bilir. çok korkuncumdur.
ney'e üfürürkende çok korkunç oluyor musunuz? ben mosmor oldum yinede ses çıkaramadım..
Kullanıcı avatarı
ReLaKs
İletişim:

Mesaj gönderen ReLaKs »

Mahsun' un yazdıkları, ve öfkelenince aşırı ürkütüc olma durumu. Bunlar bendede aşırı miktarda var. Özelliklede sporu çok seven bi insna olarak kızarmam çok sıkıntı verici.
mahsunkul yazdı:
neyzenilhan yazdı:ben utançtan değil öfkeden kıpkırmızı olurum. benim öfkemi feraye bilir. çok korkuncumdur.
ney'e üfürürkende çok korkunç oluyor musunuz? ben mosmor oldum yinede ses çıkaramadım..
Üflemeli çalgıda kızarma olayınıda sevmedim, bende hayal ediyodum çalarım bi aralar diye. Demek oradada çıkacak karşımıza.
Resim
Kızılderili Atasözü
"Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz."
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

ReLaKs yazdı:Mahsun' un yazdıkları, ve öfkelenince aşırı ürkütüc olma durumu. Bunlar bendede aşırı miktarda var. Özelliklede sporu çok seven bi insna olarak
evet spor yaparkende sorun oluyor, hayatın her alanında olduğu gibi. 3-5 kulaçta kıpkırmızı olurum. havuzun yada denizin soğuk olmasıda sonucu değiştirmez. spordan sonra aslı rengime dönüşmem 1 saati alır.. [smilie=dash3.gif]
Kullanıcı avatarı
aarif

Mesaj gönderen aarif »

Cümleten merhaba. Forum ilgimi çekti üye olmak istedim. İlk yazımı bu başlığa yazıyorum.

Bende yıllardır var bu yüz kızarması. Ama ne zaman nasıl geleceği pek belli olmaz. Durduk yerde, otururken, sohbet ederken, yanlızken, kalabalıkta vs, vs,. Ve yüz kızarması biraz ileri aşamasında morarmaya dönüşüyor.Kafam yanıyor:) Aslında içim içime sığmayan çok konuşkan bir tipimdir ama bu inanılmaz bir engel oluşturuyor. Sıcak içeceklerden ve baharatlardan bile çekingen oldum. Ben alışamadım bu tarz yaşantıya ama pek de bir tedavi olma yoluna girmedim. İki kez doktora gittim bana antihistaminik diye tabir ettiğimiz alerjik haplar yazdılar. Sonuç malum sıfır. Benim tavsiyem gerçekten de iyi bir doktora başvurulmalı. Ve bu tarz bir hastalığın bir çok sebebi olabilir. Mesela ciğerden bile gelebilir diye düşünüyorum. Onun için güzel bir muayene şart. Diğer bir tavsiyem ise sakın ola benim gibi hataya düşüp ıvır zıvır kremler ve haplar kullanmayın. Doktorun tavsiyesi önemli. Yoksa içersiniz iki kutu ama bir faydası olmaz aksine zararı olur. Böyle yaşamaya alışırsın diyenlere de kulak asmayın çünkü emin olun alışmak imkansız. Saygılar.