uzun zaman oldu

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
Kullanıcı avatarı
nikbin

uzun zaman oldu

Mesaj gönderen nikbin »

buraya yazmayali nasulsinz arkada;lar umarim iysnizdr beni sorasaniz ben cok iyiyimm niyemi cunku tedavye basladim tam 2 aydir heyecanim tamen btti umarim sizde gidersnz ve iylesrsnz ya benm size bi sorum olcak bana doktor lustral verdi onu kulaniyorm ama sabah al dedi ben sabahlari bazen unutuyrm ogle alyorm acba bisey olurmu yani yarar saglarmi gende kullanan yada kullanmis olan yardimci olablrmii :D :)
var

Re: uzun zaman oldu

Mesaj gönderen var »

Bunu neden ilacı yazan doktoruna sormuyorsun? Bunun uzmanı olan doktorun dururken, neden bu konuda tahsili olmayan birisinin tavsiyesine kulak veresin? Yoksa sağlığın yeterince kıymetli değil mi?
Kullanıcı avatarı
mavi ay

Mesaj gönderen mavi ay »

iyiyiz sağol...senin de iyi olmana sevindik..
öğlen alsan da olur... akşam alma da. çünkü uykusuzluk yapar akşam alırsan, hareketlilik veriyor ya o nedenle, akşam alınmıyor.. ben 1 yıl kadar kullanmıştım.. doktorum böyle açıklamıştı sabah almam gerektiğini...
eski nick : triyandafilis
Kullanıcı avatarı
nikbin

Mesaj gönderen nikbin »

var yazdı:Bunu neden ilacı yazan doktoruna sormuyorsun? Bunun uzmanı olan doktorun dururken, neden bu konuda tahsili olmayan birisinin tavsiyesine kulak veresin? Yoksa sağlığın yeterince kıymetli değil mi?
çünkü doktorum 2 aylığına izne çıktı var arkadaşım o yüzden sizden bilgi almak istedimm
Kullanıcı avatarı
nikbin

Mesaj gönderen nikbin »

triyandafilis yazdı:iyiyiz sağol...senin de iyi olmana sevindik..
öğlen alsan da olur... akşam alma da. çünkü uykusuzluk yapar akşam alırsan, hareketlilik veriyor ya o nedenle, akşam alınmıyor.. ben 1 yıl kadar kullanmıştım.. doktorum böyle açıklamıştı sabah almam gerektiğini...

çokk teşekür edrim triyandaflis kardeş sağoll:)
abudabi

Mesaj gönderen abudabi »

nikbin yazdı:
var yazdı:Bunu neden ilacı yazan doktoruna sormuyorsun? Bunun uzmanı olan doktorun dururken, neden bu konuda tahsili olmayan birisinin tavsiyesine kulak veresin? Yoksa sağlığın yeterince kıymetli değil mi?
çünkü doktorum 2 aylığına izne çıktı var arkadaşım o yüzden sizden bilgi almak istedimm
onun yerine bakan başka bi doktor vardır.
günde bi tane kullanıyosan sabah öğle pek farketmez.