Faverin kullanıyorum

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
Kullanıcı avatarı
ceysun

Faverin kullanıyorum

Mesaj gönderen ceysun »

Öncelikle slm :P Sorunum toplu ortamlarda rahat konuşuyorum ikili ilişkilerimde ilk gün rahat sonra ne konuşacagım diye panige kapılan kendini güvensiz bi insan haline dönüşüyorum dış görüntümde kesinlikle kendine güvenen sağlıklı bi görüntü sergiliyorum sorunum içsel kendimle savaşıyorum faverin kullanıyorum hiçbişiy umrumda olmuyor fakat bununlada sorun ortadan kalkmıor hep kendi içimde yaşıorum umursamıyorum insanları takmıyorum heryere girp çıkabiliyorum ama hayat bundan ibaret değil paylaşmakta lazım içten olmakta bu ilaçta beni çok umursamaz kimseyi takmayan iş yerinde odaklanamayan konsantre sorunu ve duyguzuz hissiz bi insan yapması BENİM GİBİ İLAÇ KULLANIPTA DIŞ DÜNYAYLA İLİŞKİSİNİ KESMİŞ DOĞRU DOKTORU BULUP KENDİNE GELMİŞ Bİ ARDAŞIN DOKTORUNA İHTİYACIM VAR .Ben aktif neşeli ve paylaşımcı bi insan olmak istiyorum yani bana bu ilacın yanında bide motive konsantre edebilecek bi ilaç daha lazım diye düşünüyorum çok doktor dolaştım ve ilaç değitirdim olmadı aşamadık paylaşırsanız sevinirim :(
Düzelirsem sözz herkeze formülü vericem.
CeYbİ
sEnİ
çOoOk
SeViYoRuM.
HeRŞeYiM...
realistboy

Mesaj gönderen realistboy »

ceysun bence herşeyi ilaca baglama çünkü ilaç aldıgında herseyi ona bırakıyorsun ve kendin birseyler yapamıyorsun ama çözüm sende bence o kadar odaklanma s.fobinin teedavisinde kulanılan tüm ilaçlar antideprekstif oldugu için uyuşukluk takmamazlık yapıyor. yolun açık olsun insanları kendinden önemli görme bu psikolojiyle yasamayı dene bide :)
ßir gün Bizde Özgür olabilecekmiyiz..
.:AND_MAİYESİ:.

Mesaj gönderen .:AND_MAİYESİ:. »

ilaçlar eğer size zarar veriyorsa dediğiniz gibi hiç kullanmayın gitsin bence...çünkü bir yandan iyileşeyim derken bir yandan kendinizi istenmeyen yan etkilere karşı koruyamıyorsanız eğer ne faydası olurki bana o ilacın o zaman...iyice bi düşünmek gerek aslında ilaç tedavisine aktif olarak başlamadan önce..güvenemiyorum bir türlü şu doktorlara ve ilaçlara o yüzden de zaten doktordan hep uzak durmuşumdur............ :?
realistboy

Sosyalfobik Aynen katılıyorum..
arımaya

acil yardıma ihtiyacım var:(

Mesaj gönderen arımaya »

çarşamba günü kalabalık bi sınıf önünde küçük bi konuşma yapıcam bikaç cümlecik.ama düşününce bile nefesim kesiliyor kalp atışlarım yükseliyor ve titremeye başlıyorum.geçen sene yapamamış ve resil olmuştum aynı konuşmayı.bana acil bi ilaç gerekiyor bi kereye mahsus kullanabileceğim ve bu sunumu atlatmama yardım edecek.Faverin alsam iyi olurmu,kullanan arkadaşlar yazarsa sevinicem.ellerim titriyo resmen yazamıyorum:)acil cevap lütfen
realistboy

keşke sorunum senin kdr basit olsaydı hemen bir dideral ile iş tamamdır ama gel görki kızarmayı durduracak bir ilaç bile yok höü höü höü :(:(
Kullanıcı avatarı
UNUTTUM

Mesaj gönderen UNUTTUM »

arımaya çok başarılar dilerim sunumda inşallah güzel geçer.biliyorum zor ama kendini herşey olumlu olucak diye düşünmeye yönlerdir.ilaç konusunda hiç bilgim yok maalesef :roll:
Her hayal gerçek,her istek emir oldu hayata...
Mutluluk sen hissettiğin her an yanında :)