arkadaşlar aşırı terlemeye karşı kullanılan ilaçlar nelerdir

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
beyindeki virüs

arkadaşlar aşırı terlemeye karşı kullanılan ilaçlar nelerdir

Mesaj gönderen beyindeki virüs »

lütfen yardım edermisiniz
Kullanıcı avatarı
cordes

Re: arkadaşlar aşırı terlemeye karşı kullanılan ilaçlar nele

Mesaj gönderen cordes »

sormodren. kesinlikle denedim ve tecrube ettim.
Bir nasihat: Kendine dikkat et.
Bir rica: Sakın değisme!
Bir Dilek : Beni unutma.
Bir Yalan : Seni hiç sevmiyorum.
Bir Gercek : Seni çok özlüyorum.
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Re: arkadaşlar aşırı terlemeye karşı kullanılan ilaçlar nele

Mesaj gönderen mahsunkul »

cordes yazdı:sormodren. kesinlikle denedim ve tecrube ettim.
sormodren, akineton, antiem .... Bu tur ilaclar terlemeyi gozle gorulur bir bicimde azaltir.. Lakin terleyemediginizden kipkirmizi olursunuz bu bir.. Yine bu ilaclar normal bi insani sf'li yapmak icin bireebirdirler, buda 2.
klips; ... Bi kac sf'li tanidigim arkadasim bu klipsten taktirmislardi ve bi sure sonraaldirtmak zorunda kaldilar. O sira bendenizde bu klipsten taktirmayi dusunuyodum. Yan etkiler oldukca fazla ve cekilmez...

.... Terlemenin ciddi bi sf belirtisi ve sorun teskil edecegini sanmiyorum. Kizarma, carpinti, konusamama, zirvalama gibi etkiler bizler icin cok daha muhimdir.. Kizaran bi sf'li kolayca yakayi ele verir.. Allah hicbi sf'liyi bu ve benzeri durumlara dusurmesin. Iyi bilirim, zaten bizi bizden baska kim anlayabilir ki. Ne soylesek bos..

Cok konustum galiba:) sorun degil nede olsa ayda yilda bi yaziyorum... Tum sf'daslarima sevgilerimi sunar, sf'siz gunler dilerim.

dileyen bana profilimden(mail, tel, öm, vb, vs:) ulasabilir, yardimci olmaya calisirim elimden geldigince..
..............Resim.................~~Resim