Aurorix kullanıp pişman olmayan var mı?

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
Kilitli
Kullanıcı avatarı
beklenengun

Aurorix kullanıp pişman olmayan var mı?

Mesaj gönderen beklenengun »

Arkadaşlar ben 1 aydır aurorix kullanıyorum ama daha bi faydasını görme dim.aranızda bu ilacı kullanıp yararını gören var mı ??bi etkisi yoksa boşuna kullanmıyım
beklenen gun gelecekse cekilen cile kutsaldir..
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

antidepresanlar en az 3 4 haftalık kullanım süreci sonucunda etkili sonuç veriyorlar..

sabret ve kullan..ama boş boş da oturma...yapamadıklarını da yapmayı dene..

sonra baktın gerçekten işe yaramıyor..

doktoruna söylersin..
Kullanıcı avatarı
DeRDeM

Mesaj gönderen DeRDeM »

Ben Aurorix'i 1,5 - 2 aydır kullanıyorum..
Ben de fazla unutkanlık yapmaya başladı..
Ama kendimi iyi hissediyorum.. İyi hissetmemin nedeni sadece ilaç değil ama faydası olduğunu düşünüyorum..
Yapamadıklarının üstüne git.. Telkinli Mp3'lerden dinle.. İnan.. Başaracağına İNAN..
ÖLÜMDEN NİYE KORKACAĞIM Kİ?
BEN VARKEN O YOKTUR, O GELİNCE DE BEN OLMAYACAĞIM..
(Montaigne)
serdar247

...........

Mesaj gönderen serdar247 »

2 haftadır kullanıyorum,hiç bi yararını görmedim.
nevrotik

ilaclar

Mesaj gönderen nevrotik »

arkadaslar ilaclar hikaye ben bir cok ilac kullandim ama nafile degisen hic bir sey olmadi her sey bize bagli yani ilaci icerken bile hic bir faydasinin olmayacagina inanarak icersek gercekdende faydasi olmaz ama faydasi olacagina inanarak icersek faydasi olur yani aslinda burada ilacin kendisi degil onunla ilgili dusuncemiz onemli inanip inanmamak yani.
güz

Mesaj gönderen güz »

ben aurorix kullandım tedavim boyunca bir yıla yakın azalan dozlarda.ve de artık sf'li olmadığım söledi doktorum ilaç tedavim de bitti :) .yani demem o ki biraz sabırla kullanmak gerekiyor ilaçları.ve de sadece onlara dayanmamak.bi de her ilaç her bünyeye iyi gelecek diye bir şart yok.doktorlar zaten bir ilaç etki göstermesi gerektiği sürede bir işe yaramıyorsa daha uygun başka bir ilaç seçiyorlar.ama bunu sınamak öyle bi kaç haftalık bir süre değil arkadaşlarımızın da dediği gibi.sabret ve devam et derim ben kolay gele ;)
Kilitli