bu fakire bir cevap veren yok mu?

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
Kullanıcı avatarı
facial_blushing

bu fakire bir cevap veren yok mu?

Mesaj gönderen facial_blushing »

arkadaşlar bugüne kadar bu hastalık adına hiç bi doktora gitmedim ve hiç bi ilaç almadım .dideral in metini çok duydum.etkisi kısa sürüyormuş ama etkisi derslere girip çıkana kadar sürse yeter .yoksa benim okul bitmeyecek 4 yıllık üniversiteyi 6 belkide 7 yılda bitirecem.zaten geç girdim üniversteye.neyse bunlar dipnottu benle alakalı.bu dideral reçetesiz veriliyor mu acaba .yani gidip eczaneye bana bir dideral ver denebilir mi.?ayrıca doktora gitmek istesem ne doktoruna gidecem bu konuda.psikolog demeyin de şimdi.zaten para felan yok öğrenciğiz malum.zaten ETC ameliyatı olmayı düşünüyorum .aslında düşünmüyorum olmak istiyorum hemen ama gene malum para.ne zaman ameliyat olacağım belli değil bari bu ilaçla oyalanayım.şu ikinci dönemin derslerini kurtarsam bile iyi olacak.cevap veren olursa çok sevinirim .sonuçta bizler kader birliği yapmış kişileriz .birbirimizin sorunlarına duyarlı olmamız gerekir.değil mi?
how many more?????
Kullanıcı avatarı
Che Guevara

Mesaj gönderen Che Guevara »

psikiyatriste gitmen gerekir ama gidemiyosan bence diderali deneyebilirsin pek tehlikeli bir ilaç değil çünkü , reçetesiz satılıyo 40 mglık 50 tanesi 5 ytl , etkisini alındıktan yarım saat sonra gösteriyor ve 4 saat civarı sürdürüyor...
Kullanıcı avatarı
porsuk

Mesaj gönderen porsuk »

Doktora gitmeden ilaç kullanımına hayır
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

dideral tehlikeli bir ilaç...

kalp ritmini düzenleyen ve kalp hastalarının kullandığı bir ilaç..

doktora gitmeden ilaç kullanmayın n'olur..............
Kullanıcı avatarı
Che Guevara

Mesaj gönderen Che Guevara »

tehlikeli olsa reçeteyle satılması gerekmezmiydi?
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

bunu sağlık bakanlığına söylemek lazım..

ama sağlık bakanlığı bunu yeşil reçeteye bağlamadı diye de gidip kafamıza göre bu ilaçtan satın almak da gerekmiyor...

öyle değil mi?

yok kardeş ben halimden memnunum diyorsanız şayet orası beni aşar artık..
Kullanıcı avatarı
staremre

Mesaj gönderen staremre »

facial_blushing. eğer 4 5 saat senin için yeterliyse dideral kullanmanı tavsiye edebilirim. yani işini görür. bakma sen diğer arkadaşlara. ama biliyorsun bu geçici çözüm...
Everybody is Fool...
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

emre..

ne demek "bakma sen diğer arkadaşlara" ???

ben hakikaten anlayamıyorum ya!!!!!!!

bonibon değil...ilaç içiyorsunuz ilaç!!!!

bu kadar mı kastınız var canınıza???
Kullanıcı avatarı
staremre

Mesaj gönderen staremre »

lavinya bişi dicem. ben bonibonu da sevmem ilaçları da sevmem. yalnız kendimi daha iyi hissetmek için 2 3 günde yarım bir dideral kullanıyorm. merak etme canıma kastım olsa şimdi burda olmazdım. neyse tavsiyen için saol... :) :( :)
Everybody is Fool...
turdogan

Mesaj gönderen turdogan »

beloc, tensinor, nortan, vasoxen gibi. Bu ilaçlar gün boyu etkili. Ama doktor kontrolünde kullanmanı tavsiye ediyorum.
hkndmr
İletişim:

kalp çarpıntısına çözüm

Mesaj gönderen hkndmr »

arkadaşım bende öyle bir kalp çarpıntısı ve öyle aşırı bir heyecen vardı ki...Şimdi yine var gerçi ama eskisinden çok çok iyiyim.Çünkü kullandığım anti-depresanların yanında bir de nortan(tansiyon hapı) kullanıyorum.Kalbim inanılmaz rahat.Bence en kısa zamanda bir kardiyoloğa gidip sıkıntılarını anlat.Sana belki bir tansiyon hapı yazar da kalp atışların baya bi düzene girer.Farkı göreceğinden emin ol.
Sosyal fobiden değil,mücadele etmemekten kork.
Kullanıcı avatarı
umutmelih

Mesaj gönderen umutmelih »

dostlarım ınanın okadar cok yesıl receteye baglanması gerekn ılaclar varkı bızce en ıyısı bır doktora danısmak mutlaka ıyıgelıcektır toplumumuzda psıkologlara gıtmek veya gıtmek ısteyenlere karsı bı onyargı oluyor ama bunlar bıız alakadar etmemesı lazım
mutlu olmak için mutlu etmek gerekir
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

avrupa da herkes gider psikoloğa kimse de onlara deli gözü ile bakmaz..nedense bizim milletimizde var bu huy..

haklısın umut...bizi etkilememesi lazım çevrenin..
Kullanıcı avatarı
umutmelih

Mesaj gönderen umutmelih »

maalesef lavınyacım hala mashar osmanın bır delı olduguna ınanan okadar cok ınsan varkı :(
mutlu olmak için mutlu etmek gerekir
Kullanıcı avatarı
Bornfobik

Mesaj gönderen Bornfobik »

Dikkat!
ben dideral alip futbol oynadim az kalsin kalpten gidiyordum.Kalbim sikisti yere yigildim ucuz atlattim coksukur.Efor sarfeden islerde dikkatli kullanin.
--SF yi yenmeyi bir SONUÇ olarak beklemeyin bu bir SÜREÇ!