kızarmak uzun çözüm???

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
Kullanıcı avatarı
staremre

kızarmak uzun çözüm???

Mesaj gönderen staremre »

arkadaşlar size bişi soracam. ben bazen dideral kullanıyorum. ama bu geçici bir ilaç olduğunu biliyorum. yani sadece 4 5 saat etkili bir ilaç. benim soram istediğim soru ise, uzun sürede etkisi olan ilaç biliyormusunuz (bu ilaçların etkisi ne kadar süre sonra anlaşılıyor). böyle ilaç biliyorsanız ya da kullanıyorsanız lütfen cevaplarınızı bekliyorum :?: :|
Everybody is Fool...
Kullanıcı avatarı
egemen

Mesaj gönderen egemen »

staremre , dideral iaçını içtiğinde 4-5 saat yüzün kızarmıyor mu?

(soruna soruyla karşılık vermiş gibi oldum kusura bakma)
"DİNSİZ İLİM TOPAL , İLİMSİZ DİN KÖRDÜR" albert einstein
Kullanıcı avatarı
staremre

kızarmadan önce ( burası önemli , kızardıktan sonra etkisi olmuyor :oops: ) içersen hiçbir kızarmayla karşılaşmıyorsun. yani 4 5 saat rahat içinde geçiriyorsun. hiç bir sorun olmuyor..
Everybody is Fool...
Kullanıcı avatarı
kıvılcım

Mesaj gönderen kıvılcım »

ya arkadaşlar ben bu ilacı eczaneye gidipte bi doktor reçetesi olmadnd alabilirmiyim peki?
BİZE İNANDIRILAN BU GERÇEK DIŞI DÜNYADA,HİÇBİR TESTE TABİ TUTULMADIĞIMIZ İÇİN NELERİ KURTARABİLECEĞİMİZ KONUSUNDA HİÇBİR FİKRİMİZ YOK...
Kullanıcı avatarı
staremre

evet alabilirsin. ama araştırmadan alma bende.
Everybody is Fool...
Kullanıcı avatarı
LOVE ME
İletişim:

Mesaj gönderen LOVE ME »

Eczacılara danış. Ben, ilgimi çeken bir ilacı vakit kaybetmeden bir kaç Eczaneye telefon ederek bilgi alıyorum. Böylece SF'mi yenme konusunda da çaba harcamış oluyorum.

Sen de öyle yap Kıvılcım. Bir kaç Eczaneye tel et ve bilgi iste. Hem senin SF'ni yenmene yardımcı olacaktır, hem de ilaç hakkında bilgi sahibi olursun.
HEY EVERYONE, I'M A BOY WHO'S 24 YEARS OLD.

Admin YOK: Sen kimsin?
Co. Admin LOVE ME: Bilmem!
Kullanıcı avatarı
staremre

Re: kızarmak uzun çözüm???

staremre yazdı:arkadaşlar size bişi soracam. ben bazen dideral kullanıyorum. ama bu geçici bir ilaç olduğunu biliyorum. yani sadece 4 5 saat etkili bir ilaç. benim soram istediğim soru ise, uzun sürede etkisi olan ilaç biliyormusunuz (bu ilaçların etkisi ne kadar süre sonra anlaşılıyor). böyle ilaç biliyorsanız ya da kullanıyorsanız lütfen cevaplarınızı bekliyorum :?: :|
arkadaşlar birasda benim mesajıma cevap yazarsanız iyi olur. lütfen :|
Everybody is Fool...
Kullanıcı avatarı
LOVE ME
İletişim:

Mesaj gönderen LOVE ME »

StarEmre. Afedersin. O konuda bilgim yok. Çünkü o ilacı kullanmadı. Lütfen alınma.
HEY EVERYONE, I'M A BOY WHO'S 24 YEARS OLD.

Admin YOK: Sen kimsin?
Co. Admin LOVE ME: Bilmem!
Kullanıcı avatarı
egemen

Mesaj gönderen egemen »

staremre cevabın için teşekkür ettim.
sorunun cevabına gelince : uzun süreli tedavide vbenim bildiğim paxil ve lustral ilaçları var. lustral ı kullanıpda deva bulan çok az.
ama paxil in hayranı çok biride benim.
paxil i 3 ay kullandıktan sonra etkisini göstermeye başladığı söyleniyor. ben kullanalı 1 ay ol. şu anda pozitif gelişmeler oluyor... başlıklarda paxil ilaçını araştır. benim yazım ile ilaç alma derim
özürlü

paxıl ve dıderal

Mesaj gönderen özürlü »

arkadaşlar paxıl ve dıderalı bırlıkte kullanan varmı ben de yakında baslamayı dusunuyorum
realistboy

Mesaj gönderen realistboy »

emre bu derden en çok yakınanda benim . tüm ilaç tedavilerini kestim kızarma degilde baska birşey olsaydı (titreme çarpıntı terleme ) bunları belki ilaçla haledebilirdim ama sanırım bu kızarma korkusu bilinçaltımızda oldugu sürece hiçbir tedavi işe yaramayacak ben ameliyat olmayı düşünüyorum
ßir gün Bizde Özgür olabilecekmiyiz..
Kullanıcı avatarı
WillBeGood

Mesaj gönderen WillBeGood »

realistboy yazdı:emre bu derden en çok yakınanda benim . tüm ilaç tedavilerini kestim kızarma degilde baska birşey olsaydı (titreme çarpıntı terleme ) bunları belki ilaçla haledebilirdim ama sanırım bu kızarma korkusu bilinçaltımızda oldugu sürece hiçbir tedavi işe yaramayacak ben ameliyat olmayı düşünüyorum
realistboy ilaçların mutlaka faydası var ama öncellikle faydalı olduklarına inanman lazım sonra kendine güvenmen gerek zaten ilaçlarda kendine güveni sağlıyor
insanlar kelimelerden çok
kelimeleri ifade şekilleri ve
niyetleriyle konuşurlar
Kullanıcı avatarı
egemen

Mesaj gönderen egemen »

paxil ile dideral birlikte kullanılabilir. Paxil zaten ucun süre sonra cevap veriyor. Her sabah bir tane alıyorsunuz bu ilaça vucudunuzun alışması için en az bir ay sabır gerek. sabah alınan paxil den sonra öğlenliğin dideral alınabilir. zaten dideral sosyal ortama girmeden yarım saat sonra alınmalı. doktorların söylediği bu.