YA ALLAH AŞKINA "LUSTRAL" KULLANIPTA DEVA BULAN VA

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
Kullanıcı avatarı
egemen

YA ALLAH AŞKINA "LUSTRAL" KULLANIPTA DEVA BULAN VA

Mesaj gönderen egemen »

Bu ezzacılar beni deli etti. Doktorun bana Yazdığı lustral ilaçını almak istemediğimi ezzacılara söylüyorum. Bana lustral i med ede ede bitiremiyorlar.

Sağlık ocakları da öyle çok med ediyorlar ama birde biz sf lilere söylesen nerdeyse deva bulan yok gibi. tabi araştırmalarıma göre....

Benim karnemde yazıyor hala ilaçı almadım çünkü 2 ay kullandım hiç bir fark göremedim hatta midemde yanma bile oldu.
bu ilaç yatıştırıcı, yüz kızarmasına çare değil diye düşünüyorum

Gerçekten med edilecek kadar varmı bu ilaç????
"DİNSİZ İLİM TOPAL , İLİMSİZ DİN KÖRDÜR" albert einstein
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

bu ilacı içtiğim ilk akşam kalp krizi geçiriyorum sandım...yan etkisi bende çok kuvvetli oldu bu yüzden bıraktım...

ama şunu söylemem gerekir ki: İLAÇLARIN ETKİSİ HER BÜNYEDE FARKLIDIR,BU YÜZDEN İLAÇLARA ÖNYARGILI İLE YAKLAŞMAMAK GEREKİR...
Kullanıcı avatarı
umutmelih

Mesaj gönderen umutmelih »

bende cok ilac kullandim her zaman ki gibi kullanan arkadaslar arasinda ise farkli etkiler oldugunu gordugum icin doktora ve kendi bunyeme bagli olarak ilac kullanmi degisiyor
mutlu olmak için mutlu etmek gerekir
Kullanıcı avatarı
nfS-F

Mesaj gönderen nfS-F »

valla nasıl bi ilaç olduğunu bilmem kullanmadım..ama lustral için şu ana kadar ağzından güzel bi söz çıkanlada karşılaşmadım
sen kendine güvendiğin kadar SENSİN
Kullanıcı avatarı
illegal
İletişim:

Mesaj gönderen illegal »

ben 3 gündür kullanıyorum.bi değişiklik olmadı.
hayat, keşke bu kadar etobur olmasaydı.
perfectionist

Mesaj gönderen perfectionist »

Arkadaşlar öncelikle Lustral tedavi edici etkisi yaklaşık 15 günden sonra ortaya çıkan bir ilaçtır ve yan etkilerine alışma süreci de bir aya kadar varır. Bunun dışında kimi insanlarda faydalı iken kimi insanlarda faydalı olmamasının sebebi de Lustral'ın fonksiyonundan kaynaklıdır. O da şudur ki; Lustral vücutta mutluluk hormonu denilen serotonin hormonunun daha fazla salınmasını sağlar. Eğer sizin serotonin düzeyiniz normalse sizde sonuç vermemiş olmaması doğaldır. Lavinya'nın dediği gibi önyargılı davranmayalım...
Korkular, onlarla yüzleşmedikçe asla peşimizi bırakmaz!
Kullanıcı avatarı
LOVE ME
İletişim:

Mesaj gönderen LOVE ME »

Anti-depresanların en çok korktuğum tarafı iştah açma riskinin çok yüksek olması. Lustral iştah açıyor mu?
HEY EVERYONE, I'M A BOY WHO'S 24 YEARS OLD.

Admin YOK: Sen kimsin?
Co. Admin LOVE ME: Bilmem!
Kullanıcı avatarı
peglar

Mesaj gönderen peglar »

ben bu ilacı yaklaşık bir aydır kullanıyorum aslında çokta memnundum nerdeyse ilk kullandığım gün etkisini göstermeye başladı diyebilirim.Yanlız geçen hafta doktorum bende "dikkat bozukluğu "olduğu için başka bir ilaç daha yazdı.....(gooooooooooooll, macaristan maçını izliyorum bu arada :D ,hamit durumu 2-2 yaptı \:D/ neyse) ilacın ismi modiodal,bu ilacıda kullanmaya başladığımdan beri sf geri geldi desem yeridir.Hem de eskisinden daha beter hiç ilgisiz durumlarda kalbim hızla çarpmaya başlıyo,elim ayağıma dolaşıyo. ya çok acayip geçen yatağıma yattığımda bile heyecanlanmaya başaldım nedense, bi garip oldum yani.yarın doktorumla bu konuyu konuşucam ,bi değişiklik olursa yazarım.Ama şunu söyliim ben lustraldan çok memnundum,bende etkisini hemen göstermişti,değişikliği çevremdeki herkes fark etmişti.
Kullanıcı avatarı
peglar

Mesaj gönderen peglar »

love.me yazdı:Anti-depresanların en çok korktuğum tarafı iştah açma riskinin çok yüksek olması. Lustral iştah açıyor mu?
bende öyle bir etkisi olmadı ,biraz uykusuzluk yaptığı söylenebilir , haa bide ilk 10-15 gün çok afallatıyo adamı .ruh gibi oluyosunuz hiçbirşeye tepki veremiyosunuz , etrafınıza anlamsız anlamsız bakıyosunuz .sonra atlatıyosunuz tabii.
Kullanıcı avatarı
Mehmetylz

Mesaj gönderen Mehmetylz »

1.5 sene kullandim bir ise yaramadi...sadece kilo aldim:(
sevmek kadar sevilmekte bir acının yara bandıdır
sedat

Mesaj gönderen sedat »

peglar yazdı:ben bu ilacı yaklaşık bir aydır kullanıyorum aslında çokta memnundum nerdeyse ilk kullandığım gün etkisini göstermeye başladı diyebilirim.Yanlız geçen hafta doktorum bende "dikkat bozukluğu "olduğu için başka bir ilaç daha yazdı.....(gooooooooooooll, macaristan maçını izliyorum bu arada :D ,hamit durumu 2-2 yaptı \:D/ neyse) .
doktorun haklıymış peglar..hakkaten dikkat eksikliği var sende..maç yunanistan maçıydı..ve atanda hamit değil..hakandıı:):)
hani hatırlarmısın doğduğun anı
sen ağlar idin,gülerdi alem..
öyle bir ömür geçirki,olsun
mevtin sana hande,halka matem....

ve yangın havasında yağar benim karım
serseri yağmurlar altında adına ıslanıyor
saçlarım...
adına ıslanacak saçlarım...
Kullanıcı avatarı
LOVE ME
İletişim:

Mesaj gönderen LOVE ME »

Mehmetylz yazdı:1.5 sene kullandim bir ise yaramadi...sadece kilo aldim:(
Kilo mu aldın... !!!... ??? :cry: :cry: :cry: İşte bundan korktuğum için anti-depresanlara başlayamıyorum. Normalde zaten çok iştahlıyım, bi de bunun üzerine anti-dep. içersem iyice kilo alırım. Ben Atarax aldığım zaman bile anında iştah açıyor. Bu kadar mı olur yaaa. Dediğim gibi, atarax bile aldığım andan 1 saat sonra iştahımı gözle görülür bir biçimde açıyor. Ama tabi ki, ilaçların etkileri ve yan etkileri kişiden kişiye değişir.

Demek ki benim bünyem anti-depresanlardan "yemek ye, bol bol yemek ye" mesajı alıyor. Bu da hoş değil benim için. Hem de
hiç. :roll: :roll: :roll:

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
HEY EVERYONE, I'M A BOY WHO'S 24 YEARS OLD.

Admin YOK: Sen kimsin?
Co. Admin LOVE ME: Bilmem!
Kullanıcı avatarı
fobik

Mesaj gönderen fobik »

doktorun haklıymış peglar..hakkaten dikkat eksikliği var sende..maç yunanistan maçıydı..ve atanda hamit değil..hakandıı:):)[/quote]

bence 2 nizdede dikkat eksikliği var :D norveç maçıydı.
Kullanıcı avatarı
gülşen

Mesaj gönderen gülşen »

love.me cim,kilodan korkman ilaçları bırakıcaan anlamına gelmemeli..lütfen ilaçlarını aksatmadan al..
ben bir gün giderim ki neyim kalır;
eksik bıraktığım herşeyim kalır...
balık

Mesaj gönderen balık »

illegal yazdı:ben 3 gündür kullanıyorum.bi değişiklik olmadı.
dayan biz bu işi en kısa zaman da cozecegız umutsuzluk etme herkese farklı etkı edıyor ben de lustral kullanıyorum bugun 4. gunum :lol:
hemen bı etkı zaten beklemıyorum doktorum a ne olursa olsun guvenıyorum sen de oyle dusun..
Kilitli