Passiflora incarnata

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
ayla arman

Passiflora incarnata

Mesaj gönderen ayla arman »

merhaba arkadaşlar;

Passiflora incarnata kullanan varmı dır?
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

merhaba...hoşgeldin aramıza...

çok kötü olduğum zamanlarda şurubunu kullanıyordum..sayesinde rahat bir uyku çekiyordum...ama ara sıra alıyordum,sürekli kullanmıyordum yani.
Kullanıcı avatarı
kahverengi

Mesaj gönderen kahverengi »

geçenlerde bende passiflora şurup aldım .kullandım...etkisini bende göstermedi..belki biraz uyku verici bir etkisi oldu diyebilirim ..kaygılarımda bir azalma hissetmedim..bir de mide ağrısı çekiyorum kullandıktan hemen sonra başlıyor...ben reçetesiz ve bitkisel içerikli olduğu için aldım denedim..tabiki normalde rastgele ilaç kullanmak tehlikeli bir şey..bir de atarax die aynı muhteviyatta olduğunu duyduğum bir ilaç var onu alıp dnemeyi düşünüyorum..
Kullanıcı avatarı
RIP

Mesaj gönderen RIP »

ben atarax kullandım, cok fazla uyku yapıyor ve ayaktayken bile gözlerim kapanıyordu.

ben atarax'ın hiç bir etkisini görmedim, kullandıgım halde bile tansiyonum 19'a 12 idi. yaşımın 25 olmasına rağmen..
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

evet..atarax aşırı uyku yapıyor..yerimden kalkamıyordum o ilacı kullanırken..sonra doktoruma danışıp almayı kesmiştim..

aynı şekilde bana da hiçbir etki yapmamıştı..sabah akşam uyutması haricinde..
Kullanıcı avatarı
LOVE ME
İletişim:

Mesaj gönderen LOVE ME »

esaret yazdı:ben atarax kullandım, cok fazla uyku yapıyor ve ayaktayken bile gözlerim kapanıyordu.

ben atarax'ın hiç bir etkisini görmedim, kullandıgım halde bile tansiyonum 19'a 12 idi. yaşımın 25 olmasına rağmen..
ATARAX ZATEN UYKU YAPMAYA YÖNELİKTİR (BİLDĞİM KADARIYLA TABİ.)
ANKSİYETEDE AZALMAYA FAZLA YARDIMCI OLMAZ.
HEY EVERYONE, I'M A BOY WHO'S 24 YEARS OLD.

Admin YOK: Sen kimsin?
Co. Admin LOVE ME: Bilmem!
Kullanıcı avatarı
LOVE ME
İletişim:

Mesaj gönderen LOVE ME »

esaret yazdı:ben atarax kullandım, cok fazla uyku yapıyor ve ayaktayken bile gözlerim kapanıyordu.

SÜREKLİ Mİ KULLANIYORSUN ESARET?
HEY EVERYONE, I'M A BOY WHO'S 24 YEARS OLD.

Admin YOK: Sen kimsin?
Co. Admin LOVE ME: Bilmem!
ayla arman

Tekrar merhaba arkadaşlar,

Benim aldığım ilaç passiflora incartana tablet halinde. Tamamen bitkisel ve hiçbir yan etkisi yok. Huzursuzluk, uykusuzluk, endişe gibi şikayetlerde, gerginliklerde ayrıca benzodiazepinlerin kesilmesinde kullanılıyor.(örneğin zanax). Ben zanax ı uzun süre doktorumun bağımlılık yaptığı konusunda uyarılmadan kullandım. Şimdi bu ilaçtan kurtulmaya çalışıyorum. Kesinlikle kimseye bu ilacı uzun süre de ve doktor kontrolü olmadan kullanmasını tavsiye etmem. Bahsettiğim ve içinde Passiflora incarnata bulunan bu bitkisel ilacı kullanan 2 kişi ile görüştüm kendilerini çok iyi hissediyorlar ve şikayetleri kalmamış. Bende kullanmaya başladım ve kendimi iyi hissediyorum. Gelişmelerden size haber veririm. Teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
umutmelih

Mesaj gönderen umutmelih »

bıldıgım kadarıyla zaten doktor kontrolunde 1 aylık bır muddet verıyorlar sanırm el altından aldın zanax ı arkadasım normalde yesıl recetelı bır ılacıtr
mutlu olmak için mutlu etmek gerekir
ayla arman

Bildiğin kadarıyla değilde kesin konuşursan sevinirim. Ben bizzat yaşadığım için biliyorum. El altından almak ne demek el altından nasıl alabilirim böyle bir yol mu var dediğin gibi yeşil reçeteli ve bu ilacı bu adam beni uyarmadan hep yazdı bana.
Kullanıcı avatarı
umutmelih

Mesaj gönderen umutmelih »

hım yok yanlıs anlasımla olmasın arkadasım ozur dılerım o zaman o doktorun salaklıgı hanı bazı recetesız olarak temın etme yontemıde oluyor bunlar cok yanlıs ozellıkle yapılıyor bu yontemı onun ıcın dedım kesınlıkle senı suclamadım ben allahım ne doktorlar varya ınanmıyorum aslında bunları desıfre etmek lazım :(
mutlu olmak için mutlu etmek gerekir
ayla arman

rica ederim önemli değil. Gerçekten bu konuda çok hassasım. Benim bu ilacın bağımlılık yaptığı konusunda uyarılmamam çok canımı sıkıyor. Şimdi bırakmak içinde diğer gittiğim doktorlar başka başka ilaçlar veriyorlar ama ben ilaç kullanmak istemiyorum. Kendi irademle epey azalttım. Zaten azaltarak bırakılması gerekiyor. Burda forumlarda okuyorum. Zanax ın nasıl bir ilaç olduğunu bilmeden kullanmaya çalışan, zanax çı doktor arayan birçok arkadaş var. Kesinlikle bundan canı yanmış birisi olarak kullanmalarını tavsiye etmem. Endişelerini, kaygılarını başka şeylerle yenmeye çalışsınlar. İlaç kulanmak, ilaca bağımlı yaşamak çok kötü. Zanax ı kesinlikle ve kesinlikle tavsiye etmiyorum. Şİmdi de passiflora incarnata bitkisinin bu ilacı bırakmakta iyi bir yardımcı olduğunu öğrendim. Araştırıyorum. Kullanmaya başladım iyi gidiyor. Tekrar teşekkürler ve ilaçsız günler dilerim...
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

ayla..ben de başarısız ve sorumsuz bir psikiyatristin mağduruyum..sayesinde sf ilerledi ve en son safhaya ulaştı..

eğer imkanın varsa bu doktoru uyar..ya da olmadı başhakimliğe şikayet et..başka canlar yanmasın!
ayla arman

Evet Lavinya gerekli uyarıları yaptım gidip kendisiyle görüştüm. Benim durumumdan sonra epey telaşlandı. Şimdi kimseye yazamıyor bu ilacı ve sorumsuzluğunun bedelini de ödüyor.
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

Sen üzerine düşeni yapmışsın ayla..Seni cesaretinden ötürü kutluyorum arkadaşım..