ABD ASKERİNE YUT UNUT HAPI

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
Kullanıcı avatarı
s.s.s.s

ABD ASKERİNE YUT UNUT HAPI

Mesaj gönderen s.s.s.s »

Kullanıcı avatarı
Ricardus

Mesaj gönderen Ricardus »

bu ilaç bizim bildiğimiz dideral. demek böyle bir etkisi de varmış . ama haberin bizle bir ilgisi yok.
kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum...
Kullanıcı avatarı
LAYSOS

Mesaj gönderen LAYSOS »

kötü anıları unutturuyor ?
biz kötü olaylarlardan kaçmaya
çalıştığımız için böyle olmadık mı ?
unutmaya değil yaşamaya ve hatırlamaya ihtiyacımız var
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

Bana da lazım bu yut unut hapından..
Kullanıcı avatarı
Ricardus

Mesaj gönderen Ricardus »

ama yaşanan travmatik olayın hemen arkasından almalısın. bende 19 yıldan bir şeyi bile hatırlamak istemem hepsini unutmak isterim ama böyle işlemiyormuş.
kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum...
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

Evet,sonradan okudum son kısımda yazıyor..

Şöyle hayatımdan son 9 seneyi silip atmak.....Kulağa çok hoş geliyor ama imkansız malesef..
Kullanıcı avatarı
s.s.s.s

Mesaj gönderen s.s.s.s »

doğru aslında bizimle pek ilgisi yok, bizim sorunumuz sf ve o oldukça zaten neyi unutursak unutalım sf bitmez.
depresyondakilere yarar ama bizim sorun zaten direk depreyon nedeni ve o bitmeden depresyon bitse de bi işe yaramaz.
sf'yi yenen ve eski günleri hatırlamak istemeyenlere belki yarayabilir :roll:

bir de ben yaptığım hataları aylarca kafama takıyorum, bana faydası olabilir :D en azından 2. bir dertten kurtulurum :D
.:AND_MAİYESİ:.

Mesaj gönderen .:AND_MAİYESİ:. »

işte benim tamda böyle bi şeye ihtiyacım var aslında...... :(
fade to black

Mesaj gönderen fade to black »

hic bir hap unutturamaz insan istemedikten sonra... en azindan ben inanmiyorum...
Kullanıcı avatarı
haotsum
İletişim:

Mesaj gönderen haotsum »

Sınavdan önce heyecanımı yatıştırsın diye aldığım hapın tüm bildiklerimi unutturması kötü olurdu. Daha önceleri kullanmıştım ama bıraktım Dideral'i. Pis doktor, kaka doktor, işbirlikçi hain! :evil:
Öğrendiğimiz iyi oldu :!:
fade to black

Bugu gazetede okuduguma gore abd ordusu bu sefer de yeni bir projenin pesindeymis. Bir gaz gelistirmeye calisiyorlar: bu gazi dusman askerlerinin uzerine serptiklerinde dusmanlari escinsel olacaklarmis. Isyerindeki arkadaslar anlattiklarinda yalan sanmistim gazetede gorunce inandim.
Kullanıcı avatarı
crvena_zvezda

Mesaj gönderen crvena_zvezda »

O haberi bende okumuştum...

Bir kaç gün oldu okuyalı...

Yapar bunlar... :roll:
DCC
Kullanıcı avatarı
haotsum
İletişim:

Mesaj gönderen haotsum »

ABD askerinin kendi dişine göre, eşcinsel düşmanlara ihtiyacı var :!:
Kullanıcı avatarı
s.s.s.s

Mesaj gönderen s.s.s.s »

o kadar zıvanadan çıktılar ki, yapmadıkları bir o halt kalmıştı,

bir siteye girmiştim, öyle eziyet fotoğrafları vardı ki. sansürsüz..belki başkası etkilenmezdi ama ben 13 yaşındaydım :cry: yaş sınırı olmadığı için de girdim siteye. :shock: nasıl eziyetler, kadınlara çocuklara :shock: :shock:
renkten renge girdim, kafamdan 1 kova kaynar su yemişe döndüm.. bir de bakmayayım desem de kafamı kaldıramadım fotoğraflardan.saatlerce gözümün önüne geldi :cry: , rüyama girmesin diye , uyumadan önce rüya görmeyeyim diye dua ediyordum hatta :shock: :(
asıl hapa abd askerinin değil,Irak halkının ihtiyacı var

o gazı da bush'a sıksınlar :| :| :shock:
fade to black

s.s.s.s yazdı:o kadar zıvanadan çıktılar ki, yapmadıkları bir o halt kalmıştı,

bir siteye girmiştim, öyle eziyet fotoğrafları vardı ki. sansürsüz..belki başkası etkilenmezdi ama ben 13 yaşındaydım :cry: yaş sınırı olmadığı için de girdim siteye. :shock: nasıl eziyetler, kadınlara çocuklara :shock: :shock:
renkten renge girdim, kafamdan 1 kova kaynar su yemişe döndüm.. bir de bakmayayım desem de kafamı kaldıramadım fotoğraflardan.saatlerce gözümün önüne geldi :cry: , rüyama girmesin diye , uyumadan önce rüya görmeyeyim diye dua ediyordum hatta :shock: :(
asıl hapa abd askerinin değil,Irak halkının ihtiyacı var

o gazı da bush'a sıksınlar :| :| :shock:
o resimleri ben de gordum ve hayatim boyunca asla unutamayacagim. :(