Sarı Kantaron (st john's Wort) kullanmaya bugün başladı

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
Kilitli
mehmet23

Sarı Kantaron (st john's Wort) kullanmaya bugün başladı

Mesaj gönderen mehmet23 »

merhaba arkadaşlar.Sarı kantaron u burdan bir arkadaşın tavsiyesi ile ve internette yaptığım küçük çaplı bir araştırma sonucu kullanmaya başladım.
Faydasını görürmüyüm bilemiyorum.Dualarınızı bekliyorum.
Bu arada spor yaptığım için protein tozu da kullanıyorum ben.acaba diyorum bunların bir etkileşimi olur mu.
Sarı kantaron kullanan arkadaşlar yorumlarını yazarlarsa ,bu bitkisel şeyin faydasını görmüşlerse yazarlarsa sevinirim.
Not:Faydasını görmediyseniz lütfen keşke almasaydın bir halta yaramıyor gibilerinden moral bozucu mailler yazmayın.hepinize hayırlı şifalar ...
pateteslikete

Re: Sarı Kantaron (st john's Wort) kullanmaya bugün başladı

Mesaj gönderen pateteslikete »

Merhaba arkadaşım bende bu ilacı 20 gündür kullanıyorum .. Daha bi etkisini göremedim . İlacı forumda okuyup almıştım .. Ama hemen etki etmesi beklenemez en az 2-3 ay kullanman gerekir diye düşünüyorum..
Kullanıcı avatarı
BiR UMUT VAR

Mesaj gönderen BiR UMUT VAR »

daha öncede 3-4 seneden beri buna benzer başlıklar çok açıldı.bu sadece strese iyi geliyor sf yi geçirmiyor yada azaltmıyor ...hikaye yani...
BİR UMUTLA BAŞLAR HERŞEY...
cinas

Mesaj gönderen cinas »

Fiyatı ne kadar bu satı kantaronun? Bir ayda ne kadar kullnaılır? Düzenli kullanınca aylık maliyeti nedir acaba???
cinas = statik, fordane, global
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

BiR UMUT VAR yazdı:daha öncede 3-4 seneden beri buna benzer başlıklar çok açıldı.bu sadece strese iyi geliyor sf yi geçirmiyor yada azaltmıyor ...hikaye yani...
bende bi süre kullandım ve aynı sonuca vardım...
statik yazdı:Fiyatı ne kadar bu satı kantaronun? Bir ayda ne kadar kullnaılır? Düzenli kullanınca aylık maliyeti nedir acaba???
düzenli kullanınca aylık maliyeti, 15 tl 'yi buluyor (en az). günde bir, iki bardak içiyosun. çay demler gibi bir tutam atıyosun. (20 gram) ama yinede googlede bi araştır derim.
..............Resim.................~~Resim
cinas

Mesaj gönderen cinas »

mahsunkul yazdı:düzenli kullanınca aylık maliyeti, 15 tl 'yi buluyor (en az). günde bir, iki bardak içiyosun. çay demler gibi bir tutam atıyosun. (20 gram) ama yinede googlede bi araştır derim.

15 TL bişey değilmiş.
Peki kilo aldırıyor mu?
Kullanmış insanlar varken en iyi bilgi kaynağı burası. :) goodle da baktım.
cinas = statik, fordane, global
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

Kilo aldırma gibi bi özelliği yok. Yanlız çok dikkat etmelisin, diğer antidepresanlarla birlikte kesinlikle alınmamalı ve üzerine güneşe çıkmamalısın.
..............Resim.................~~Resim
pateteslikete

Mesaj gönderen pateteslikete »

Ben hap olanını kullanıyorum Kutusu 35 tl ve 20 günde bitiyo. Ama bn en yüksek dozda içiyorum sabah ögle akşam .
Kullanıcı avatarı
ilk79

Mesaj gönderen ilk79 »

valla ben de burda gördüm aldım (hap olarak) kutusu 50 tl içinde var baya, daha bitirmeden bıraktım hiç bi işe yaramıyo..
Neden??

Mesaj gönderen Neden?? »

sarı kantaron hapını kullandım hiç fayda etmedi,çünkü daha beyine ulaşmadan vücuttan atılıyormuş.zaten çok etkili olmadığı için günde 3 tane alınıyor,ama o bile yetmiyor.
hapı kullananlarda sık idrara çıkma görülebilir bende öyle olmuştu.
ben rahatlamak için Doğadan relax sarı kantaronlu çaydan içiyorum bazen.
oda sinirlerimi yatıştırıyor sadece ve tadı çok güzel....
Aydem

Mesaj gönderen Aydem »

Saı kantaron bildiğim kadarıyla deriyi inceltiyor ve hamilelerde düşüklere sebep oluyor. Kullandığınız bitkilerin yan etkilerini iyi araştırın derim ben.
casablanka

Mesaj gönderen casablanka »

bugün tesadüfen girdiğim aktrda sarı kantaron gördüm.Sitede daha önce adını duyduğum için almak istedim.Henüz içmedim stresimi azaltsın yeter.Sakin bir insan yapasın gerisi önemli değil.
Kullanıcı avatarı
kabusum

Mesaj gönderen kabusum »

bende bir şişe kullandım içinde 50 tane yada yüz tanemi ne vardı hatırlayamıyorum. aktarlarda satılıyor cam şişe içinde kapsül olarak fiyatıda 27 tl ben öle almıştım. iyi geldimi bilemiyorum vucut ilacı tanımadan bıraktım sihirli değnek değil bi kaç ay kullanmak lazım ki vucut tanısın bünyeden bünye ye değişir bence.
Kullanıcı avatarı
manzara

Mesaj gönderen manzara »

antidepresanlar varken neden sarıkantaron:S:S:S:S
BEN BENİM
tensete

Mesaj gönderen tensete »

Ben iki aydır kullanıyorum o hapı günde 1er tane. Günde 3 tane kullanmak depresanlarla aynı etkiyi gösteriyormuş söylenenlere göre. Sinirleri filan yatıştırıyormuş;depresyona iyi geliyormuş... Bendeki etkisinin ne olduğundan ya da olup olmadığından emin değilim.Aslında yatışıkk bir halim var bu aralar depresyondan da uzağım Depresyonumun yeniden aksettiğini düşündüğüm bir anda almaya başlamıştım geçiciymiş ama o yoğun depresif hisler. 60'lık bir şişe bir kaç güne bitiyo bitince bırakıcam Bi gereği yok gibi duruyo bunu kullanmamın şu an için. Şu an ihtiyacım olan sadece biraz enerji ki bunu sağlamayacağı kesin Ha bi de uykusuzluk sorununa çözümü var. Evet gün içinde uykusuz hissetmiyorum kendimi Normalde gün içinde uyuma alışkanlığım vardı yokk oldu Ama bazende kalkmak istediğim sabah erken saatlerde uyanamama sebep oldu uykun biraz yoğun oluyo 4-5 saat kurtarmıyo... Geç yattığında ölü gibi uyuyorsun uzun bi süre.
Belki de günde 3 defa kullanmak etkisini daha da göstertebilir bilemiyorum.Ben zaten bişe beklediğim için değil depresyonu yeniden hissetmeme tepki olarak almıştım bir nevi bırakmak için ee bırakacağımda.
Hep depresyon dedim Sf konusunda bir etki,değişiklik hissetmedim En fazla depresifliğin sfye etkisine engel oluyodr depresyona bir etkisi varsa.
Kilitli