The Secret (sır)

Beğendiğiniz ya da okumayı düşündüğünüz kitaplar hakkındaki düşünceleriniz..
Kullanıcı avatarı
ib000

The Secret (sır)

Mesaj gönderen ib000 »

arkadaslar bu kitabı okuyan var mı acaba ?? bide belgeseli var belgeselini biraz izledim herşeyden çok emin konuşuolar..
Kullanıcı avatarı
KAF_KEF_06

Mesaj gönderen KAF_KEF_06 »

ben okumustum,kitap boyunca hep aynı seyden bahsediliyor,olumsuz düsünceler hayatınıza yansır basınıza gelmedik sey kalmaz,olumlu dusundukca benzerleri de birlikte gelerek hayatın gülistan olur bunları sağlamak için de düsüncenin kontrol edilmesi gerekiyormus insan beyni 60.000 tane dusunce üretirmis günde onların kontrolu cok onemliymis yoksa hayatımızı kontrol altına alamazmısız kontrol etmek için de duygular yoluyla basarmamız öneriliyor böyle bi kitap...
NASIL BİTTİYSE BUNDAN ÖNCEKİLER,BU DA BİTER.BİTE BİTE SONUNDA BEN DE BİTERİM OLUR BİTER.../AZİZ NESİN
selamsız

Mesaj gönderen selamsız »

bence insanları kandırmaktansa sır olarak kalmalıydı. kocaman bir saçmalık. düşünceler sadece düşüneni etkiler. iyi düşünürsem iyi hissederim. iyi şeyler yaparım. bundan fazlası beklenmemeli. şu kitabı okuyup bir de lazımmış gibi üzerine belgeselini izleyince, "ben sırrı çocukluğumdan beri biliyormuşum" dedim. ve gerçekten çocukken bunun doğruluğuna inanmıştım. ama hala sf'liyim.
ßilqe88

Mesaj gönderen ßilqe88 »

eveet, geldik bir piyasa ürününün daha faydalarına...

bu kitap hakkında tek bildiğim yazarını zengin ettiğidir.
media

Re: The Secret (sır)

Mesaj gönderen media »

Kitabı tamamen okumadım ama okumuş kadar oldum 20 puanlık sınav sorusu olduğu için.İnancı da sorguluyor.

İnsan bir kule ve iyi düşünceler aklından geçirdiği zaman uzaya sinyal yollar :p ve iyi düşünceler yollayan insanların sinyalleriyle birbirini çeker.

Neye inanırsan onu başarırsın.(İnanmak başarmanın yarısıdır ne de olsa yani.)
Bunun gibi şeyler var.Ben zaten kitapta bahsedilen şeyleri azbuçuk biliyorum.Okumayan bir insan pek bir şey kaybetmez :p
Kullanıcı avatarı
kaşif

Mesaj gönderen kaşif »

e kitabını indirip bir gözatmıştım internetten birçok yerde pdf veya doc halini bulablirsin..tavsiye ederim güzel kitaptır
Kullanıcı avatarı
sıkıfobik

Mesaj gönderen sıkıfobik »

oldum olası bu tür kitapları sevemedim.. saçlamalık...
kedisever

Mesaj gönderen kedisever »

İnsanları gaza getiriyor bu :(
leia

Mesaj gönderen leia »

Hem kitabı okumuş hem de belgeseli seyretmiş biri olarak pozitif düşünceyle ilgili yaklaşımını çok da kötü bulmadığımı söyleyebilirim. Ne kadar olumlu düşünürsek kendimizi o kadar iyi hissediyoruz sonuçta. Ama insanlara yalnızca düşünerek (harekete geçmeden sadece düşünerek) bir şeyler elde edebileceklerini anlatmaları saçmalıktan öteye gidemiyor ne yazık ki bana göre.