Kitap Önerisi

Beğendiğiniz ya da okumayı düşündüğünüz kitaplar hakkındaki düşünceleriniz..
Kullanıcı avatarı
thedark

Kitap Önerisi

Mesaj gönderen thedark »

Kitap önerisi olan var mı, okuduğunuz ve çok beğendiğiniz roman olursa pek iyi olur. Ayrıca Şah Mat -Mario Mazzanti okuyanınız var mı?
kirpi gibisin çocuk
her tarafın diken.
kim elini uzatsa
delik deşik
üstelik sen de kan içindesin.
//Atilla İlhan
Kullanıcı avatarı
caferali

Re: Kitap Önerisi

Mesaj gönderen caferali »

olasılıksızı okumadıysan oku derim, duyrulur. duymamış gibi de yapabilirsin tabi senin bileceğin iş.
de te fabula narratur
beter

Mesaj gönderen beter »

Bu olasılıksız bu kadar okunduğu için okumadım şuana kadar.Herkesin yaptığı şeyleri yapmak istemememden kaynaklı.Şuan kardeşimde var herhalde çok iyiyse el atayım.

Alaxandre Pumas - Siyah Lale yi okuduydum yakın zamanda.Baya sardıydı.
Kullanıcı avatarı
thedark

Mesaj gönderen thedark »

Olasılıksızı okudum güzel bir kitap ama abartıldığı kadar değil, olasılıksızdan önce Empati yi okumuştum sanırım kurguları benzer olduğundan dolayı pek etkilenmedim bu kitaptan.

Siyah Laleyi okumadım bir bakayım. Teşekkürler tavsiyeler için ..
kirpi gibisin çocuk
her tarafın diken.
kim elini uzatsa
delik deşik
üstelik sen de kan içindesin.
//Atilla İlhan
mavikelebek

Mesaj gönderen mavikelebek »

Kitap okuma alışkanlığını yeni yeni kazanmaya çalışırken Cengiz Aytmatov'un Toprak Ana romanını okumuştum. Biraz hüzünlü bir romandır aslında epey hüzünlü..Çok güzel sıkılmadan bitirdim, akıcı bir kitap kendini okutturuyor naçizane tavsiyemdir.
Ayrıca Uğur Koşar'ın kitaplarını da okumanı tevsiye ederim, hayata bambaşka açıdan bakmamızı sağlıyor. Roman değil de psikoloji kitabı gibi diyebilirim ya da kişisel gelişim.
...
UyuzAdam

Mesaj gönderen UyuzAdam »

Okumadıysanız Sabahattin Ali-Kürk Mantolu Madonna'yı şiddetle tavsiye ederim.Muhteşem bir kitap.
Kullanıcı avatarı
Doohan

Mesaj gönderen Doohan »

UyuzAdam yazdı:Okumadıysanız Sabahattin Ali-Kürk Mantolu Madonna'yı şiddetle tavsiye ederim.Muhteşem bir kitap.
Ben de şiddetle destekliyorum bu öneriyi.
sayimin

Mesaj gönderen sayimin »

sabahattin ali'nin içimizdeki şeytan isimli kitabı da bir harikadır, onu da ekleyin listeye!
yeniçocuk

Mesaj gönderen yeniçocuk »

eğer sfyi yenmeye odaklandıysan bence kitapçılarda kişisel gelişim, pozitif bakış açısı, vs. gibi kitaplardan al... adama enerji veriyor böyle kitaplar
mavikelebek

Mesaj gönderen mavikelebek »

Khaled Hosseını- Uçurtma Avcısı adlı romanını mutlaka okumanızı tavsiye ederim, ben okurken diğer sayfada ne olacağını gerçekten merak ederek okudum. Dram ağırlıklı bir kitap ( Afganistan'da başlayıp Amerika'ya uzanan hayatlar), yer yer insanın gözlerini dolduran satırlar ve sayfalar var.
Sade bir anlatım var. Okuyucuyu yormuyor
...