Harry Potter

Beğendiğiniz ya da okumayı düşündüğünüz kitaplar hakkındaki düşünceleriniz..
fade to black

Mesaj gönderen fade to black »

Ben baska bir kaynaktan yararlandim... wikipedia.. ama neler oldugunu ogrenmek istemiyorsaniz bakmayin cunku lakkadanak yazmislar...
deagolbrandybuck

Mesaj gönderen deagolbrandybuck »

violet yazdı:Ben baska bir kaynaktan yararlandim... wikipedia.. ama neler oldugunu ogrenmek istemiyorsaniz bakmayin cunku lakkadanak yazmislar...
Hımmm,
"Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn" "In his house at R'lyeh dead Cthulhu waits dreaming." demekmis....
fade to black

deagolbrandybuck yazdı:
violet yazdı:Ben baska bir kaynaktan yararlandim... wikipedia.. ama neler oldugunu ogrenmek istemiyorsaniz bakmayin cunku lakkadanak yazmislar...
Hımmm,
"Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn" "In his house at R'lyeh dead Cthulhu waits dreaming." demekmis....
evet ama O Harry Potter'dan degil, H.P. Lovecraft'in Cthulhu mitosundan...
fade to black

"Harry Potter'in sınıf arkadaşı bir Türk

Mert Değirmendereli, Harry Potter'da rol aldı. Zümrüdü Anka Yoldaşlığı'ndan sonra serinin 6. filmi olan 'Melez Prens'te de rol alacak olan Mert'in gözü, Jim Carey'nin yerinde

Harry Potter''in sınıf arkadaşı bir Türk
LONDRA
Yakında Türkiye'de de gösterime girecek olan Harry Potter serisinin 5. filmi “Zümrüdü Anka Yoldaşlığı”nda, bir Türk çocuğu da rol aldı. Harry Potter'la birlikte sihir dünyasının kapısını zorlayacak olan Mert Değirmendereli, gözünü şimdiden Jim Carey'nin yerine dikti. Zümrüdü Anka Yoldaşlığı'nda oynamanın heyecanını henüz üzerinden atamayan Mert Değirmendereli, serinin 6. filmi Melez Prens'te de oynayacak olmanın sevincini yaşıyor. Kitap okumayı, dans etmeyi, resim yapmayı, piyano çalmayı seven Mert, modelliğe ilgi duyduğunu ifade etti. Çizim yapmaktan da büyük zevk alan Mert, aynı zamanda kendi çektiği fotoğraflar üzerinde oynamalar yaparak, fotoğraf sanatında farklı bir tarz ortaya koymaya çalışıyor. Yaklaşık 3 yıl önce Kanadalı profesyonel bir ressamın modelliğini yaparak dikkatleri üzerine çeken Mert, meslek seçimini ise 11 yaşında yaptığını dile getirdi. Mert, filmde Harry Potter'ın sınıf arkadaşı rolünde oynayacak.

10.07.2007"

Kaynak: http://www.yenisafak.com.tr/aktuel/?t=1 ... bir-T%FCrk
Kullanıcı avatarı
crvena_zvezda

Mesaj gönderen crvena_zvezda »

Tebrikler bu kardeşimize...

Bu habere gerçekten çok sevindim...
DCC