SOSYAL FOBİ-YILDIZ BURKOVİK

Beğendiğiniz ya da okumayı düşündüğünüz kitaplar hakkındaki düşünceleriniz..
Kullanıcı avatarı
sunlight

Mesaj gönderen sunlight »

Aslında dikkatlice okunduğunda çok fayda sağlayan bir kitap. Roman okur gibi okunmaması gerekiyor. Ama tabiki SFyi şıp diye çözecek bir kitap değil. Çok şey beklememek lazım.
*Toplumun %10 unda SF görülüyormuş ama ben göremiyorum ve sadece birkaç talihsiz insandan biri olduğumdan korkuyorum.
Kullanıcı avatarı
sawas

Re: SOSYAL FOBİ-YILDIZ BURKOVİK

Mesaj gönderen sawas »

OZBERNA yazdı:
nurbanuu yazdı:SÜPER BİR KİTAP TESTLER DE VAR...

SELAM;

BEN KİTABI HİÇ BEĞENMEDİM.ALDIĞIMA ÇOK PİŞMANIM.ARKADAŞLAR EĞER ALACAKSANIZ LÜTFEN KİTABI BİR GÖZ ATIP ALIN.BEN HİÇ GÖZATMADAN ALDIM.ÇOK BÜYÜK HEVESLE ALMIŞTIM AMA HÜSRANLA BİTTİ .( HİÇ ÇÖZÜM GETİRMİYOR.BİR PSİKİYATRİSTE GİTMENİZ GEREKTİĞİNİ TEKRAR TEKRAR ANLATAN BİR KİTAP.

Zaten tek çözüm o :D Çünkü bu bir beyin hastalığı!!!!Beyindeki birtakım kimyasalların bozulmasıyla ortaya çıkıyor ve bu kimyasalların düzelmesini sadece ilaçlar sağlıyor!!!!Valla benim gibi karamsar birini hayata döndürdü,eskiden birisi benimle dalga geçer die korkardım şimdi ben herkesle dalga geçiyorum hatta öğretmenlerle bile :D Tedavim harika gidiyor ve Yıldız Hanımla bu kitabı sonuna kadar konuştum ve konuşuyorum.Hayata geri döndüm arkadaşlar tedavi olun tedaviiiiiiiiiiii başka yolu yok :D
Delilik Aynı Şeyleri Yaparak Farklı Sonuçlar Beklemektir
OZBERNA

Mesaj gönderen OZBERNA »

sawas yazdı:
OZBERNA yazdı:

SELAM;

BEN KİTABI HİÇ BEĞENMEDİM.ALDIĞIMA ÇOK PİŞMANIM.ARKADAŞLAR EĞER ALACAKSANIZ LÜTFEN KİTABI BİR GÖZ ATIP ALIN.BEN HİÇ GÖZATMADAN ALDIM.ÇOK BÜYÜK HEVESLE ALMIŞTIM AMA HÜSRANLA BİTTİ .( HİÇ ÇÖZÜM GETİRMİYOR.BİR PSİKİYATRİSTE GİTMENİZ GEREKTİĞİNİ TEKRAR TEKRAR ANLATAN BİR KİTAP.

Zaten tek çözüm o :D Çünkü bu bir beyin hastalığı!!!!Beyindeki birtakım kimyasalların bozulmasıyla ortaya çıkıyor ve bu kimyasalların düzelmesini sadece ilaçlar sağlıyor!!!!Valla benim gibi karamsar birini hayata döndürdü,eskiden birisi benimle dalga geçer die korkardım şimdi ben herkesle dalga geçiyorum hatta öğretmenlerle bile :D Tedavim harika gidiyor ve Yıldız Hanımla bu kitabı sonuna kadar konuştum ve konuşuyorum.Hayata geri döndüm arkadaşlar tedavi olun tedaviiiiiiiiiiii başka yolu yok :D

Tedavi olup iyileştğin için sevindim darısı bizim başımıza :) Bu kitabın ne gibi faydalarını gördün biraz bundan bahsedermisin??
OZBERNA

Mesaj gönderen OZBERNA »

sawas yazdı:
OZBERNA yazdı:

SELAM;

Tedavi olup iyileştğin için sevindim darısı bizim başımıza :) Bu kitabın ne gibi faydalarını gördün biraz bundan bahsedermisin??
Kullanıcı avatarı
beyaban85

Mesaj gönderen beyaban85 »

okudum;ancak çokta çözüme yönelik bilgiler yok.daha yoğun ve üzerinde daha çok çalışılmış bir kitap bekliyordum.yinede sfyle ilgili temel bazı şeyleri öğrenmek isteyen arkadaşlar okursa bazı şeyler öğrenebilirler.ancak derin ve bilinmedik şeyler yok açıkçası...