okuduğum dergi

Beğendiğiniz ya da okumayı düşündüğünüz kitaplar hakkındaki düşünceleriniz..
Kullanıcı avatarı
athena

Re: okuduğum dergi

Mesaj gönderen athena »

Resim

"İnsan kendini yalnızca insanda tanır" goethe K Dergisi sloganı gibi bir söz,derginin en üztünde yer alıyor.Edebiyata gönül verenlerin seveceği geçmişten günümüze yazarlar,şairlerin hayatına,edebiyata sizi keyifili bir yolculuğa çıkaran,anlatım tarzlarını çok sıcak ve özgün bulacağınız,kesinlikle elinizden bırakamayacağınız haftalık yayınlanan,fiyatı 1,5 Tl. olan alkım yayınlarından çıkan edebi bir dergi,K dergisi...

http://www.40ikindi.com/kitap/oku.php?id=2226
insanlar hayal ettiği müddetce yaşar...
Kullanıcı avatarı
katre

Mesaj gönderen katre »

okul varken çok dergi alıyordum.düzenli aldıgım bir dergi yoktu ama ara ara kitapçıda denk geldikçe edebiyat üzerine işte türk dili,kaçak yayın,esmer vs. allah ne verdiyse bulduklarımı alırdım.düzenli aldığımda bi penguen vardı.ama tabi okul bitti dergilerle ilişiğimde kesilmek zorunda kaldı.....
"Hiç kimse kendisi için gizlenen müjde ve mutluluğu bilemez."
Kullanıcı avatarı
AYTUTKUNU

Mesaj gönderen AYTUTKUNU »

böyle bir başlık açıldığına sevindim çünkü hayatımda kitaplar kadar önemli dergiler var.bir edebiyatçı olarak uzun süre takip ettiğim tek dergi K,Kaçak Yayında güzeldir,kaçak yayını toplu halde ankara-bahçelide bisokak satıcısından alırdım,ucuza geliodu.ahh ah ne günlerdi!forumdan kaçak yayın ve k dergisini okuyanları görünce sevindirik oldum bea!müzik tutkum yüzünden de sık sık Billboard alırdım.bunlar hep üniversitedeykendi.şimdi herşeyden elimi eteğimi çektim.tam bir bookwormken artık kitaplarda boş gelio,konuşmakta,..bana ne oldu bilmiom.kendimi 3X30luk hissediom.neyse mevzu bunlar deildi kimse benim sıkıntılarımı okumak zorunda deil burdan dimi ama.lise ve ortaokuldayken bluejean alırdım.üniversitede yurttaki arkadaşlardan epey penguen,lombak otlandım sigara dışında-o da arada-,ama yurtta bu otlanma olayı pek bi keyifli oluodu:))
O zaman bu zamandır dostlar ne ister neyi özleriz
Denizini arıyan akarsulara benzeriz
Pencereler bırak açık kalsın geceleri yağmurlar yağsın
Günebakan düşlerimiz yağmur sesiyle çoğalsın
Kullanıcı avatarı
andem

Mesaj gönderen andem »

Geo,National Geographic ara ara Bilim ve Teknik dergisini okurum şu aralar Katalizör dergisi okuyorum
Kullanıcı avatarı
candy

Mesaj gönderen candy »

Uykusuz :D
tanrının insan olması, insanın mutluluğu sonsuzlukta araması gerektiğini değil, cennetini yeryüzünde kurması gerektiğini gösterir ancak.