Hızlı çözüme ihtiyacım var!

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
E700em

Hızlı çözüme ihtiyacım var!

Mesaj gönderen E700em »

Arkadaşlar merhaba, ben kendi kendime sosyal fobimi yenmeye çalıştım ama olmadı yılardır tabi öncesinde çok kafaya takmıyordum. Okulda falan bir şekilde susarak, kenara çekilerek zamanı geçirdim. Derslerimde çok iyiydim çokta hırslı biriydim ama konuşarak değil hocalar beni notumdan tanırdı sadece. Okul birincisi diye üniversitede konuşma yaptım ama benim için işkenceydi o gün başkası olsa gururdan mutluluk duyardı ama benim kaygılarım iç sesim izin vermedi. Neyse fazla uzattım kusura bakmayın işin aslı işe girdim çok olmadı sf'yi kafaya asıl taktığım zaman bu oldu çünkü iletişim şart kaçmakta kaçmıyon dahası eğitim falan vermekte var işin içinde napacağımı bilemiyorum. Hızlı bir yolu yok mu bu işin..:(
metopiw

Re: Hızlı çözüme ihtiyacım var!

Mesaj gönderen metopiw »

Gördüğüm kadarıyla kimse konulara göz atmıyor bile ayrıca yazmıyor. İnsanlar gerçekten bencil ve umrusamaz. Dostum bu siteyi kullanmıyorsundur muhtamlen 2 tane mesaj attığından belli. Neyse ben yinede sorayım, halen işte çalışıyor musun ve bir faydası oldu mu yani açıldın mı?
MirageTank

Re: Hızlı çözüme ihtiyacım var!

Mesaj gönderen MirageTank »

Bu sorunun cevabı bende de yok ama belki birileri görür ve yazmak ister, up