Eskiden yapamadıklarımız

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
proton

Re: Eskiden yapamadıklarımız

Mesaj gönderen proton »

forumlara mesaj yazmaktan çekinirdim, mukemmel mesaj yazmalıyım gibi bişey vardı, tersleyecekler felan duygusu vardı, biraz gozlemledim forumları insanlar rasgele yazıyor, bazen benim yazmaktan çekindiğim şeylerden çok daha kotu şeyleri bile çekinmeden yazıyorlar(bu forumu kastetmedim:)), artık umrumda değil aklıma ne gelirse yazarım forumlara, kim ne diyecek diye bir kaygım yok artık.
deagolbrandybuck

Mesaj gönderen deagolbrandybuck »

Bir ara toplu işten çıkarma vardı. Herkes masasında oturmuş, telefonunun çalmaması için dua ediyordu. Telefonu çalan açıyor, insan kaynaklarına çağrıyorlardı. Sanki ölüme gider gibilerdi. Valla çok kötü bişeydi... :(
silent-era

Mesaj gönderen silent-era »

proton yazdı:forumlara mesaj yazmaktan çekinirdim, tersleyecekler felan duygusu vardı, biraz gozlemledim forumları insanlar rasgele yazıyor, bazen benim yazmaktan çekindiğim şeylerden çok daha kotu şeyleri bile çekinmeden yazıyorlar(bu forumu kastetmedim:)), artık umrumda değil aklıma ne gelirse yazarım forumlara, kim ne diyecek diye bir kaygım yok artık.
sana katılıyorum ben bunu yendim ama bu burdaki insanların yani benim gibilerin varlığının olduğunu görmemle mümkün oldu yoksa bi cafeye gidip orda böle muhabbetler yapamam zaten gidersem direk kendimi uzaylı gibi hissediyorum sürekli takip edilme hissi,hareket etmekte zorlanma(ne derler nası düşünürler acaba sorunlu olduğumu anlarlarmı vs...)