kasiyerlik yapın...

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
Kullanıcı avatarı
andem

Re: kasiyerlik yapın...

Mesaj gönderen andem »

ben ücretli öğretmenlik yaparken sosyal fobim biraz geçmişti
..vv..

Mesaj gönderen ..vv.. »

Bakıldığında gayet makul bir çözüm gibi görünse de kişiden kişiye değişecek bir olay, yani herkeste farklı tepki oluşturacak bir durum.. Şöyleki seviye seviye düşünecek olursak sizin için tanımadığınız birine soru sormak 1. seviyede kolay bir durum oluştururken, kalabalık bir ortama girdiğinizde selam vermek 2. seviyede bir durumken, kasiyerlik 5. seviyede zor bir durum olabilir. Siz s.f.yi yenmeye karar vermiş ve bunun için uygulamaya geçmek isteyen birisiniz. 5. seviyeden başlamak duvara çarpmak gibi olabilir ve bu bir daha deneme isteğini yok edip, kendimizi daha zor bir duruma sürüklememize neden olabilir. O yüzden dikkat :)
Kullanıcı avatarı
leisen

Mesaj gönderen leisen »

yo yo ben farklı şeyler deniycem
Acıyı , acımasızlığı ve mecburiyeti sevmezdi insan...Ve sadece gerçeğe inanırdı...Fakat sadece iki gerçek vardı hayat ve ölüm...Hayat acımasız , ölümse acıydı...Ve insan sevmeye mecburdu..!
...
Kullanıcı avatarı
impubes

Mesaj gönderen impubes »

Kasiyerle konuşurken bile heyecanlanan biri olarak; kasiyerlik yapmak mı? :D
Kullanıcı avatarı
antonio_montana

Mesaj gönderen antonio_montana »

ondan sonrada depresyonla uğraşırsın
loraa

Mesaj gönderen loraa »

merhabalar bende de az çok var ve sıkılganım ciddi ortamlarda ileri derecede ama kasiyerlikte ne var niye böyle büyütüyosunuz gözünüzde neden sıkıyosa diyorsunuz ki, yani insanın bi işi olsunda isteyince her iş yapılır bende kasiyer olduğum için burda bu başlığa rastlayınca ilgimi çekti ne çıkıcak die baktım. yani kısacası arkadaşlar ben liseden sonra mağazada markette kasalarda çalıştım ve hala da çalışıyorum mağazada ve bunları düşünmedim bile..
Arai

Mesaj gönderen Arai »

ben aksama kadar yüzlerce kisiyle muhattap oluyorum ama gittikce dahada artıyor. gerci benim muhattap olduklarım hep avukat savcı hakim vs o yüzden mi acaba:S birde simdi kasiyer olun felan demişler sanki BBG evindeyiz 1 hafta meslek seçiyoruz gibi olmuş :)