ortak noktalar

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
layerc

ortak noktalar

Mesaj gönderen layerc »

1-fiziken yourulunca sf düşer doğru.
2-beynimizin senede en azından 2 kere kendini dinleyip herşeye ok verdiği zamanlar olmuştur yani s.f nin hiç olmadığı zamanlar buda demek oluyorki içten gelen birşey değil yani elimizde olmayan birşey(ne olduda bugün iyi oldum halbuki aynı gün)
3-s.f li ortamdan çıkınca rahatlama olur ve başka bir s.f ortamda o saate ciddi azalması çünki vücut gerilceği kadar gerilmiş ve rahatlamıştır istesede daha fazla gerilemez :))
4-işler parasal açıdan gidince s.f azalır:))
5-kendimizden daha basit görüğümüz kişilerde sf azalır veya hiç olmaz tam tersinde ise artar(çok ilginç beynimiz bunu nasıl ayırt ediyorsa zaten sfmizi anlayacağımız kişileri beynimiz seçtiği için sf.var)
6-s.f çok düşünür bu yüzde s.f lidir oyun oynarken aklına s.fnin s si bile gelmez(genelde erkekler için)
7-Sf tatilden sonra iyice azar çünki alışkanlık hastalığı olan sf uzun süre ortamlardan uzak kaldığı için toparlayamaz :))
8-heralde ortak olamayan noktalar (sanki yan hastalıkalrım var olmasa daha iyi olcam galiba)
9-ortak olmayan noktalar(herhalde dış görünüşe verilen önem)
10-ortak olmayan noktalar(herhalde aşık olunca çok bağlanır duygusal ve hassastır ya)
11-ortak olabilirmi bilmiyorum(s.f olduğunu anlayınca aa acaba şu yanımda oturan kişide s.fmi der
12-herhalde ortak değilidir (aşırı istekli bilimsel paylaşım kusura bakmayın adrenalin fazlaya zaten bana göre işin kökü bu adrenalini azaltmakta ama doktorlardan dinleyen yok :)) )
MACHİNE