Sosyal Fobiyi Birazda Olsa Yendim Sayılır

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
ufuk123

Sosyal Fobiyi Birazda Olsa Yendim Sayılır

Mesaj gönderen ufuk123 »

Selam arkadaşlar ben 2 senelik sfliyim.Önceleri cok agırdı hastalıgım(trafik ışıklarından gecerken utanıcak cinsten :) ama şimdi birazda olsa rahatım diyebilirim.Dersanede önceleri hiç konusmazken şimdi bütün hocalar benden şikayetçi ve buda beni mutlu ediyo :D İlk defa bir sevgilim oldu ama sevgilim yanımdayken pek rahat olamıyorum aklıma konuscak bişe gelmiyor(kız ee daha daha nasılsın deyip duruyo ve buda beni utandırıyo-beni dehleyecek diye korkuyorum :d ) Okulda dersanedeki gibi rahat değilim ama yavas yavas konusmaya basladım ama yinede tahtaya kalkıp konu anlatacak cinsten değil(bunu basaracagımıda sanmıyorum ama neyse) yolda özgüvenim yüksek bir şekilde yürüyebiliyorum insanların gözünün içine bakıyorum ve cok rahatım-Otobüste telefonla cok rahat konusabiliyorum.Bunları da tek bi felsefeyle yaptım bana göre imkansız görünen şeyleri bir kere denedim ve %90 olumlu sonuc aldım sonucta kendimizi zaten rezil hissediyoruz denerkende biraz daha rezil oluruz ne olacak.Sağlıcakla kalın !
Kullanıcı avatarı
berceste

Re: Sosyal Fobiyi Birazda Olsa Yendim Sayılır

Mesaj gönderen berceste »

tebrik ederim...felsefeni tuttum :) daha da ilerleyeceğini umuyorum.darısı herkesin başına
Günü yok, dünü yok, yeri yok
Nasıl da zor ona sevda hevesi
Düşü yok, sesi yok, izi yok
Nasılsa açamaz gölge çiçeği...
megalaz

Re: Sosyal Fobiyi Birazda Olsa Yendim Sayılır

Mesaj gönderen megalaz »

Umut Işıgı Kardeşim..
bende aynı şekilde.ama bnmki bitt isayılır.istedigimi rahat bir şekilde yapabiliyorum...SADECE İNAD ET.BEYNİNDEKİ BİT YENİGİNİ YEN
.................Engeller Takılmak İçin Değil Aşılmak İçindir...............