Çok rahatım hayat çok güzel..

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
WildKillerZz

Çok rahatım hayat çok güzel..

Mesaj gönderen WildKillerZz »

arkadaşlar benim yaşım 17 lise 3'e gidiyorum.. ben yaklaşık 5-6 yıldır bu hastalıkla büyüdüm, herkezin durumunu anlıyorum..
benim abartılacak kadar bi utanmam yoktu, doktora gittim durumu izah ettim, orta derecede depresyon dedi..
paxera ve diderol yazdı, aldım.. 2 gün sonra öyle bi rahattımki, hiçbirşeyden korkmuyor, şunu yapabilecemmi,kekeleyecemmi diye hiç düşünmüyordum..
ve 17 yaşıma kadar kız arkadaşım olmamıştı ta ki bugüne kadar..

doktora gitmekten korkmayın.. bana 6 ay tedavi dedi, 5 gün sonra gitcem tekrar..
Allah herkeze sabır ve şifa versin..
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Re: Çok rahatım hayat çok güzel..

Mesaj gönderen mahsunkul »

Adına sevindim, güzel bi gelişme, devamını dilerim..
paxera ve diderol yazdı, aldım.. 2 gün sonra öyle bi rahattımki, hiçbirşeyden korkmuyor, şunu yapabilecemmi,kekeleyecemmi diye hiç düşünmüyordum..
İlaç isimleri vermemeye gayret ediyoruz..(:
amin diyelim, teşekkürler..
..............Resim.................~~Resim
catatonic20

Mesaj gönderen catatonic20 »

verdiği şeyi merak ediyorum..iksir falan olmasın :)
sosyofobik_bir_kulum

Mesaj gönderen sosyofobik_bir_kulum »

WildKillerZz yazdı: paxera ve diderol yazdı, aldım.. 2 gün sonra öyle bi rahattımki, hiçbirşeyden korkmuyor, şunu

doktora gitmekten korkmayın.. bana 6 ay tedavi dedi, 5 gün sonra gitcem tekrar..
Bu ilaç ne yaptıta 1 günde manitan oldu merak ediyorum doğrusu.
Kullanıcı avatarı
istanb_lue

Mesaj gönderen istanb_lue »

sosyofobik_bir_kulum yazdı:
WildKillerZz yazdı: paxera ve diderol yazdı, aldım.. 2 gün sonra öyle bi rahattımki, hiçbirşeyden korkmuyor, şunu

2 gün sonra öyle bi rahattımki diyor aradan zaman geçmiş . Geçmişe dönük anlatıyor belkide 6 ay geçmişki tekrar doktora gieceğim diyor : )
tkn5

Mesaj gönderen tkn5 »

sosyofobik_bir_kulum yazdı:

Arkadaşım çok büyük yanlış yaptın. :) Şimdi canım memleketimde sevgilisi olan insanlar bile bir tane daha olsa ne çıkar deyip, aspirin gibi bu ilaçları içecekler. Sokaklarda herkes birbirinin kulağına şunu fısıldıyordur. Duydun mu bir ilaç çıkmış bir tane yutuyorsun, anında 1 tane sevgilin oluyor. Artık bir kutu yutarsan ne olur bilemiyorum.:)

Tabii bunlar işin şakası. İyi sonuç almana sevindim.
seydam

Mesaj gönderen seydam »

bu arkadaş kız arkadaşı ilacın verdiği özgüven sayesinde edinmiş ilacın içinden kız çıkmıyo ya da seni daha çekici biri yapmıyo zaten yapabileceğin ama korkaklığından yapamadığın bişeyi yapman için sana güven veriyo :p