çok ama çok iyiyim..

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
tirpan

çok ama çok iyiyim..

Mesaj gönderen tirpan »

Hayata atılmaktan başka çözümü yok. Şuan okadar meşgulümki... sf kelimesi haftada bir yada iki kez aklıma geliyor. Hayata karışın ne varsa boşluktan geliyor.
var

Re: çok ama çok iyiyim..

Mesaj gönderen var »

Sosyal fobi ile depresyonun karıştırılmasına ilk kez tanık olmadığım için, bu mesaja hiç şaşırmadım.
alucard06

Mesaj gönderen alucard06 »

tirpan yazdı:Hayata atılmaktan başka çözümü yok. Şuan okadar meşgulümki... sf kelimesi haftada bir yada iki kez aklıma geliyor. Hayata karışın ne varsa boşluktan geliyor.

katılıyorum sana kardeş..bende senin gibi düşünüyorum..bu hastalık gerçekten de boşluktan kaynaklanıyor..kendimize sevdiğimiz bir meslek ve uğraş edinince bu hastalığın geçeceğini düşünüyorum..
tirpan

Mesaj gönderen tirpan »

var yazdı:Sosyal fobi ile depresyonun karıştırılmasına ilk kez tanık olmadığım için, bu mesaja hiç şaşırmadım.
Yaşadığım şeyi ben bilmiyormuyum sence??
Bo forumda herkese yardımcı olmaya çalışıyorum lakin msj larımın hepsi silinmiş ?? Ben bu illet ile başa çıkmış biri olarak yazıyorum buraya;
"ilaç, terapi, telkin, yoğun tempo hayat :D
Kullanıcı avatarı
(u)mutlu

Mesaj gönderen (u)mutlu »

Yoğunluğun, kendi kendine çalıştığın bir işten ötürü ise SF ile alaka kurulmaz.
Eğer huzurun, insanlarla ilişkiler içinde olduğun bir işte iken ise, o zman tmm SF gitmiş :)
Kullanıcı avatarı
ecsam

Mesaj gönderen ecsam »

alucard06 yazdı:
tirpan yazdı:Hayata atılmaktan başka çözümü yok. Şuan okadar meşgulümki... sf kelimesi haftada bir yada iki kez aklıma geliyor. Hayata karışın ne varsa boşluktan geliyor.

katılıyorum sana kardeş..bende senin gibi düşünüyorum..bu hastalık gerçekten de boşluktan kaynaklanıyor..kendimize sevdiğimiz bir meslek ve uğraş edinince bu hastalığın geçeceğini düşünüyorum..
tirpan, formda boyle olumlu olan ve yardimci olmayi vazife edinen az sayidaki kişiden birisin. seni kutluyorum. senin ve benim bu hastaliktan %100 kutulacağimizdan hiç bir kuşkum yok.
Bu dünya, bir misafirhanedir. Ebedi hayatı isteyenler, misafirhanedeki vazifelerine dikkat gösterdikleri nisbette memnun edilirler.
Kullanıcı avatarı
neclaaa

Mesaj gönderen neclaaa »

tebrikler...
bu konuda kayda değer bir söz vardır: "Sen kendini Hak ile meşgul etmezsen batıl seni istila eder."
Bir kapının kapalı olduğunu anlamak için o kapıyı itmek gerekir.
Montaigne
mjojo

Mesaj gönderen mjojo »

Katılıyorum... Evde aylardır oturuyorum, paso sf ilerliyor, kafaya takacak sürekli birşeyler buluyorum. Hayata atılmak birşeylerle meşgul olmak bir nebze olsun çözüm olabilir... Tabi hayata atılmak içinde önce bir iş bulmak lazım vesselam... parasız hayata atılamıyosun aksine hayattan atıyolar :)