ben geldim herkese merhaba:)

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
Kullanıcı avatarı
juanpr

ben geldim herkese merhaba:)

Mesaj gönderen juanpr »

siteyi tesadüfen buldum,daha önce varlıgından haberdardım ama kapalıydı sanırım site,neyse şuan bulmuş olmama sevindim:)
kader ortaklarının bu şekilde buluşması gercekten cok güzel bir şey,birbirini anlayn insanların bir arada bulunması..
hocanın biri damdan düşmüş herkes çare aramaya çalışmış hoca da bana damdan düşen birini getirin demiş..
o misal yani..:)
site cok güzel donanımlı baya,üyeleri de öyle maşallah herkes cok bilinçli ve akıllı..
her konuyu okuyamadım çünkü aslında bildigim şeyler yazıyor sf hakkında tüm detayları biliyorum artık tekrar tekrar okumak cok da iyi degil,soruna degil çözüme odaklanmak lazım;)
ama çözüm önerileri olan konuları okuycam inşallah.
yeni yıla girerken bir sürü planım var,umarım şans getirir bana..
sf yi kendi kendine atlatacak kapasitede bi insan degilim yardım almam gerektigine kesin karar verdim ama bu da kolay olmuyor tabi,terapistler sagolsunlar milleti soyuyorlar resmen,onun için öncelikle bi iş bulup çalışmam gerek bu konuda cok zorlanıyorum,öyle her işde çalışamam malum,para biriktirip sorunumu hallettikten sonra inşallah üniversite sınavını giricem ve seneye üniversiteli olucam,ama bu sene problemleri halletmem gerek yoksa önceki eğitim dönemlerimde yaşadıklarımı üniversitede yaşamak istemıyorum...
yaşıtlarım üniversiteyi bitirmek üzere ben biraz geciktim malesef bu sorunla başarılı olmak kolay olmuyor..
ama şunu biliyorum ki şu zamana kadar cok byük sınamalardan geçtim,asla şikayet etmiyorum,neyi yaşamam gerekirse onu yaşarım..ve hiçbirşey tesadüf degil hayatta..
dularınızı bekliyorum,yeni yıl herkese en cok istedigi şeyleri getirsin,herkes için dua edicem inşallah kalın saglıcakla...;)
Tahterevallinin diğer ucuna oturarak sayemde yükselen insanlara;
canımın sıkıldığında kalkabileceğimi söyleyin..
[ Neyzen Teyfik ]
thealone

Re: ben geldim herkese merhaba:)

Mesaj gönderen thealone »

hoşgeldin. Bence insan hiçbir şey için geç kalmış sayılmazsın. Hayat 1 kere yaşanıyor. Ama bu çağ bizi yarıştırdığı için hep geri kalmış izlenimi uyandırıyor bizde.
Kullanıcı avatarı
juanpr

Mesaj gönderen juanpr »

haklısın,o yarış meselesini sorma ne için yarışıyoruz nereye koşturuyoruz bilmiyorum:)

o cok dert degil şuan için,şuan iş bulma çabasındayım,ama bunun için gerekli motivasyonum ve azmim yok:)
cesaret eder iş bulup çalşırısam eger,hersey çorap söküğü gibi gelecek biliyorum..
hayırlısı bakalım..
Tahterevallinin diğer ucuna oturarak sayemde yükselen insanlara;
canımın sıkıldığında kalkabileceğimi söyleyin..
[ Neyzen Teyfik ]
thealone

Mesaj gönderen thealone »

Evet iş meselesi çok önemli. Bende bir iş bulsam çalışmaya başlasam çok büyük bir adım atmış gibi hissedeceğim kendimi. Umarım kendimizi en rahat ifade edecek bir iş ve bir iş ortamına sahip oluruz. yeni yıldan Tek beklentim bu :)