Jüri Önünde Sözlü Mülakat

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
Kullanıcı avatarı
Bornfobik

Jüri Önünde Sözlü Mülakat

Mesaj gönderen Bornfobik »

KOSGEB Girişimcilik Destek Eğitimi ve Kredisi alabilmek için başvurmuştum, yazılı sınavı geçtim bugün de sözlü mülakat vardı. Ayrıntıya girmeyeceğim, bugün kızardım, bozardım, donuma kadar terledim ama beni bunlar engelleyemedi jürinin karşısına çıktım.. İçindeki ses her nekadar buradan kaç dese de onu dinlemedim çünkü o ses benim dostum olan ses değildi...
--SF yi yenmeyi bir SONUÇ olarak beklemeyin bu bir SÜREÇ!
Kullanıcı avatarı
kemanci_erdem

Re: Jüri Önünde Sözlü Mülakat

Mesaj gönderen kemanci_erdem »

bizde basvurak bu kosgebe peki kefil istiyor mu
güzel gören güzel düşünür
güzel düşünen hayatından lezzet alır.
Kullanıcı avatarı
Bornfobik

"Basvurak"'a kredi vermiyorlar kardeş, ciddi düşünüyorsan ihtiyacın olan bilgiler internette mevcut. Anlamadığın yerlerde bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışırım, kolay gelsin.
Kullanıcı avatarı
Bornfobik

Dikkat çekmek istediğim odak bir amacınız olsun, benim amacım artık var ve çabalıyorum, kızarma terleme titreme rezil duruma düşme vs vs vs bunları engel olarak bile görmüyorum kendime, bunlar basit şeyler artık benim kutsal saydığım bir amacım var.. Sizinde olsun. Deneyin bi.
scary
İletişim:

Mesaj gönderen scary »

walla bıravo..bu arada ben yeni bişey keşfettim..hani olur ya bazen aşırı kızarırız aşırı tedirgin oluruz ve hemencecik farkedilir..işte böyle durumlarda aklınıza bişey getirin ve onu düşünün..ben bunu yapıyorum baya işe yarıyo..gerçi tamamen halletmiyo sorunu ama azaltıyo..
Ey sf, benden aldıklarını senden geri almazsam senden alçak olayım.
loivart

Mesaj gönderen loivart »

2 hafta önce bi mülakata girdim ve kendimi hiç o kadar kendinden emin bi şekilde konuşurken hatırlamıyorum. Sanırım bi mucize oldu.
Kesinlikle bi mucize falan olmalıydı çünkü mülakattan çıktıktan sonra yine özgüvensiz ben geri gelmiştim.
* Utangaçlığın içinde kendini beğenmişlik vardır; görüntümüzün ve tavırlarımızın başkaları için çok önemli olduğunu düşünürüz.