3 yıldır hayatimda s.f yok

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
giziroglu

3 yıldır hayatimda s.f yok

Mesaj gönderen giziroglu »

selam arkadaslar. ben ali. 4 sene once 1 yıllık ilac kullanimi sayesinde fobiyi bitmeyen bisi yendim. inanin cok zor zamanlar gecirdim . 3 yıldır ilk defa siyete giris yapioyorum aklima s.f die bi sorun gelmediginden siteyide ihmal ettim. onceleri ruyalarimda bile s.f ile savasiyodum. onceliklerimin degismesiyle bu sorunda ortadan kalkti. su anda stajyer avukatim sf li biri icin avukat olma fikri bile imkansizken sukurler olsun ki bitti gitti. doktor falan filan soru .... varsa yardima acigim. bitmeyecek bisi degil sadece bunu bilin...
rüzgar

Re: 3 yıldır hayatimda s.f yok

Mesaj gönderen rüzgar »

ne güzel.. foruma umut yağmaya başladı..
Kullanıcı avatarı
katre

Mesaj gönderen katre »

Eski nikiniz neydi?
"Hiç kimse kendisi için gizlenen müjde ve mutluluğu bilemez."
giziroglu

katre yazdı:Eski nikiniz neydi?
eski kullanici adimda buydu.... neden?
giziroglu

belgin yazdı:ne güzel.. foruma umut yağmaya başladı..
sen haric herkese umut olabilirim heralde.. karanlikta kalmak bu oluo demek. uzuldum senin adina. allah yardimcin olsun
Kullanıcı avatarı
katre

Mesaj gönderen katre »

giziroglu yazdı:
katre yazdı:Eski nikiniz neydi?
eski kullanici adimda buydu.... neden?
Hiç bende bayadir üyeyim de foruma belki taniyorumdur die.Ama tanimadim.Bu die birini hatirlamiyorum.
"Hiç kimse kendisi için gizlenen müjde ve mutluluğu bilemez."
Kullanıcı avatarı
juanpr

Mesaj gönderen juanpr »

giziroglu yazdı:selam arkadaslar. ben ali. 4 sene once 1 yıllık ilac kullanimi sayesinde fobiyi bitmeyen bisi yendim. inanin cok zor zamanlar gecirdim . 3 yıldır ilk defa siyete giris yapioyorum aklima s.f die bi sorun gelmediginden siteyide ihmal ettim. onceleri ruyalarimda bile s.f ile savasiyodum. onceliklerimin degismesiyle bu sorunda ortadan kalkti. su anda stajyer avukatim sf li biri icin avukat olma fikri bile imkansizken sukurler olsun ki bitti gitti. doktor falan filan soru .... varsa yardima acigim. bitmeyecek bisi degil sadece bunu bilin...

evet öncelikle sf nin seviyesinden baslayarak nasıl bugüne geldigini,doktor,terapi,kendi çabaların vs. anlatırsan memnun oluruz..

işinde,hayatında başarılar diliyorum..darısı bize.
Tahterevallinin diğer ucuna oturarak sayemde yükselen insanlara;
canımın sıkıldığında kalkabileceğimi söyleyin..
[ Neyzen Teyfik ]
eceekin

Mesaj gönderen eceekin »

bence sen umut felan olmuyon ya sadce kendi yaptıklarını yazmışsın buraya nasıl yaptın nasıldın diyoz cvp yok bakıyoz öyle bekliyoz cvp ya ben bi anlam veremedim açıkca söyliyim yani
deniz85

Mesaj gönderen deniz85 »

juanpr yazdı:evet öncelikle sf nin seviyesinden baslayarak nasıl bugüne geldigini...

biografik bi cevap istemek biraz fazla olmamismi:))

@giziroglu: önceliklerimin degismesiyle bu sorun ortadan kalkti demissin...öncelikle bunu niraz acabilirmisin
tirpan

Mesaj gönderen tirpan »

Ben de uzun zamandır foruma girmiyorum. 7 ayda geldiğim nokta mükemmel. %85 ini yendim. Sadece tanımadığım ortamlarda geriliyorum birazcık ama onunda üstüne gidince rahatlıyorum. İnşallah sizerde iyi olursunuz
tonyukuk

Mesaj gönderen tonyukuk »

[smilie=blind.gif] giziroğlu Mustafa beeeey bir beyin oğlu zor beyin oğlu
var

Mesaj gönderen var »

tonyukuk yazdı:[smilie=blind.gif] giziroğlu Mustafa beeeey bir beyin oğlu zor beyin oğlu
Bu konuyu gördükçe benim de aklıma bu geliyordu.
tonyukuk

Mesaj gönderen tonyukuk »

:p Aklını okudum dermişim