süreci başlatmıştım...

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
Kullanıcı avatarı
ecsam

süreci başlatmıştım...

Mesaj gönderen ecsam »

merhaba arkadaşlar. ewet ben sosyalfobiden kurtulma sürecini başlatmıştım. bu süreci sürekli sizlerle payalaşacağım.
bu ilk yazımda sürec hakkında biraz bilgi vermek istiyorum:
sürec iki başlı ilerleyecek. ilk kısmını zihinsel iyileşme süreci oluşturacak. iyileşmenin ikinci kısmı ise toplum içerisindeki bir takım faaliyetler gerçekleştirmek suretiyle ifa edilecektir.
iyileşme süreci sonrasında tam bir iyileşme hedefliyorum. bu süreç sonrasında toplum içerisinde rahatça konuşabilecek ve hareket edebilecek bir düzeye ulaşacağım. şu anki durumum ise hiç önemli değil. çünki benim için önemli olan ulaşmak istediğim hedef.
bu süreci kendime ben neden toplum içinde rahatca hareket edemiyorum? sorusunu sorarak başlatıyorum...
Bu dünya, bir misafirhanedir. Ebedi hayatı isteyenler, misafirhanedeki vazifelerine dikkat gösterdikleri nisbette memnun edilirler.
rüzgar

Re: süreci başlatmıştım...

Mesaj gönderen rüzgar »

neden rahatça hareket edemiyorsun?dürüstçe bize de yaz...... biz de yazalım......öyle geberiyorum ölüyorum demekten başka bişiler yazılmış olur sayende hiç olmazsa.
Kullanıcı avatarı
ecsam

Re: süreci başlatmıştım...

Mesaj gönderen ecsam »

burda herşeyi paylaşacam. sen rahat ol...
Bu dünya, bir misafirhanedir. Ebedi hayatı isteyenler, misafirhanedeki vazifelerine dikkat gösterdikleri nisbette memnun edilirler.