HAYAT FONKSİYONLARIM NORMALE DÖNÜYOR

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
Kullanıcı avatarı
ecsam

HAYAT FONKSİYONLARIM NORMALE DÖNÜYOR

Mesaj gönderen ecsam »

hayat fonksiyonlarim normale dönmeye başladi. artik hayati yaşiyorum
Bu dünya, bir misafirhanedir. Ebedi hayatı isteyenler, misafirhanedeki vazifelerine dikkat gösterdikleri nisbette memnun edilirler.
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Re: HAYAT FONKSİYONLARIM NORMALE DÖNÜYOR

Mesaj gönderen mahsunkul »

güzel bi haber, istikrarın devamını dilerim, tebrikler..
..............Resim.................~~Resim
tonyukuk

Mesaj gönderen tonyukuk »

Tebrikler
tekinya

Mesaj gönderen tekinya »

m.k. yazdı:hayat fonksiyonlarim normale dönmeye başladi. artik hayati yaşiyorum
Normalcene hayatını yaşarken geçmişte seni rahatsız eden durum karşına pat diye çıkıverse dumura uğrar mısın?
Kullanıcı avatarı
ecsam

Mesaj gönderen ecsam »

geçmişte beni rahatsız eden durumlar sürekli karşıma çıkıyor ama; ben mücadele etmeye devam ediyorum.
Bu dünya, bir misafirhanedir. Ebedi hayatı isteyenler, misafirhanedeki vazifelerine dikkat gösterdikleri nisbette memnun edilirler.
cyemenli

Mesaj gönderen cyemenli »

M.k nasıl başardın herhangi bir tedavi görüyor musun? Çünkü SF kimyasal bir durum ve bu yüzden "YALNIZCA inanarak ve üstüne giderek çözüyorum" gibi düşünceler açıkçası beni tatmin etmiyor.
Kullanıcı avatarı
ecsam

Mesaj gönderen ecsam »

Ben bir süre ilaç kullandım: bir kaç çeşit ilaç kullandım fakat; pek bir etki göremedim. sadece bir ilaç biraz tesir etti. ama ilaçların yan etkileri çok fazlaydı. daha sonra ilacı buraktım. kendi kendime bazı alıştırmalar yaparak bu işi çözmeye karar verdim ve bu alıştırmaları uygulamaya başladım. form da bu alıştırmalar-iyileşme süreci-başlığı altında mevcuttur. alıştırmaları uygulamaya devam ediyorum. her geçen gün biraz daha ileri gidiyorum.
tekinya

Mesaj gönderen tekinya »

m.k. yazdı:geçmişte beni rahatsız eden durumlar sürekli karşıma çıkıyor ama; ben mücadele etmeye devam ediyorum.
Helal olsun.Asla pes etme.Bir gün istediğin gibi olduğunda her şey eskilere gülüp geçeceksin.