------------%100-------------

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
Kullanıcı avatarı
ecsam

------------%100-------------

Mesaj gönderen ecsam »

%100 değişmeğe çalışmayanlar hiç uğraşmasın!
Bu dünya, bir misafirhanedir. Ebedi hayatı isteyenler, misafirhanedeki vazifelerine dikkat gösterdikleri nisbette memnun edilirler.
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Re: ------------%100-------------

Mesaj gönderen mahsunkul »

galiptir bu yolda malup. evet farklı bir açıdan bakınca hedefimiz %100 olmalı, kendimizi öyle şartlandıralım..
..............Resim.................~~Resim
sf-yendim

Mesaj gönderen sf-yendim »

Bekleyin yakında yazacağım %100 mü %200 mü kaç olacağını. Benim hedeflerim çok büyük sizlerinde büyük olsun. Şimdi erken olduğu için bir çokları inanmıyor zaman geçsin biraz bakalım yazacağım olaylar karşısındaki durumumu. Başarmaktaki ilk madde inanmaktır. Bana bunu deselerdi bende çok inandırıcı bulmazdım ama ben ilaç tedavisiz sadece inanmakla başarılacağına inanmıyorum. İnanmak + Tedavi (İlaç+ doktor) = kurtuluş

İnanıyorsanız ve konuşacak bilginiz varsa başbakan olup bir ülkeye hitap edebilecek güçtesiniz demektir.
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

"hehe, nasıl yendim ama" şeklinde bi başlık açacam. dur hele bi yeniyim %1000 , görüşüceez o zaman:) [smilie=crazy_pilot.gif]
..............Resim.................~~Resim
Kullanıcı avatarı
leisen

Mesaj gönderen leisen »

ben yenince bir başlık açıcam forum mahkeme kararı ile kapatılıcak [smilie=crazy.gif] [smilie=crazy.gif]
Acıyı , acımasızlığı ve mecburiyeti sevmezdi insan...Ve sadece gerçeğe inanırdı...Fakat sadece iki gerçek vardı hayat ve ölüm...Hayat acımasız , ölümse acıydı...Ve insan sevmeye mecburdu..!
...
sosyofobik_bir_kulum

Mesaj gönderen sosyofobik_bir_kulum »

mahsunkul yazdı:galiptir bu yolda malup. evet farklı bir açıdan bakınca hedefimiz %100 olmalı, kendimizi öyle şartlandıralım..

Hedef 2023 Panpa. Bizim anca 2023 te düzelir sorunumuz. Yani 36 yaşında [smilie=crazy.gif]

O saatten sonra ne de işe yararya neyse.
feraye

Mesaj gönderen feraye »

m.k. yazdı:%100 değişmeğe çalışmayanlar hiç uğraşmasın!
tipik sfli egosundan kaynaklı söylediğin. bilim bile %99.9 emindir.
Kullanıcı avatarı
ecsam

Mesaj gönderen ecsam »

tipik bir sosyal fobili iyileşemiyeceğini düşünüyor.
bence tipik değil
%99.9
o 0.1 zaten normal bir insanda olan durumdur.
yani normal bir insan hatta %90 dır bence
ama ümitvar olunuz...
Bu dünya, bir misafirhanedir. Ebedi hayatı isteyenler, misafirhanedeki vazifelerine dikkat gösterdikleri nisbette memnun edilirler.
feraye

Mesaj gönderen feraye »

dünyayı fethedeceksin sen m.k. sonra ne olacak. mutlu mu olacaksın.
Kullanıcı avatarı
ecsam

Mesaj gönderen ecsam »

dünyada insanın kendi yeteneklerini geliştirmesi gerekmiyor mu?
eğer bunlar olmaz sa yaşamdan zevk alamassın.
nerede boş adam görüp sorsan hayatın nasıl diye diyecek ki;
vakit geçmiyor, gel bir şeş bes oynayalım. ama çalışan bir adama sorsan, diyecek ki; zaman ne kadar çabuk geçiyor. biraz vaktim olsaydı da şu işide yapsaydım ve sana hayatından memnun olduğunu da söylecektir.
sonuç olarak; insan dünyada kendi yeteneklerini keşfedip geliştirmeli, o yetenekleri toprak altında kalıp çürüyen tohum gibi yapmamalı. gerekli su gibi ihtiyaçlarını verip inkişaf ettirmeli.
feraye

Mesaj gönderen feraye »

Benim hiç bişey yeteneğim yok. Herşeyden biraz çakıyorum ama uzman olamıyorum. Güzel yemek yaparım, örgü örerim bir tane bataniye bir tane tül ördüm yakında salona asacağım bitmek üzere. Bişeyler yazarım bazen. Okuduğumu anladığım zamanlar okumayı severim, fırın, musluk tamir ederim. keman ve ud çalarım ney üflerim. bu saydıklarımın hepsini %40 iyi yaparım. yetenek düşmanıyım anlayacağın.
neyzenilhan

Mesaj gönderen neyzenilhan »

benim hedefim: en iyi neyzen, en iyi tanburi , en iyi kemençevi ve en iyi hanende olmak.
yaş 48 ve henüz bu hedeflere varamadım ama azimliyim. bu hızla gidersem tahminen 98 yaşında hedeflerime varacağım.
evrim teorisine takıl hayatını yaşa!! :)
Kullanıcı avatarı
ecsam

Mesaj gönderen ecsam »

çoğu büyük insan en iyi eserlerini 70 80 yaşlarında vermiş...bu aşağıdaki hedefin haklılığını gösteriyor.
neyzenilhan yazdı:Re: ------------%100-------------
benim hedefim: en iyi neyzen, en iyi tanburi , en iyi kemençevi ve en iyi hanende olmak.
yaş 48 ve henüz bu hedeflere varamadım ama azimliyim. bu hızla gidersem tahminen 98 yaşında hedeflerime varacağım.
tekinya

Mesaj gönderen tekinya »

neyzenilhan yazdı:benim hedefim: en iyi neyzen, en iyi tanburi , en iyi kemençevi ve en iyi hanende olmak.
İnşallah:)
Azimli insanları severim.Ve inanıyorum ki eğer gerçekten istiyorsanız ve yeteri kadar emek verirseniz başarılı olacaksınız.
@@@@

Mesaj gönderen @@@@ »

sosyofobik_bir_kulum yazdı:
mahsunkul yazdı:galiptir bu yolda malup. evet farklı bir açıdan bakınca hedefimiz %100 olmalı, kendimizi öyle şartlandıralım..

Hedef 2023 Panpa. Bizim anca 2023 te düzelir sorunumuz. Yani 36 yaşında [smilie=crazy.gif]

O saatten sonra ne de işe yararya neyse.
Ha ha hocam güdürdün beni yha süpersinnn....aynı zamanda haklısında 36 yaşından sonra düzelsem ne ılur yhu :) en güzel yıllarım gitmiş :)