sosyal fobiyle yaşam beni karizmatik yapıyor

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
feraye

sosyal fobiyle yaşam beni karizmatik yapıyor

Mesaj gönderen feraye »

konuşurken yüzüm kızardığı için hiç kimseye benzemiyorum. insanlar sıradan olan herşeyden bıkmış durumda. ben farklı geliyorum onlara...... onlarla birlikte oluyorum fakat hiç konuşmuyorum beni hiç rahasız etmiyor, rahatsız ederse başka bir işle meşgul oluyorum. bana nesli tükenmiş insan diyenler oluyor. senin duruşun çok başka diyen vs vs...kısaca sf bir hastalık değil bir karizma aracıdır. hayat sosyal fobisiz çekilmez olurdu.
!!!TARIK!!!

Re: sosyal fobiyle yaşam beni karizmatik yapıyor

Mesaj gönderen !!!TARIK!!! »

feraye yazdı:konuşurken yüzüm kızardığı için hiç kimseye benzemiyorum. insanlar sıradan olan herşeyden bıkmış durumda. ben farklı geliyorum onlara...... onlarla birlikte oluyorum fakat hiç konuşmuyorum beni hiç rahasız etmiyor, rahatsız ederse başka bir işle meşgul oluyorum. bana nesli tükenmiş insan diyenler oluyor. senin duruşun çok başka diyen vs vs...kısaca sf bir hastalık değil bir karizma aracıdır. hayat sosyal fobisiz çekilmez olurdu.
valla bazen diyorum ki keşke zenci olsaydım en azından renk vermezzdik. her zaman siyah ,üzüldün siyah sevindin siyah utandın siyah on mumara olurdu. olsun be bize kırmızı da çok yakışıyo :D yakışmıyo ama napak arkadaş maskeyle mi dolaşsak...
feraye

Mesaj gönderen feraye »

aa ben siyah sevmem kırmızı severim. :)
Kullanıcı avatarı
ecsam

Mesaj gönderen ecsam »

feraye yazdı:konuşurken yüzüm kızardığı için hiç kimseye benzemiyorum. insanlar sıradan olan herşeyden bıkmış durumda. ben farklı geliyorum onlara...... onlarla birlikte oluyorum fakat hiç konuşmuyorum beni hiç rahasız etmiyor, rahatsız ederse başka bir işle meşgul oluyorum. bana nesli tükenmiş insan diyenler oluyor. senin duruşun çok başka diyen vs vs...kısaca sf bir hastalık değil bir karizma aracıdır. hayat sosyal fobisiz çekilmez olurdu.
nedense aynısını bana da diyorlar
Bu dünya, bir misafirhanedir. Ebedi hayatı isteyenler, misafirhanedeki vazifelerine dikkat gösterdikleri nisbette memnun edilirler.
feraye

Mesaj gönderen feraye »

sen de karizmatiksin ecsam
useless

Mesaj gönderen useless »

bi bakıma doğrudur, fakat bana böyle şeyler söyleyen olmadı tabi şimdiye kadar hep daha kötüsü oldu, mesela; havalı, odun, kendini bişey sanan damgası yiyorum,insanlar çok kolay yargılıyorlar daha senle konuşmadan,tanımadan bundan sonra da bizden sevgi şefkat bekliyorlar. belki çok konuşmamamız bizi diğerlerinden ayıran karizmatik birşeydir birde ben de kızarıklıktan ziyade göz teması kuramama, böyle abuk subuk hareketler içine girme gibi oluyor, kızarma veya mide ağrısı gibi birşey olmuyor..
Kullanıcı avatarı
ecsam

Mesaj gönderen ecsam »

feraye yazdı:sen de karizmatiksin ecsam
iltifat mı değil mi
sosyal fobi olduğum için böyle olduğunu mu kastediyorsan değil
sosyal fobi ile ilgili değilse iltifat :D
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Bu dünya, bir misafirhanedir. Ebedi hayatı isteyenler, misafirhanedeki vazifelerine dikkat gösterdikleri nisbette memnun edilirler.
ressam_flozof
İletişim:

Mesaj gönderen ressam_flozof »

önemli olan herşeye rağmen nefes alabilmek ve mutlu yaşabildiğimiz insanların yanında mutlu olmak ellerin titrese yüzün kızarsa vs senin bir ruhun var ona sen ve senin sevdiklerinin ihtiyacı var ilaçla nereye kadar ki.....
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

kelalaka. aksine odun yapar adamı, olan olmayan karizmayı alır götürür...
..............Resim.................~~Resim
neyzenilhan

Mesaj gönderen neyzenilhan »

ferayecim. senin karizmanı biliyorum ben.
çok karizmatiksin aşkım. CHP ye genel başkan ol da CHP iktidara gelsin.
evrim teorisine takıl hayatını yaşa!! :)
nötr

Mesaj gönderen nötr »

ecsam yazdı:
nedense aynısını bana da diyorlar

ama bir yerden sonra kayboluyolar bende böyle düşünmüştüm zamanında bu bizim kendimizi avutma şeklimiz ...
catatonic20

Mesaj gönderen catatonic20 »

mal derler adama,bi şeyden çakmıyo bu derler..yada saf derler,kezban derler,odun derler..hiç bi iyi tarafı,romantizite edilecek tarafı yoktur..biri karizma mı dedi?zaten karizma denilen şeyin dibe vurmasıdır sf..başka insanlar "hmm bu neden böyle aceba" diyipte üzerine düşünmezler..çekingen ve ürkek olduğunu zaten cümle alem anlamıştır,izaha hacet yoktur..
feraye

Mesaj gönderen feraye »

neyzenilhan yazdı:ferayecim. senin karizmanı biliyorum ben.
çok karizmatiksin aşkım. CHP ye genel başkan ol da CHP iktidara gelsin.
CHP başkanı bence oldukça karizmatik. Mütevazi ve tam bir halk adamı. Tutuğunu hayvanca koparan bir ikiyüzlü poli+tika cı tipi yok adamda, bu da benim çok hoşuma gidiyor. Oy kullanamaması da bana sevimli gelmişti.
PaSSiVe AgGReSSiVe

Mesaj gönderen PaSSiVe AgGReSSiVe »

chp nerden çıktı yav siyaset yasak burda bilmiyomusunu siz..kız lar kariz matik olmaz ki hem..
feraye

Mesaj gönderen feraye »

catatonic20 yazdı:mal derler adama,bi şeyden çakmıyo bu derler..yada saf derler,kezban derler,odun derler..hiç bi iyi tarafı,romantizite edilecek tarafı yoktur..biri karizma mı dedi?zaten karizma denilen şeyin dibe vurmasıdır sf..başka insanlar "hmm bu neden böyle aceba" diyipte üzerine düşünmezler..çekingen ve ürkek olduğunu zaten cümle alem anlamıştır,izaha hacet yoktur..

Söyediklerin toplumun geneli için geçerli. O genel kesimden asla hoşlanmıyorum. her türlü pislik o genelin karekterine sinmiş durumda. o genele önem verip kendinizi kısmanıza hiç hiç gerek yok. beş para etmez bir yığın o genel, tam bir koyun sürüsü. onların hiç birşey bilmiyor, yaşamdan haberleri yok. temel özellikleri bencillik, ikiyüzlülük, rahat düşkünlüğü, dedikodu.suratlarına bile bakmıyorum ben. ayrıca zaman zaman onların ayıpladığı hem de büyük bir ikiyüzlülükle ayıpladıkları herşeyi yapıyorum veya yapmak istiyorum.