BEN YENİYORUM SİZDE YENEBİLİRSİNİZ

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
kralyum01

BEN YENİYORUM SİZDE YENEBİLİRSİNİZ

Mesaj gönderen kralyum01 »

Arkadaşlar aslında bu sf boşvern ya 1 saat anlatamam felsefe yapmıyım sadece şunları söylüyüm çalışmayanlar iş bulsun bir iş yapsın insanlar birini boş görürlerse sen karşılarında hep eziksin kendi paranı kendin kazan bir iş yapmayı becer bir işe yaradığını görünce kendine güvenin geliyor arkadaş ortamında sessiz kalırsan seni ezerler biri seni azarlar küçük görmeye çalışırsa karşısında susma biliyorum sfliler bağırıp etrafa rezil olmaktan çekinir ama sen çekindikçe karşındakiler seni ezer susma !! [smilie=dash3.gif] duvar gibi dur karşındakine seni ezemiyeceğini gören sataşmaz artık daha güvenle konuşursun ya bazı insanlar bişeyden utanmaz hayasızdırlar otobüse binip herkes bakıyor diye çekinenler görmüyormusunuz etrafınızııı ayı gibi telefonla konuşanlar var onlara bişey oluyormu zaten bu sf lilerin sf li olmasının nedeni hep insanlardan korkmakkk ben isyan ettim her üstüme gelenle tartıştım kavga ettim sinirlenince sf kalmıyor yani ne olmuş hata yaptıysan öldüreceklermi seni bu kadar pısırık olmayın herkez ezer sizi sen kendini o kadar önemsiz küçük görüyorsunki biri seni överse diyorsunki bana mi diyor bu yaw insanlar çok büyük günah işliyor utanmıyor sen hata olmayan bişeydenmi utanıyorsun otobüste durmak allah allah bu mu korku çok büyük bir korku ya herşeyi çok büyütüyorsun ne yapacam diyorsun insanlardan kaçıyorsun kaçma !! salak olmayın bu kadar ya sf siz insanlar hayvan gibi biz hayvanlık yaparsak ayıp mı olur sen ne kadar korkarsan onlar o kadar ezeerrrrrrrr . ben kendime isyan ettim geçen yıl sf ye isyan ettim savaşıyorum . çoğu sorunu hırçın olarak yendim pısırık durmayın hırçın olun sürekli sadece 1 sorunum kaldı hatta 2 BİRİ .Bİri beni azarlıyor ya da küçük görüyorsa onunla tartışırım ama olaydan sonra kendimi küçük görüyorum ama karşımdaki anlamıyor işte buna sinirleniyorum2.cisi KIZLAR :d [smilie=censored.gif] [smilie=censored.gif] [smilie=censored.gif] KIZLAR KARŞISINDA ÇOK ÇEKİNGENİM BİR KIZLA SOHBE KURAMAM OKULDA SINIF ARKADAŞLARIM VA R KIZ AMA SADECE OKULDA KONUŞRUM DIŞARDA GÖRSEM SELAM ATAMAM EN BÜYÜK SORUNUM KIZLAR YAKIŞIKLI OLDUGUM HALDE HEMDE SF DİLMİ ...BÖYLE İŞTE [smilie=dash2.gif]
Kullanıcı avatarı
Ulasilmaz

Re: BEN YENİYORUM SİZDE YENEBİLİRSİNİZ

Mesaj gönderen Ulasilmaz »

kapanış fena olmuş ama iyi olmuş çokta güzel olmuş..
Hayat herşeye rağmen yaşamaya değer değildir..
Kullanıcı avatarı
Diren

Re: BEN YENİYORUM SİZDE YENEBİLİRSİNİZ

Mesaj gönderen Diren »

hepimiz yakışıklıyız pampi ayıpsın