SON HAMLE(NORMALLEŞME)

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
Kullanıcı avatarı
ecsam

SON HAMLE(NORMALLEŞME)

Mesaj gönderen ecsam »

Arkadaşlar son hamlemi yaparak kendimi sf sınıfından çıkarıyorum.
Bundan sonra normalleşme süreci başlıyor. Artık normal insanlar gibi
davranıyorum.
Bu dünya, bir misafirhanedir. Ebedi hayatı isteyenler, misafirhanedeki vazifelerine dikkat gösterdikleri nisbette memnun edilirler.
Kullanıcı avatarı
sıkıfobik

Re: SON HAMLE(NORMALLEŞME)

Mesaj gönderen sıkıfobik »

sf li olduğu sanandan başlıklar devam edicek devamı yarın...
Kullanıcı avatarı
ecsam

Mesaj gönderen ecsam »

Mesajından pek birşey anlayamadım. Ama söylediğim gibi artık normal bir insan gibi davranıyorum.
Bu dünya, bir misafirhanedir. Ebedi hayatı isteyenler, misafirhanedeki vazifelerine dikkat gösterdikleri nisbette memnun edilirler.
Kullanıcı avatarı
ecsam

Mesaj gönderen ecsam »

Kendimi sf sanmıyordum. Gerçekten sf idim.
Kullanıcı avatarı
ecsam

Mesaj gönderen ecsam »

Şu ana kadar çok başarılıyım. Kendimi takdir ettim.
..........Kalabalıklar içinde rahatça yürüyebiliyorum.............................................................
..........Telefonla bir yabancı ile konuşabiliyorum................................................................
..........insan grublarına konuşma yapabiliyorum.................................................................
...........karşı tarafdan bir soru yöneltilmeden de kendi başlatmam ile konuşma yapabiliyorum......
Bütün bu saydıklarım bir anda olan şeyler değil. Attığım adımlar neticesinde ortaya çıkan sonuçlar.
.......... ......... ........ . . . .
. . . . . . . .
..... . . . . . . .
. . . . . . .
........ ......... ........ . . . .
Kullanıcı avatarı
tifi

Mesaj gönderen tifi »

bunları yapabilmen çok güzel senin adına çok sevindim umarım devamı hep gelirde negatife düşmez bunları nasıl başardığını paylaşırsan bahtiyar olurum neler yaptın , ilaç kullandınmı , ilgine teşekkürler ... [smilie=bye.gif]
Kullanıcı avatarı
ecsam

Mesaj gönderen ecsam »

Arkadaşım.bunları nasıl başardığımı adımlar şeklinde formda açıkladım. onlara bakabilirsin. Ama özetleyecek olursam:Başta şunu belirteyim,ilaç kullanmadım. Kendime kolaydan zora çeşitli alıştırmalar hazırladım ve bunları gerçekleştirmeye başladım. Yavaş yavaş yukarı doğru çıkmaya başladım. Tabi yükselişimin sağlam olması için önceki yaptığım alıştırmaları sürekli tekrarladım.Kendimi sadece pratik olarak değil, ayrıca zihinsel olarak da geliştirdim. Bunları adımlar başlıkları altında ayrıntılı şekilde açıklamaktayım.