sosyal fobi

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
adriana

Re: sosyal fobi

Mesaj gönderen adriana »

2PacHastası yazdı:Kardeş alışkanlık icabı kafama sürekli şapka takarım.Kaşlar köprü birde keçi sakalım oldugu için herkes bakıyor.Diyeceksinizki sen uyduruyosun.Kesinlikle uydurmuyorum.Dışarı çıktıgım zaman elimde olmadan yüzümü buruşturuyorum.Bunun yüzünden insanların bana baktıgını düşünüyorum.Ama cidden söylüyorum yanımdan geçen genç yaşlı herkes yüzüme bakıyor.

tamam bakıyorlar zaten her insan sokakta yakınından geçene bakabilir bu gayet normal bir durum değil mi?ama aşırı dikkat çkici birşey olmadığı sürece bakar geçerler sonrasında gördükleri kişinin yüzünü dahi hatırlamazlar bende öyle yapıyorum yani kasıtlı birşey yok.
Kullanıcı avatarı
sercan266

Mesaj gönderen sercan266 »

sert bakarım saf saf bakınırım ondan mı acaba
Hayat 3.5 ile 4 arasındadır.Ya korkup üçbuçuk atarsın ya da dört dörtlük yaşarsın.
adriana

Mesaj gönderen adriana »

sercan266 yazdı:sert bakarım saf saf bakınırım ondan mı acaba
bunların hepsini yaratan sensin niye saf saf bakınasın ki?
Kullanıcı avatarı
dreams

Mesaj gönderen dreams »

juanpr yazdı:ergenliğin getirdigi bi özgüven problemi olabilir bence cok üzerinde durma..
geri cekme kendini hiçbişeyden ortamlara gir,gez toz,iletişim kur sürekli,imkanın varsa yaz ayındayız git çalış biyerlerde..
yani biraz bu şekilde cabala baktın değişen bişey yok ozaman da baska bi çaresi bulunur elbet..;))
senin tavsiyen aynen ayağı kırık olan bir hastaya yürü yürüdükçe iyileşirsin demek gibi bişey. ya sende sf yok ya da yaşadıklarının ve yaşanılanların tam farkında değilsin kusura bakma da
İnsan neden aldanıyor herşeye ?
Kullanıcı avatarı
fanatiksfli

Mesaj gönderen fanatiksfli »

Bazen insanlar kendilerinde olan belirtileri birleştirerek netten hastalık arıyorlar. Forumdada mutlaka vardır sf li olmayıpta kendini sf hastası sanan sözüm bu arkadaşa degil ama deginmek istedim aklıma gelmişken. yani sf li oldugunuzu söyleyebilmek için dr. teşhisi şart. aksi halde boşuna zaman kaybedersiniz burada.
Diskoteğin önünde kahya durmuşum
Araba plakasından fallar tutmuşum
İçeri giren sarı kız bana baksaydı
Baksaydıda bana bana benim olsaydı
Olmaz olmaz bilirim ben kahya yahya
O kimbilir kimin nesi ben kahya yahya