KESİN ÇÖZÜM!!!

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
Kullanıcı avatarı
joseraul

Re: KESİN ÇÖZÜM!!!

Mesaj gönderen joseraul »

Ben bu tür bir albüm indirdim rap tarzı bir şeydi dangır dungur kafa şişiren bir şey :)
böyle bir şeyin faydası olacağını sanmıyorum
nedim

Mesaj gönderen nedim »

bu telkini fare mi veriyor acaba
Kullanıcı avatarı
the_lost_man

Mesaj gönderen the_lost_man »

Arkadaşlar, tabiki bahsettiğim site mickeymouse değil, ben ilgili sitenin adını yazdım ama sanırım moderatör arkadaşlar değiştirmiş. Google a "mickeymouse" yazın ve ilk çıkan siteye girin lütfen pişman olmayacaksınız:))
**Açılmamış kanatların büyüklügü bilinmez!**
folder

Mesaj gönderen folder »

the_lost_man yazdı:Arkadaşlar, tabiki bahsettiğim site mickeymouse değil, ben ilgili sitenin adını yazdım ama sanırım moderatör arkadaşlar değiştirmiş. Google a "mickeymouse" yazın ve ilk çıkan siteye girin lütfen pişman olmayacaksınız:))
farkedememişim yav. bende bu mickeymouse'ta bişey yok yanlış mı veriyorlar linki falan diyordum :).
mudokon

Mesaj gönderen mudokon »

ben telkinleri uzun zaman dinledim. etkisini gördüm ama kullandığım ilaç kadar etkili olmadı. belkide duyusal zekam zayıf olduğu içindir bilemiyorum. sitenin forumunu incelerseniz çok fazla etkiklerini gören var. denemekten zarar gelmez. zaman da harcayan bişey değil. gece uykuda dinleyebilirsiniz.
kalıcısıkıntı

Mesaj gönderen kalıcısıkıntı »

çok saçma ya 3 hafta dinlemiştim ben su sesi abuk subuk müzikler ama bir şe yaramıyor arkadaşlarım bana gülüyordu ne bu sesler böyle bütün gün dinliyorsun tabiki çok samimi 2 arkadaşım başka yok
KELEBEK GİBİ İÇTEN YARACAĞIZ KOZAYI YARDIM ALIRSAK UÇAMAYIZ YIRTAMAZSAK KENDİ KENDİMİZE KİMSEDEN HABERSİZ ÖLÜRÜZ...
Kullanıcı avatarı
4kisagün

Mesaj gönderen 4kisagün »

fanatiksfli yazdı:sosyal fobinin en kesin çözümü hiç doğmamış olmaktır :D [smilie=dance3.gif]
+1
Kullanıcı avatarı
dreams

Mesaj gönderen dreams »

4kisagün yazdı:
fanatiksfli yazdı:sosyal fobinin en kesin çözümü hiç doğmamış olmaktır :D [smilie=dance3.gif]
+1
+2
İnsan neden aldanıyor herşeye ?
kalıcısıkıntı

sosyal fobinin çözümü bizde değil psikologlardadır.en baştada Allahta dır.
KELEBEK GİBİ İÇTEN YARACAĞIZ KOZAYI YARDIM ALIRSAK UÇAMAYIZ YIRTAMAZSAK KENDİ KENDİMİZE KİMSEDEN HABERSİZ ÖLÜRÜZ...
tonyukuk

Mesaj gönderen tonyukuk »

Bu kesin çözüm olayı herkeste geçerli olacak şekilde yapılabilir mi ? Pek sanmıyorum; bana iyi gelen sana gelmeyebilir
Kullanıcı avatarı
Diren

Mesaj gönderen Diren »

kalıcısıkıntı yazdı:en baştada Allahta dır.
Ben öyle bir ilaç duymadım. :D Bu çözümün bilimselliği nedir ?
kalıcısıkıntı

Diren yazdı:
ruhun duyduğu sıkıntıyı sen açıkla bakalım bilimsellikle.açıklasan bile kimyasal şeylerden bahsedeceksin.peki kimyadan ötesi nedir?yine maneviyat yani herşeyi bilimsellikle açıklamayın bana bilimide yaratan Allah
Kullanıcı avatarı
Diren

Mesaj gönderen Diren »

kalıcısıkıntı yazdı:
Diren yazdı:
ruhun duyduğu sıkıntıyı sen açıkla bakalım bilimsellikle.açıklasan bile kimyasal şeylerden bahsedeceksin.peki kimyadan ötesi nedir?yine maneviyat yani herşeyi bilimsellikle açıklamayın bana bilimide yaratan Allah
Sıkıntıyı duyan ruh değil(öyle bir şey olduğunu sanmıyorum.) akıldır. Ruh diye bir şeyin varlığı kanıtlanamaz. Bilimsellik bütün sıkıntıları açıklıyor.(bkz: psikiyatri)

gugıl amcaya yazalım : Bilim'in tanımı nedir ?,, diye

Evrenin ya da olayların bir bölümünü konu olarak seçen, deneysel yöntemlere ve gerçekliğe dayanarak yasalar çıkarmaya çalışan düzenli bilgi.”

Yani sen diyorsun : deneysel yöntemlerle kanıtlanamayan, gerçekliği iddiadan öteye gidemeyen bir şey bilim'i yarattı. Hayır bence bilim'i spagetti yarattı. Hem spagettinin gerçekliğini de kanıtlayabilirim.

Sosyal fobi'nin çözümü ne psikologlarda ne allahta. Sosyal fobinin çözümü sende. Psikologlar seni sadece ilaçlarla uyuşturarak alışmanı sağlar. Düşüncelerinin değişmesine ortam hazırlar. Sen eğer insanları umursamaktan kurtulamazsan, düşünelerini baştan aşağı değiştiremezsen. Sürekli empati kurup, diğer insanları hayatının merkezine yerleştirmek huyundan kurtulamadığın müddetçe istediğin kadar ilaç iç anca daha güzel uyursun. Önemli olan insanların, dünyanın önemsiz bir yer olduğunun, hiç kimsenin seni umursamadığını seninde onları umursamaman gerektiğini beynine kabul ettirebilmek.
kalıcısıkıntı

zaman kaybısın seninle tartışmak istemiyorum.çünkü inanmadığın varlık hakkında seninle ne konuşalabilirki bilmiyorum.
abudabi

Mesaj gönderen abudabi »

Diren acizliğini anladığın zaman Allahın varlığını da anlarsın merak etme. senin kabul etmemen ve saygısızlık etmen gerçekte olmadığını göstermez. herkes kendinden büyük bir şeye inanır.
Kilitli