ÜÇÜNCÜ DALGA SOSYALFOBİ HAREKETİNİ BAŞLATIYORUM!

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
alen34

Re: ÜÇÜNCÜ DALGA SOSYALFOBİ HAREKETİNİ BAŞLATIYORUM!

Mesaj gönderen alen34 »

Ama ben bikere görüp haftaya nişan 1ay sonra düğün falan tarzında olaylara karşıyım...Ben en az 1ay görüşmeden nişan bile yapılmasına karşıyım o yüzden hemen atlama olayım yok...Bide kızlarla dışarda görüşüyorum hatta anneme söyledim benle görüşmek istiyosa kız dışarda görüşelim diyorum....En son görüştüğüm kız kendine güveni olan birisisin belli dedi:)hoşuma gitti doğrusu ....He ben bulamammı bulurum alasınıda bulurumda daha önce bulmuştumda çıktığım kızlar oldu o yönden rahatım ama ailemin bildiği temiz aile kızı olsun istiyorum...
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

En son görüştüğüm kız kendine güveni olan birisisin belli dedi:)
"ne demessin!" diyeydin.)
..............Resim.................~~Resim
Kullanıcı avatarı
ecsam

Mesaj gönderen ecsam »

konuyu dağıtmayın!
Bu dünya, bir misafirhanedir. Ebedi hayatı isteyenler, misafirhanedeki vazifelerine dikkat gösterdikleri nisbette memnun edilirler.
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

toparlayalım o zaman ve hayırlısı olsun diyelim, darısı başımıza

..demişken, geçen yengem ( abim hanımı ) yemeğe davet etti.. gittim ve "mahsun" dedi " kusura bakma, kızın bi işi çıktı az önce gitti" dedim höönk!! ne kızı.. "hani seni bi kızla tanıştıracaktıkya" falan. o an sf + anksiyete bende tavan yaptı, nasıl bi duygu anlatamam. Allah'a şükrettim ki iyiki kız çıkmış.. önceden haberim olsaydı gerçi hazırlıklı olurdum, teşizatımı eksik etmezdim. neyse daha sonra kızda beni aradı, afedersiniz tanışamadık acil işim çıktı falan filan. dedim rica ederim, est..h, canınız sağolsun falan filan.. gözü parladı demek ki ileriki günlerde facede beni ekledi..

neyse işte böyle bi anımızda oldu yeri gelmişken paylaşaım dedim...
..............Resim.................~~Resim
Kullanıcı avatarı
kaşif

Mesaj gönderen kaşif »

mahsunkul yazdı:toparlayalım o zaman ve hayırlısı olsun diyelim, darısı başımıza

..demişken, geçen yengem ( abim hanımı ) yemeğe davet etti.. gittim ve "mahsun" dedi " kusura bakma, kızın bi işi çıktı az önce gitti" dedim höönk!! ne kızı.. "hani seni bi kızla tanıştıracaktıkya" falan. o an sf + anksiyete bende tavan yaptı, nasıl bi duygu anlatamam. Allah'a şükrettim ki iyiki kız çıkmış.. önceden haberim olsaydı gerçi hazırlıklı olurdum, teşizatımı eksik etmezdim. neyse daha sonra kızda beni aradı, afedersiniz tanışamadık acil işim çıktı falan filan. dedim rica ederim, est..h, canınız sağolsun falan filan.. gözü parladı demek ki ileriki günlerde facede beni ekledi..

neyse işte böyle bi anımızda oldu yeri gelmişken paylaşaım dedim...
ahahaha az daha başını bağlıyolarmış hadi iyisin [smilie=beach.gif]
alen34

Mesaj gönderen alen34 »

hayırlı olsun mahsun hadi gerisi gelir inşallah:)
fobikisosyal

Mesaj gönderen fobikisosyal »

Devamı yok mu Mahsun?
kalıcısıkıntı

Mesaj gönderen kalıcısıkıntı »

alen34 yazdı:Seni dikkatle izliyorum çünkü bende baya mesafe kaydettim bende sosyal olmam gereken bi işte çalışıyorum hatta kaymakamla yanyana oturdum kurumu vekaleten ben temsil ettim kaymakamın odasında çay içtik proje ile ilgili konuştuk falan ...

Buzaman kadar 30-35tane kızla görüştüm ciddi olarak görüşmelerim hep evlilik üzerineydi..Kız arkadaşımda oldu daha bitmedi üstüne gitmeye devam kimse mükkemmel değil hata yapabilirim belki bazen başarsamayabilirimde gayet normal süper olma çabasında değilim bu hataya düşmemek lazım üstüne giderken...
bu sözünü arşivlerime kaydettim tempom düştüğünde güç versin diye teşekkürler
kaşif yazdı:
alen34 yazdı:yok işte sorun orda okadar kızla görüştüm bazılarıyla evlerinde anneleride vardı düşün:) ama tam manasıyla rahat olmak varya onu hissetmek,işte bunu istiyorum mükemmel olmak değil istegim rahat hissetmk ....İşim geregi bi çok toplantıya katıldım Avrupa Birliği Komisyon denetççilerinin denetimine maruz kaldım sonuç en rahat bendim diğer arkadaşlara baktığımda hepsi kızarmıştı iki kelimeyi bi araya getirememişlerdi.:)kimin fobili olduğuda mechul.....Ama tamamen yenmek istiyorum bu halde bile sf hissediyosam yenememişim daha demektir...
tebrik ederim..mesele aynen o , rahat olabilmek.sf liler genelde hem rahat olup hemde hata yapmamak istiyorlar..buda çok zor..önce bi rahat olmaya odaklanmak lazım sonra gerisi geliyor zaten
çok katılıyorum bu mükemmeliyetçi yapıyı kırmak lazım buda belkide en dibe vurunca olacaktır bilmiyorum. o zaman insan acizliğini görecek ve Allahtan başka kimse mükemmel değildir diyebilecek zihine gelecek
KELEBEK GİBİ İÇTEN YARACAĞIZ KOZAYI YARDIM ALIRSAK UÇAMAYIZ YIRTAMAZSAK KENDİ KENDİMİZE KİMSEDEN HABERSİZ ÖLÜRÜZ...