allaha hamd olsun çok iyiyim arkadaşlar...

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
dostane

allaha hamd olsun çok iyiyim arkadaşlar...

Mesaj gönderen dostane »

[smilie=beach.gif] arkadaşlar herkese çok selamlar olsun . ben yaklaşık olarak 10 ay'dır sosyal fobi tedavisi görüyorum. arkadaşlar hepinizi o kadar çok seviyorum ki allah hepimize ve herkese en acil şifalar esenlikler nasip etsin inşallah... ben burada kendimi uzun uzun anlatmak istemem. eğer isterseniz anlatırım tabiki. ama sorularınıza kendi yaşadıklarımla cevap vermek isterim. tabiki en doğrusunu önce allah sonra doktorlarımız biliyor. sorularınızı fırsat buldukça elim er verdiğince kendi yaşadığım doğrultusunda cevaplamaya çalışacağım arkadaşlar... burada ki amacım sadece sizlerle aynı özelliklere sahip olduğumuzu aynı duyguları paylaştığımızı ve aynı huzur içinde olduğumuzu sizinle paylaşmak istiyorum... hepinizi çok seviyorum... yorumlarınızı sorularınızı bekliyorum arkadaşlar . allaha emanet...
ağaç85

Re: allaha hamd olsun çok iyiyim arkadaşlar...

Mesaj gönderen ağaç85 »

O süreci anlatır mısın? Nasıldı, neler hissettin, nasıl mücadele ettin, etkisi olan insanlar, doktorlar.. Hepsini tek tek. İyileşen insanlar olduğunu görmek, umut verici olsa da, bazen.. bazı anlarda insanı çökertiyor. Yani "o kadar kısa sürede iyileşenler varsa, ben kaç yıldır neyin mücadelesi içindeyim?" gibi..

Bir de şu anda tamamen iyi mi hissediyorsun? Yoksa zaman zaman yokluyor mu kötü hisler? Yani iyileşince tamamen iyileşiliyor mu, merak ediyorum. Dışarı çıkıp sosyal ortamlara giresin geliyor mu? Bazı anlarda kabuğuna çekiliyor musun yoksa?

Her türlü ayrıntıyı anlatabilirsin. İhtiyacımız var.
folder

Mesaj gönderen folder »

çok genel olacak ama: neydin, ne oldun?
Kullanıcı avatarı
mavi ay

Mesaj gönderen mavi ay »

seni biz Allah gönderdi...
eski nick : triyandafilis
ağaç85

Mesaj gönderen ağaç85 »

triyandafilis yazdı:seni biz Allah gönderdi...
Gönderdiği gibi de aldı galiba.
Kullanıcı avatarı
joseraul

Mesaj gönderen joseraul »

Lit yazdı:
triyandafilis yazdı:seni biz Allah gönderdi...
Gönderdiği gibi de aldı galiba.

Bence yanlış alarm :)