gerçekten imkansız değil.

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
güz

Mesaj gönderen güz »

naribeyza yazdı:güz tebrikler arkadaşım =D> :) Yazdıkların bana umut oldu.İnanıyorum burdaki çoğu arkadaşımıza da olmuştur.Mutluluk için savaşmaya devam :)
amacımda buydu zaten çünkü bu hastalığın en büyük dostu umutsuzluk.herkese çok teşekkürler.evet savaşmaya devam...
quentin

Mesaj gönderen quentin »

bende bir sf'li oldugumu yeni anliyan biri olarak senin bu basarini ictenlikle kutluyorum :rock:
agrakarak

Mesaj gönderen agrakarak »

tebrikler güz. olayın sırrı inanmakta dimi?
deagolbrandybuck

Mesaj gönderen deagolbrandybuck »

agrakarak yazdı:tebrikler güz. olayın sırrı inanmakta dimi?
isin sirri olinde :)) iki kere rafineeeeee
BİR ACAYİP ADAM

Mesaj gönderen BİR ACAYİP ADAM »

aramızdan bir kişi daha eksildi desenize...

güz tebrik ederim.. sf ye karşı verdiğin savaştan galip ayrıldıysan ne mutlu sana... darısı bizim başımıza...

hayat denen yolda düşe kalka ilerliyoruz bakalım...

umarın sonunda biz de başarırız...neden başarmayalım ki..
güz

Mesaj gönderen güz »

BİR ACAYİP ADAM yazdı:aramızdan bir kişi daha eksildi desenize...

güz tebrik ederim.. sf ye karşı verdiğin savaştan galip ayrıldıysan ne mutlu sana... darısı bizim başımıza...

hayat denen yolda düşe kalka ilerliyoruz bakalım...

umarın sonunda biz de başarırız...neden başarmayalım ki..
teşekkür ederim.
her ne kadar başarılı oldum desem de her zaman tetikte olmak gerek kaçınmalar bi kaç kere tuzağına düşürdü mü savaş yeniden başlıyor.belkide bi çok kişinin 'bu hastalık kronik 'yanlış düşüncesine sahip olması da bu yüzdendir.tetikteyim :)
evet herkes başarabilir neden başarılamasın ki? ;)
Kullanıcı avatarı
nfS-F

Mesaj gönderen nfS-F »

bu yaşta bu hastalıktan paçayı sıyırdığına mutlu oldum önünde kocaman bir gençlik hayatı var ortamlara akma vakti artık senin için geldi ve gene ne mutludurki yaşlandığın zaman gençliğini gençlikteki anılarını özlüyeceksin(bazıları için bu bile hayal)..
bende 19 yaşındayım fakat henüz profesyonel bi yardım almadım geçmesini bekliyorum çabalamıyorda değilim dışarı çıkıyorum akşam yürüyüşler yapıyorum gözüm buğulana buğulana insanlarla konuşmaya çalışıyorum fakat henüz bi gelişme kaydedemedim darısı sobitlerin başına
sen kendine güvendiğin kadar SENSİN