sf mi öldürdüm

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
Kullanıcı avatarı
alihayat

Mesaj gönderen alihayat »

02 Oca 2006, Pts 19:18 Mesaj konusu: beni mahveden ilaç

--------------------------------------------------------------------------------

arkadaşlar bundan 1,5 sene önce bu ilacı doktor tavsiyesi olmadan rastgele kullandım.günde 600 mg aldım ve 1 ay sonra tam manasıyla uçtum.1 hafta içinde 3 milyar para harcadım,karakola düştüm,dayak yedim ailem beni gelip aldı.hastanede 20 gün yattım 45 gün rapor aldım.hala tedavi görüyorum kesinlikle doktor tavsiyesi olmadan almayın ve asla alkolle kullanmayın.
--------------------------------------------------------------------------------
yukarıda bu ilaç hakkında daha önce yazdığım yazı var.anlattığım şeylerin hepsi tamamiyle doğrudur.şimdi neden tekrar bu ilaca başladın derseniz;o zamanda bu ilacı kullanmak bana çok büyük cesaret ve rahatlık vermişti şimdide öyle.şu anda bu ilacı çok az dozda kullanıyorum yinede müthiş bir değişim gösterdim.Beni sf li halimle tanıyan nüklear guru ve armadaya sorabilirsiniz son buluşmamızda bana hayret ettiler.buluşma boyunca nerdeyse hep ben konuştum çok rahattım gercekten büyük değişimler var.kızların gözünün içine bakıp gülebiliyorum,çok rahatlıkla konuşabiliyorum kendimi çok güçlü hissediyorum.Fakat size tavsiyem kesinlikle doktor tavsiyesi olmadan almayın hiçbir ilacı bende doktor tavsiyesi olmadan almıştım ilk seferinde şimdi yine öyle yaptım ama başınıza gelebilecekleri yukarıda okuyabilirsiniz hepinize sf siz günler.
Kullanıcı avatarı
öfkeli

Mesaj gönderen öfkeli »

tek bir ilaçla ve gerçekten sf yi yenme kararı olmadan bu sorundan kurtulunabileceğine inanmıyorum. hayatımız boyunca ilaç kullanamayız, ilaç firmalarının zihniyetini hepimiz görüyoruz (bkz. tuzladaki atık dolu variller olayı) o atıkları oraya gömen adamlar, bize neler yapmaz ki, onların amaçları salt kar etmek bilenler iyi bilir, ilaçsız yenmeliyiz ya da en iyi ihtimalle ilacı diğer mücadele yöntemlerine destek olarak kullanmalıyız.
Kullanıcı avatarı
gkce

Mesaj gönderen gkce »

ilaçlar konusunda öfkeli'ye kesinlikle katılıyorum
İste, inan, sahip ol
Kullanıcı avatarı
gkce

Mesaj gönderen gkce »

evet doğru :)
İste, inan, sahip ol
serdar

BAŞSAĞLIĞI

Mesaj gönderen serdar »

merhuma allahtan rahmet yakınları yani bizede sabır diliyorum. eee mısırı başımıza artık...
Kullanıcı avatarı
homeros

Mesaj gönderen homeros »

Sosyal Fobiyi yenmek ha! Cidden bunu başaran arkadaşları tebrik ederim...
onlar adınada çok sevindiğimi belirtmek isterim...

bana nekadarda uzak geliyor...
ya bugün okul çıkışı samimi arkadaşlarımda biri bu ilde yetişen biri olarak çok pasif olduğumu, gülerken bile kızardığımı (yaw hakkaten insan gülerken kızarırmı diyorum bazen. ama kızarıyo işte kendimden biliyorum).. vs sosyal fobi özelliklerimi saydı işde... o an ölmek istedim, halada istiyorum, sanki beni aşalarcasına söledi. dedikleri özünde çok doğru olsada demeseydi çok daha iyi olurdu gibi geliyor bana. çok canımı

düşünüyorumda yeni insanlarla tanışmak çok zor geliyor bana hatta işgence. helede kızlarla tanışmak külliyen mağmaya girmek gibi bişey.

ben mimarlık okuyorum hadi bu sene sorun yok pek. hazırlıkdayımda sene ye ne yapacam düşünürken bile kalbim sıkışıyo... mimarlık bölümlerinin % 75 i kızdır ... off ya nasıl bi hayat bekliyo beni (bizi) ?? Allah'a ve dinine inancım olmasa 1 sn bile düşünmeyip intihar ederim... ama inanıyorum engelim bu...

kusura bakmayın arkadaşlar çok doldum bugün ya...
Aynı şeyleri yapıp, farklı sonuç beklemek aptallıktır...
Kullanıcı avatarı
maroon_586
İletişim:

Mesaj gönderen maroon_586 »

Allah rahmet eylesinnn. sanada tebrikler sf katili
uykucu

Re: sf mi öldürdüm

Mesaj gönderen uykucu »

alihayat yazdı:-artık duygularımı kolayca ifade edebiliyorum.
-sokakta çok rahat dolaşıyorum.
-kızların gözünün içine bakıp çekinmeden gülebiliyorum.
-aileme istediğimi söyleyebiliyorum.
-insanlarla çok çabuk iletişim kurabiliyorum.
-bir daha çıkmamak üzere sf yi toprağa gömdüm darısı sizin başınıza.
hâlâ ilaç kullanıyormusun? bunları ilaç kullanırken yapabiliyordum. ama şimdi yapamıyorum. hâlâ kullanıyorsan, bir daha dirilebilir. hatta diriliyo. ilaçla alakan bittiyse ne mutlu. tebrik ederim :smt041 bi ara helvasını yeriz rahmetli sf'nin Resim belki bize de yarar :smt040
vhisky

Mesaj gönderen vhisky »

ya bende mi bi gariplik vardır anlamadım yaw,bu aurorixi ben de bir sene falan kullandım hem de xanaxla beraber,bende tık demedi.bu mucize ilaçlar diye yazılan her ilacı kullandım ama tam anlamıyla bir değişim olmadı.bana en iyi anafranil ve cipram geldi.ama mucizeler olmadı asla.daha iyiyim ama belirtiler geçmiyor.biri de rivotril demişti mucize ilaç diye.yok öyle bişey yaa mucizelere inanırım ama sfnin bünyesi kaldırmıyor mucizeleri falan.bence bu aurorix kullanıp uçan arkadaş,dedeiğin gibi alkolle beraber almışsın .mucize ilaçta deil alkolde.çünkü alkol bilinçaltını ortaya çıkarıyor.alkol alıp abuk subuk şeyler yaptığım çok oldu.alkol alınca sf falan kalmıyor.o yüzden sflilerin çoğunun sonu alkolizm.dediğim gibi mucize ilaç diye birşey yok.sadece o arkadaş zaten patlayacakmış,ilaçla beraber alkol böyle bir etki yaratmış.ilaç belirtileri azaltıyor ama yok etmiyor.ama alkol karmaşık bilinçaltımızı kontrolsüz bir biçimde harekete geçiriyor.çok tehlikeli birşey.
deagolbrandybuck

Mesaj gönderen deagolbrandybuck »

vhisky yazdı:ya bende mi bi gariplik vardır anlamadım yaw,bu aurorixi ben de bir sene falan kullandım hem de xanaxla beraber,bende tık demedi.bu mucize ilaçlar diye yazılan her ilacı kullandım ama tam anlamıyla bir değişim olmadı.bana en iyi anafranil ve cipram geldi.ama mucizeler olmadı asla.daha iyiyim ama belirtiler geçmiyor.biri de rivotril demişti mucize ilaç diye.yok öyle bişey yaa mucizelere inanırım ama sfnin bünyesi kaldırmıyor mucizeleri falan.bence bu aurorix kullanıp uçan arkadaş,dedeiğin gibi alkolle beraber almışsın .mucize ilaçta deil alkolde.çünkü alkol bilinçaltını ortaya çıkarıyor.alkol alıp abuk subuk şeyler yaptığım çok oldu.alkol alınca sf falan kalmıyor.o yüzden sflilerin çoğunun sonu alkolizm.dediğim gibi mucize ilaç diye birşey yok.sadece o arkadaş zaten patlayacakmış,ilaçla beraber alkol böyle bir etki yaratmış.ilaç belirtileri azaltıyor ama yok etmiyor.ama alkol karmaşık bilinçaltımızı kontrolsüz bir biçimde harekete geçiriyor.çok tehlikeli birşey.
xanaxi bende almistim almakla almamak arasinda en ufak bi fark yoktu... 2 tane aldim yine tik olmadi... bende biraktim...
Kullanıcı avatarı
elifmavi1985

Mesaj gönderen elifmavi1985 »

alihayat yazdı:02 Oca 2006, Pts 19:18 Mesaj konusu: beni mahveden ilaç

arkadaşlar bundan 1,5 sene önce bu ilacı doktor tavsiyesi olmadan rastgele kullandım.günde 600 mg aldım ve 1 ay sonra tam manasıyla uçtum.1 hafta içinde 3 milyar para harcadım,karakola düştüm,dayak yedim ailem beni gelip aldı.hastanede 20 gün yattım 45 gün rapor aldım.hala tedavi görüyorum kesinlikle doktor tavsiyesi olmadan almayın ve asla alkolle kullanmayın.
yukarıda bu ilaç hakkında daha önce yazdığım yazı var.anlattığım şeylerin hepsi tamamiyle doğrudur.şimdi neden tekrar bu ilaca başladın derseniz;o zamanda bu ilacı kullanmak bana çok büyük cesaret ve rahatlık vermişti şimdide öyle.şu anda bu ilacı çok az dozda kullanıyorum yinede müthiş bir değişim gösterdim.Beni sf li halimle tanıyan nüklear guru ve armadaya sorabilirsiniz son buluşmamızda bana hayret ettiler.buluşma boyunca nerdeyse hep ben konuştum çok rahattım gercekten büyük değişimler var.kızların gözünün içine bakıp gülebiliyorum,çok rahatlıkla konuşabiliyorum kendimi çok güçlü hissediyorum.Fakat size tavsiyem kesinlikle doktor tavsiyesi olmadan almayın hiçbir ilacı bende doktor tavsiyesi olmadan almıştım ilk seferinde şimdi yine öyle yaptım ama başınıza gelebilecekleri yukarıda okuyabilirsiniz hepinize sf siz günler.
BİŞEY SORCAM SANA BU İLAÇ UYUŞTURUCU TARZINDA BİŞEYMİ YANİ BAĞIMLILIK YAPARMI EXTACY GİBİ BİŞEYMİ BİRAZ AÇIKLASANA
Kullanıcı avatarı
alihayat

aslında değil 2-3 gün almazsam hiçbişey olmuyor zaten çok az alıyorum ama gerçekten kendimi çok çok iyi hissediyorum.bende erken boşalma problemide vardı ama şimdimi?ne zaman olacak diye bekliyorum:)
Kullanıcı avatarı
elifmavi1985

Mesaj gönderen elifmavi1985 »

alihayat yazdı:aslında değil 2-3 gün almazsam hiçbişey olmuyor zaten çok az alıyorum ama gerçekten kendimi çok çok iyi hissediyorum.bende erken boşalma problemide vardı ama şimdimi?ne zaman olacak diye bekliyorum:)
ama nasıl bir ilaç 2-3 gün almazsın peki 1 ay almazsan nolur baktın bağımlılık yapıyo o zamn napıcan yani uyuşturucumu bu ilaç birde adı neydi ilacın yazarsan sevinirim.
SEVO68

Mesaj gönderen SEVO68 »

ALİHAYAT KULLANDIĞIN İLACI BEN 2 YIL KULLANDIM BİR YARAR GÖRMEDİM...DEMEKKİ KİŞİDEN KİŞİYE DEĞİŞİYOR...NASIL KİŞİLİKLER FARKLIYSA UYGULAMDA DA FARKLI SONUÇLAR ALINABİLİR BENCE...
Kullanıcı avatarı
alihayat

Bu ilacada onu bulanada piyasada satanada ...Doktor tavsiyesi olmadan kesinlikle bir ilaç almayın.Bazen sf den kurtulmak çok ağıra malolabiliyor.