sf mi öldürdüm

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
Kullanıcı avatarı
YALNIZADAM
İletişim:

Mesaj gönderen YALNIZADAM »

kesinlikle xanaxa bel bağlamayın, kurtarıcı olarak görmeyin. ayda yılda bir zor zamanlarınızda kullanın fakat sfyi azaltıyor diye, her gün sarılmayın bu ilaca. yoksa gerçekten pahalıya mal olur. doktorlar boşuna herkese yazmayı kabul etmiyorlar. diğer ilaçlar bir derece ama bu ilaç kesinlikle oyuncak değil...
"en iyilerimizin sonu genellikle
kendi ellerinden olur,
sırf uzaklaşmak için.
ve geride kalanlar,
birinin onlardan
uzaklaşmayı neden isteyebileceğini
bir türlü tam olarak anlayamazlar.."

BUKOVSKİ
Kullanıcı avatarı
gileadli_roland

Mesaj gönderen gileadli_roland »

YALNIZADAM yazdı:kesinlikle xanaxa bel bağlamayın, kurtarıcı olarak görmeyin. ayda yılda bir zor zamanlarınızda kullanın fakat sfyi azaltıyor diye, her gün sarılmayın bu ilaca. yoksa gerçekten pahalıya mal olur. doktorlar boşuna herkese yazmayı kabul etmiyorlar. diğer ilaçlar bir derece ama bu ilaç kesinlikle oyuncak değil...
zaten sf ye de iyi geldiği felan yok xanax ın, habire uyutuyor başka bişeye yaramıyo.. otobüs yolculuklarında uyuyamayanlar için çok güzel bir ilaç olabilir ama sf için işe yaramıyo. (yani bende yaramadı)
Gül75

Lustral gibisi yok ;)

Mesaj gönderen Gül75 »

Bana Lustral verdi

Bi ara cipralex içtim ama hiç iyi gelmedi ve sinirli oluyordum

Tekrar Lustral'a döndüm çok memnunum :)
Kullanıcı avatarı
Bashful

Mesaj gönderen Bashful »

Ben SFyi işkenceyle öldürücem :smt096 :smt065
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

sana çin işkencesini tavsiye edebilirim...

yavaş yavaş acı vererek öldürür.. ;)
deste_s

Mesaj gönderen deste_s »

artık duygularımı kolayca ifade edebiliyorum.
-sokakta çok rahat dolaşıyorum.
-kızların gözünün içine bakıp çekinmeden gülebiliyorum.
-aileme istediğimi söyleyebiliyorum.
-insanlarla çok çabuk iletişim kurabiliyorum.

bunların hiçbirisi bendede yok heralde bende artık sf yi yendim:D
Kullanıcı avatarı
sefa_kilic19

Mesaj gönderen sefa_kilic19 »

hemen mi geçiriyo yoksa belli bir zaman mı var
Kullanıcı avatarı
lord@

Mesaj gönderen lord@ »

Ilaca bagimlilik tehlikeli bir olay, bu bir nevi uyusturucu bagimliligi... Ilac bitmeden yendim, bitirdim denmemeli bence. Eminim o alinan ilaclarin vucuda cok buyuk zararlari das vardir, malum agir ilaclar bunlar! Aklimizi kullanalim azicik, yaziktir, cahillik etmeyelim derim ben.
Bana düşman bir ben yaratmışım ben, benliğimin derinliklerinde...
freezee

Mesaj gönderen freezee »

lord@ yazdı:Ilaca bagimlilik tehlikeli bir olay, bu bir nevi uyusturucu bagimliligi... Ilac bitmeden yendim, bitirdim denmemeli bence. Eminim o alinan ilaclarin vucuda cok buyuk zararlari das vardir, malum agir ilaclar bunlar! Aklimizi kullanalim azicik, yaziktir, cahillik etmeyelim derim ben.
Tamamen katılıyorum. İlaçların yaptığını birazcık gayretle insan kendisi de yapabilir. Savaşarak kazanmak kişiliğimizi de kuvvetlendirir kanaatindeyim. Bir nevi bağışıklık kazanırız, hastalığın tekrarlarma ihtimali yok olur.
SF sanal, dünya gerçek!
Kullanıcı avatarı
abdul rezzak

Mesaj gönderen abdul rezzak »

alkolle asprin için hep daha ucuz olur ve aynı etkiyi gösterir şüphen olmasın
ozaman gidip tbmm yi bile basarsın (basabilirsen)

şuan sokakta gördüğün insanlardan bi çoğu anti depresan kullanıyor zaten
ama kimsse bilmior çaktırmıyorlar sorunları oldğunu belli etmemek için
bunu bi sınıf ortamında samimi bi anda sölediler we hiç aklına gelmycek insanlar bile küçücük dozda anti depresan alıo ama o ana kadar kimsenni birbirinden de haberi yok herkes aa sendemi aa inanmıorum falan diyolar birbirlerine
anti dpresan sf li olmasanda olsanda ii gelen bi ilaç bence
Kullanıcı avatarı
ddilek

Mesaj gönderen ddilek »

clementine yazdı:Ben de sf min bacaklarini kestim diyebilirim tamamen ölmedi henüz hala arada sirada yokluyor ama ne zaman bana dur demeye kalksa onu susturuyorum.
size katılıyorum.benim durumumda aynı.. :lol: :lol: :lol:
öylemiyim

Mesaj gönderen öylemiyim »

ben sflimiyim ondan emin değilim öyle olabileceğimi 2 gün önce filan internetten kendine güven nasıl sağlanır diye bişeyler ararken rastladım ve özellikleri bana uyuyo:(kendimi rahatlamış hissettim demekki böyle olan sdc ben değilim bunu bilmek rahatlattı glb..buözellişkler benim hayatımı oldum olası kötü etkiliyo şu anda iş arıyorum daha doğrusu aramaya çalışıyorum çünkü daha önce girdiğim 2güzel işten sırf çok konuşamadığım için çıktım boğuluyo gibi hissettim:(şimdide korkuorum hiç konuşulmayan bi iş istiyorum ama bu imkansız :(içimi dökmek istedim beni anlayanların olduğu yerde olmak güzel:)çünkü bu işlerden çıkmamı herkes tembelsin diye yorumladı elimde değil dedim kimin elinde dediler ben olmaları lazım anlatamıyorum sıkışıp kaldım sankiş ..doktora gitmeyi düşünüyorum ama onunlada konuşmak gerekçeği için gidesim gelmiyo..hayatım kötüye gidiyo kimseye hayır diyemiyorum bu da hayatımı kötü etkiliyo ben benlikten çıktım başkaları için yaşar oldum.
Kullanıcı avatarı
nurbanuu

Mesaj gönderen nurbanuu »

TEBRİKLER KARDEŞİM.NE KADAR HARİKA BİRŞEY OLMALI.BU ARADA TERAKKİPERVER ALLAH İYİLİĞİNİ VERSİN.ÇOK ESPRİLİ YAZMIŞSIN YAA :lol:
ben artık ben gibi olmak istiyorum nolur yardım edin.
gozyasi18

Mesaj gönderen gozyasi18 »

Sf'yi öldürmek..Kulağa hoş geliyor.. 8)
Gözyaşları acının sessiz sözleridir..