evet oluyorrrr.

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
büyük_hedef

evet oluyorrrr.

Mesaj gönderen büyük_hedef »

slm arkadaşlar ben gerçektende benim için zor olan bir durumu yaptım. okulda yanımda aynı sınıftan bir arkadaş ve okulun yemekhanesinde çalışan 2 işçi ve kızlarla gezi ayarladım. okulda pek samimi olmadığım ama aynı sınıfta olduğum iki kız a haftaya c.tesi gezi düzenlediğimizi ve onlarında isterlerse gelmelerini söyledim. öncelikle reddedileceğimi düşündüm. ama sonra söyledim. böyle böyle gezi ayarladık gelmek istermisiniz diye. biri kabul etti ama öbürü gelmek istemedi ama ben nasıl olduysa ısrar ettim, ve stresimizi atmamız için güzel bir gün olacağını söyledim ve onuda ikna ettim. 2 Arkadaşınız varsa onlarıda getirebilirsiniz dedim ve 2 tane de tanımadık kız gelecek. ama ben inanıyorum onların yanında da rahat olacağım. çünkü insan inandığını başarır. böyle deneyimler zamanla sf den kurtulmamızı sağlayacak. bazen kendime inanamıyorum. demekki bizler organizasyonda yapabiliyoruz arkadaşlar. arkadaşlar kendimizi hiç bir zaman diğer insanlardan alçakta görmeyelim. çünkü bizde yapabiliriz. kendimize güvenelim ve başaralım. bana bol şanslar dileyinnnnnn........
HER ŞEY, HER ZAMAN YOLUNDA GİTMEYEBİLİR.
BUNU BİL, İNAN VE BAŞAR...
deagolbrandybuck

Re: evet oluyorrrr.

Mesaj gönderen deagolbrandybuck »

büyük_hedef yazdı:slm arkadaşlar ben gerçektende benim için zor olan bir durumu yaptım. okulda yanımda aynı sınıftan bir arkadaş ve okulun yemekhanesinde çalışan 2 işçi ve kızlarla gezi ayarladım. okulda pek samimi olmadığım ama aynı sınıfta olduğum iki kız a haftaya c.tesi gezi düzenlediğimizi ve onlarında isterlerse gelmelerini söyledim. öncelikle reddedileceğimi düşündüm. ama sonra söyledim. böyle böyle gezi ayarladık gelmek istermisiniz diye. biri kabul etti ama öbürü gelmek istemedi ama ben nasıl olduysa ısrar ettim, ve stresimizi atmamız için güzel bir gün olacağını söyledim ve onuda ikna ettim. 2 Arkadaşınız varsa onlarıda getirebilirsiniz dedim ve 2 tane de tanımadık kız gelecek. ama ben inanıyorum onların yanında da rahat olacağım. çünkü insan inandığını başarır. böyle deneyimler zamanla sf den kurtulmamızı sağlayacak. bazen kendime inanamıyorum. demekki bizler organizasyonda yapabiliyoruz arkadaşlar. arkadaşlar kendimizi hiç bir zaman diğer insanlardan alçakta görmeyelim. çünkü bizde yapabiliriz. kendimize güvenelim ve başaralım. bana bol şanslar dileyinnnnnn........
bu geziye bende katilabilirmiyim :)))
Kullanıcı avatarı
ecsam

Mesaj gönderen ecsam »

Acaba noldu...
Bu dünya, bir misafirhanedir. Ebedi hayatı isteyenler, misafirhanedeki vazifelerine dikkat gösterdikleri nisbette memnun edilirler.
Kullanıcı avatarı
Diren

Mesaj gönderen Diren »

ecsam yazdı:Acaba noldu...
şimdiki hali

Resim